Kolejny mecz ligowy nasi juniorzy starsi rozegrali w Śremie z Gromem Plewiska.

Początek spotkania nerwowy w naszym wykonaniu. Słaba gra w obronie i dużo indywidualnych błędów. Piłkarze z Plewisk wykorzystali nasze złe ustawienie i strzelili nam bramkę. Po stracie bramki zmieniliśmy ustawienie i nasza gra wyglądała dużo lepiej. Stworzyliśmy 3 dobre akcje. Najpierw Filip Osiński strzelił prosto w bramkarza, następna sytuacja została zmarnowana przez Mikołaja Maciejewskiego i wreszcie przejęcie piłki w środku pola i zagranie w pole karne. Do wybitej piłki dochodzi Konrad Kistowski, strzela i wyrónuje wynik na 1-1.

W drugiej połowie od początku znowu zagraliśmy słabiej. W 57 minucie nasz zawodnik  sfaulował w polu karnym, co skutkowało rzutem karnym dla Plewisk. Bardzo ładna obrona naszego bramkarza Patryka Kołackiego, dodała naszemu zespołowi wiary w zwycięstwo. W 68 minucie Konrad Kistowski zdobywa drugą bramkę. Po strzeleniu bramki zagraliśmy mądrze oddalając grę od naszej bramki. Wynikiem 2-1 kończy się to spotkanie brawa dla zespołu za walkę i 4 zwycięstwo w sezonie.

Skład naszego zespołu: Kołacki Patryk, Rozmysłowski Mateusz, Jakuszek Michał, Maciejewski Piotr, Kempiński Hubert, Gapys Mateusz, Osiński Filip, Kistowski Konrad, Maciejewski Mikołaj, Rochowiak Mateusz, Fabisiak Bartosz, Geppert Krystian, Kubiak Rafał

Bramki: Kistowski Konrad -2