W ostatnią niedzielę, 16 września, odbyły się zajęcia otwarte dla przyszłych Tancerek sekcji tanecznej UKS Śrem. Dziewczyny, m. in. z MAD Groovin, I-Gyals i BAD Groovin zauroczyły niemałą widownię swoimi umiejętnościami. Następnie instruktorki Zuzia Bąk i Iwona Jackowska przeprowadziły warsztaty, w czasie których wręczały dziewczynkom kolorowe naklejki, przypisując je do odpowiednich sekcji. Do grona Tancerek UKS Śrem dołączyło ponad czterdzieści nowych zawodniczek – nabór wciąż trwa! Dołącz i TY!

Najnowsze zdjęcia w galerii

CSS - taniec

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...