Jakie plany ma Pan na zbliżający się sezon?

Jednym z istotnych elementów przygotowań drużyn UKS jest wyjazd na obóz szkoleniowy do Zgorzelca. Udział roczników starszych - Juniorów czy Trampkarzy, w takim obozie to z pewnością aspekt budowania formy w aspektach motorycznych, poprzez stosowanie rożnego rodzaju ćwiczeń z piłkami i gier, w tym gier kontrolnych. Bardzo ważną częścią takich przygotowań jest również doskonalenie elementów techniczno-taktycznych, które przy większej ilości jednostek treningowych, jakie zaplanowaliśmy na obozie, będzie możliwe.

W rocznikach młodszych przygotowania motoryki nie są tak istotne, tu przede wszystkim najważniejsza jest nauka techniki poprzez gry i różne formy ćwiczeń z piłkami.
Obozy sportowe mają jeszcze inny ważny, o ile nie najważniejszy, atut. Pozwalają na wspólne spędzenie czasu całej drużyny, bliższe poznawanie siebie, budowanie więzi między zawodnikami i trenerami. W tym sezonie dołącza do naszej ekipy dwóch nowych trenerów: Krzysztof Kołodziej i Łukasz Siwecki, którzy będą mogli bliżej poznać swoich podopiecznych.

 

Jakie nadzieje wiąże Pan z nadchodzącym sezonem i co pomoże Panu i zawodnikom te nadzieje spełnić?

Z pewnością będziemy budować jedność i rozbudzać radość do aktywności ruchowej poprzez uprawianie piłki nożnej: dzięki wspólnym treningom podczas obozów, w drugim miesiącu wakacji oraz meczom kontrolnym. W starszych rocznikach i Seniorach chcielibyśmy osiągać dobre wyniki sportowe, które powinny być odzwierciedleniem dobrej pracy szkoleniowej.

 

Czy ma Pan zamiar wprowadzić jakieś zmiany?

Nie jestem zwolennikiem dużych zmian, bo nie można eksperymentować w pracy z dziećmi i młodzieżą. Można powiedzieć, że w tym sezonie czeka nas bliska współpraca z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, bo włączamy się w program certyfikacji szkółek, a to wiąże się z pewnymi narzuconymi wytycznymi. Szkoleniowo nie odbiegają one od pomysłu jaki ma UKS, praca jest systemowa, powtarzalna i dbająca o rozwój sportowy zawodników. Natomiast bardzo ważna będzie współpraca z rodzicami. PZPN wymaga, jeszcze w tym miesiącu od nas i rodziców, zatwierdzenia w extranecie wszystkich dziewczynek, chłopców i dorosłych zawodników.

Michał Kokoszanek, który w 1995 roku jako Junior Starszy na pozycji bramkarza świętował Mistrzostwo Polski w Lechu Poznań, został trenerem bramkarzy w zielonym klubie. Życzymy powodzenia! Dla UKS-iaków to będzie niesamowita przygoda.

Wywiad z trenerami z Lecha Poznań  - Krzysztofem Kołodziejem i Łukaszem Siweckim.

 

Jakie są Pańskie cele współpracy z klubem UKS Śrem?

Krzysztof Kołodziej: Określenie potencjału piłkarskiego klubu i perspektyw stworzenia tutaj silnego ośrodka szkoleniowego dla uzdolnionych dzieci i młodzieży z regionu. Pozwala na to chociażby solidna baza treningowa i pracujący tu ludzie z pasją.

Łukasz Siwecki: Moim zadaniem jest praca szkoleniowo-wychowawcza na dwóch etapach kształcenia – Junior i Żak.

 

Czego Zieloni mogą się spodziewać po współpracy z Panem?

Łukasz Siwecki: Wykorzystania i przekazania wiedzy, doświadczenia i umiejętności, których nabyłem, pracując w jednej z najlepszych akademii w Polsce oraz w Wielkopolskim Związku Piłki Nożnej, zdobywając medale Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych. Ponadto, pracując z takimi zawodnikami jak Robert Gumny, Kamil Jóźwiak, Paweł Tomczyk, Tymoteusz Klupś itd., mogę ukierunkować najzdolniejszych chłopaków na odpowiednie ścieżki indywidualnego rozwoju.

Krzysztof Kołodziej: W każdej dziedzinie życia najważniejsze jest stawianie sobie celów, wyzwań, zbliżanie się do nich pomimo trudności i niepowodzeń. Na pewno będę mobilizował do pracy tych najlepszych, ale i słabszych - silna motywacja rozwija bowiem młodego człowieka i sportowca, kształtując jego charakter.

 

 

Jakie są Pana najlepsze wspomnienia z kariery trenerskiej?

