Za zielonymi tancerkami turniej Dancehall or Die 2019 w Zalasewie. Były to ogólnopolskie zawody, na których prezentują się i walczą o zwycięstwo najlepsze formacje z całego kraju. Dla grup UKS Śrem prowadzonych przez instruktorkę, Zuzę Bąk, ogromnym zaszczytem było wzięcie udziału w tak prestiżowym turnieju. W skład jury weszły dwie Francuzki, Aya Level i Mdy Blazin, a także Polka – Magda Medżik Mieczkowska.

Tancerki zaprezentowały się znakomicie. W kategorii do lat 11, drugie miejsce zajęła formacja Likkle Chaka. Nieco starsza grupa – Mad Squad – w kategorii 12-15 lat uplasowała się na miejscu czwartym. Z kolei niezastąpione Bad Groovin stanęły na miejscu szóstym. Dziewczynom z formacji I-Gyals nie udało się zdobyć wyróżnienia, jednak na scenie, jak zawsze zresztą, dały czadu!

W kategorii solo do 11 lat, spośród 42 tancerzy aż pięć dziewczynek z sekcji tanecznej klubu UKS Śrem przeszło do wybranej szesnastki. Dziewczynki stoczyły dzielne walki, z których Anna Łuczka oraz Laura Kardasz przeszły do ćwierćfinałowej ósemki. Laurze udało się pokonać rywalki i zająć czwarte miejsce! Wielkie gratulacje dla wszystkich zielonych tancerek – sezon wiosenny rozpoczął się dla nich znakomicie.

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

CSS - taniec

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...