Za dziewczynkami z sekcji tanecznej UKS Śrem kolejny weekend w zielonych barwach. Tancerki sumiennie ćwiczyły nowe kroki i choreografie pod okiem instruktorki Zuzi Bąk, by po raz kolejny zachwycić jury i publikę w Bydgoszczy, tym razem na turnieju tańca „Solo Duet 2019”.

W kategorii formacji do lat 11. pierwsze miejsce zajęły niezastąpione dziewczyny z Likkle Chaka. Grupa Bad Groovin zajęła czwarte miejsce wśród formacji od 12 do 16 lat. Świetnie poradziły sobie również tancerki z Mad Squad, które ulokowały się na miejscu piątym w kategorii 12-16 lat. Najstarsze dziewczyny z klubu, I-Gyals, zdobyły szóste miejsce w kategorii zespołów powyżej 16 roku życia. Gratulujemy znakomitych osiągnięć - czekamy na więcej!