Zarząd UKS Śrem informuje, że dnia 26 marca o godz. 17:00 w siedzibie klubu przy ul. Chełmońskiego 1B odbędzie się Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.
Zachęcamy do udziału.

Zarząd UKS Śrem informuje, że dnia 30 czerwca o godz. 17:00 w siedzibie klubu przy ul. Chełmońskiego 1 B odbędzie się Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.

Zarząd UKS Śrem informuje, że dnia 19 marca o godz. 17:00 w Restauracji "Pod Balkonem" przy ul. Farnej 1 odbędzie się Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.

Informujemy, że dzisiejsze Walne Zebranie odbędzie się w Restauracji Nova w Parku Miejskim o godz. 16:00.

W dniu 22.04.2014 r.  o godz. 16.00  w siedzibie UKS Śrem odbędzie się Walne Zebranie Członków Zarządu dotyczące trwania kadencji Zarządu.

Zarząd UKS Śrem informuje kluby nie posiadające własnego sprzętu, że jest właścicielem bramek (wym. 5x2m), których wynajem na mecz lub trening wynosi 300 zł. Informacja pod nr 515 646 249.