Krzysztof Kołodziej: To te wszystkie, które związane są z satysfakcją kształtowania zespołów i jednostek. Jest ich wiele. Lata spędzone w Lechu oceniam podobnie jak te, gdy pracowałem w Poznaniaku czy w Tarnoviaku - małych klubach wielkopolskich. Czasem nawet satysfakcja była większa...

Łukasz Siwecki: Najlepszym wspomnieniem dla każdego trenera są debiuty jego wychowanków w ekstraklasie lub pierwszej lidze, nie wspominając o Reprezentacji Polski. Również pamięć zawodników o trenerze w sytuacji, gdy już dawno się z nim nie pracuje.

 

Jak będą wyglądać przygotowania do sezonu Juniorów?

Krzysztof Kołodziej: Zespół trzeba na początek pozbierać. To właśnie te pierwsze momenty, gdy młody chłopak zamiast wyjazdu na obóz czy ciężkich treningów wybiera wyjście z kolegami nad jezioro, pokazują charaktery. Tych "charakternych" trzeba zebrać i dać im szansę. Stąd przekładając pierwsze kolejki w lidze dajemy sobie więcej czasu na pracę u podstaw. Liga pozwoli określić cele całoroczne, ale na pewno chcemy utrzymać wszystkie grupy juniorskie na szczeblach wojewódzkich.

Łukasz Siwecki: Pracę szkoleniową rozpoczęliśmy 29 lipca na boiskach w Śremie. Teraz szlifujemy formę na zgrupowaniu w Zgorzelcu, gdzie rozgrywamy dwie gry kontrolne. Po powrocie gramy sparing z zespołem Lidera Swarzędz i bezpośrednio będziemy przygotowywać się do pierwszego meczu mistrzowskiego, który rozegramy na wyjeździe z Górnikiem Konin.

 

 

Wywiad z Prezesem klubu UKS Śrem, Krzysztofem Gapysem.

 

Czym będzie się różnił sezon 2019/2020 od poprzedniego?

Trzeba najpierw zaznaczyć, że poprzedni sezon był bardzo udany dla naszego klubu. Najwięcej, coraz bardziej prestiżowych nagród sekcji tanecznej, awans drużyny seniorskiej, świetne występy roczników juniorskich, trzecie miejsce w rozgrywkach WZPN Żaków 2010 oraz awans do I i II ligi dwóch zespołów Orlików 2009 to najbardziej budujące osiągnięcia poprzedniego sezonu.

To już jednak historia. Chcemy więcej i lepiej, dlatego jesteśmy głodni kolejnego sezonu.

Stawiamy w nim na podniesienie jakości zarówno w sekcji tanecznej, jak i piłkarskiej. Pozyskanie nowych instruktorów i trenerów miało tylko jeden cel: podniesienia poziomu wyszkolenia naszych dzieci i młodzieży. Mierzyliśmy bardzo wysoko i udało się te cele osiągnąć. Mamy prawdziwe dream teamy isntruktorsko-trenerskie. To największa różnica w porównaniu z poprzednim sezonem.

 

Jakość kosztuje. Czy Śrem stać na trenerów aż tak wysokiej klasy?

Poza wychowywaniem przez sport głównym celem klubu jest dbanie o indywidualny rozwój naszych zawodników. Można to osiągnąć tylko współpracując z najlepszymi trenerami. Inaczej to ułuda dawania satysfakcji dzieciom, które nie rozwijając się uczą się tylko obcowania z porażkami, nie polepszając swoich umiejętności. To po prostu strata czasu. Trenując z trenerami wysokiej jakości każdy ma szansę na rozwój i tylko od jego pracy zależy czy go zrealizuje. To uczciwe stawianie sprawy kiedy każdy daje to co ma najlepszego.

Oczywiście, to kosztuje, ale satysfakcja z osiąganych efektów wynagradza to z nawiązką. Budżet klubu jest bardzo stabilny i z roku na rok coraz wyższy dzięki dotacjom gminnym, powiatowym, naszym coraz hojniejszym sponsorom oraz rodzicom. Szanujemy każdą złotówkę, ale na jakości oszczędzać nie zamierzamy. Sięgamy po trenerów do sekcji piłki nożnej i instruktorów do sekcji tanecznej z coraz wyższej półki.

 

Czy z punktu widzenia zarządu klubu projekt seniorski rozwija się właściwie?

Projekt seniorski od początku był pomyślany jako długoterminowy. Specjalizujemy się w determinacji co do realizacji założonych celów. Nie inaczej jest w tym przypadku. Na razie zrobiliśmy pierwszy krok. Cierpliwie i w sposób przemyślany budujemy kolejne etapy. Podjęte działania przyniosły założony skutek, czego rezultaty powinniśmy zobaczyć wcześniej lub później. Jestem spokojny, co do realizacji tego projektu.

