Zarząd UKS Śrem informuje, że dnia 23 maja  o godz. 17:00 w siedzibie klubu przy ul. Chełmońskiego 1B odbędzie się  Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia. Zachęcamy do udziału.

Zarząd UKS Śrem informuje, że dnia 11 kwietnia  o godz. 17:00 w siedzibie klubu przy ul. Chełmońskiego 1B odbędzie się  Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia. Zachęcamy do udziału.

Zarząd UKS Śrem informuje, że dnia 19 lipca  o godz. 17:00 w siedzibie klubu przy ul. Chełmońskiego 1B odbędzie się Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia. Zachęcamy do udziału.

Zarząd UKS Śrem informuje, że dnia 7 czerwca o godz. 16:00 w siedzibie klubu przy ul. Chełmońskiego 1B odbędzie się Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia. Zachęcamy do udziału.

Zarząd UKS Śrem informuje, że dnia 26 marca o godz. 17:00 w siedzibie klubu przy ul. Chełmońskiego 1B odbędzie się Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.
Zachęcamy do udziału.

Zarząd UKS Śrem informuje, że dnia 30 czerwca o godz. 17:00 w siedzibie klubu przy ul. Chełmońskiego 1 B odbędzie się Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.

Zarząd UKS Śrem informuje, że dnia 19 marca o godz. 17:00 w Restauracji "Pod Balkonem" przy ul. Farnej 1 odbędzie się Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.

Informujemy, że dzisiejsze Walne Zebranie odbędzie się w Restauracji Nova w Parku Miejskim o godz. 16:00.

W dniu 22.04.2014 r.  o godz. 16.00  w siedzibie UKS Śrem odbędzie się Walne Zebranie Członków Zarządu dotyczące trwania kadencji Zarządu.