 

Czego życzyć na zbliżający się sezon?

Kolejnych, dobrych kroków w infrastrukturę sportową, bo czekający nas remont stadionu wymagał będzie dodatkowego boiska treningowego, aby oszczędzać w przyszłości główną płytę boiska i nie wydawać kolejnych pieniędzy co 3 lata na jego renowację oraz docenienia wagi sportu w rozwoju naszej, śremskiej społeczności poprzez zwiększenie nakładów na sport, zwłaszcza dziecięcy.

Poza tym zdrowia zawodnikom oraz kadrze klubu, bo pracy jest bardzo dużo. Reszta sama przyjdzie, bo mamy bardzo profesjonalny team, więc o efekty jego pracy jestem spokojny.

Kiedy w styczniu ruszył projekt profesjonalizacji szkolenia pod okiem Jerzego Cyraka nikt się nie spodziewał, że będzie realizowany w tak elitarnym gronie trenerów. Od przyszłego sezonu kadrę trenerską wzmocnią dwaj trenerzy KKS Lech Poznań o dużym doświadczeniu, mających w swojej karierze trenerskiej tak zacnych wychowanków jak Bereszyński, Linetty, Kownacki czy Kędziora. Pozyskanie przez UKS Śrem trenerów z wieloletnim doświadczeniem w Lechu Poznań, Krzysztofa Kołodzieja i Łukasza Siweckiego, to świetna informacja przede wszystkim dla naszych piłkarzy, którzy mogą być spokojni o swój sportowy rozwój w naszym klubie. To również świetna wiadomość w kontekście dalszej poprawy jakości szkolenia całego klubu, bo przeniesione doświadczenia z pracy w Lechu Poznań znacznie wzbogacą naszych młodych szkoleniowców na ich ścieżce rozwoju trenerskiego. Estyma jaką obaj pozyskani trenerzy cieszą się w środowisku trenerskim umocni pozycję naszego klubu na mapie najmocniejszych szkółek piłkarskich w Wielkopolsce. Czeka nas piękny zielony sezon 2019/2020!

W sobotę, 15 czerwca, przedszkolaki rozegrały turniej pod tytułem "Śrem Gra Fair". Organizatorem było miasto Śrem oraz oczywiście my - UKS Śrem! Świetna zabawa i zdrowa rywalizacja, słoneczna pogoda i same uśmiechy na twarzach uczestników. Zadowolone dzieciaki na koniec turnieju zostały uhonorowane medalami oraz voucherami na nasze treningi. Uczestnicy otrzymali również dyplomy, a do przedszkoli powędrowały statuetki i kosze z zabawkami. Dziękujemy wszystkim organizatorom i zawodnikom naszych starszych drużyn za pomoc. Gratulujemy wszystkim piłkarzom i przedszkolom, które brały udział w wydarzeniu: Słoneczna Szóstka, Pod Wierzbami, Bojanowski, Niezapominajka, Jarzębinka, Mali Przyrodnicy, Bajkowy Świat, Słoneczna Gromada!

Milowy krok na drodze do polepszenia jakości szkolenia UKS Śrem! Wyższy poziom profesjonalizmu szkoleniowego zostanie osiągnięty poprzez powierzenie zarządzania szkółką piłkarską trenerowi z olbrzymim doświadczeniem w pracy w Ekstraklasie, I i II lidze oraz w piłce młodzieżowej - Jerzemu Cyrakowi - trenerowi UEFA A PRO. Współpraca pozwoli na zunifikowanie szkolenia w całym klubie, szkolenie kadry trenerskiej oraz wprowadzenie środków treningowych z najlepszych szkółek młodzieżowych z całej Polski. To świetna wiadomość dla Zielonych, gdyż dotychczasowe bardzo dobre doświadczenie w pracy Młodzików i Orlików z trenerem Cyrakiem zostanie przełożone na cały klub. To wielki krok w profesjonalizację szkolenia śremskich piłkarzy naśladującą wzorce najlepszych klubów w Polsce. Piłkarze szukający jakości szkolenia i własnego sportowego rozwoju będą mieli możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w nowoczesnym systemie szkolenia przez wyszkoloną według najlepszych standardów kadrę trenerską w śremskim klubie.

 

Jaka jest Pana ocena dotychczasowej współpracy z UKS Śrem?

Wszedłem w zupełnie nowy system funkcjonowania i nowe środowisko - zarówno zawodowe, jak i to otaczające klub, czyli: rodzice, sponsorzy, przyjaciele klubu. Od razu dało się odczuć dużą pasję i zaangażowanie pracowników oraz dążenie do rozwoju klubu. W sposób wyjątkowy oceniam udział rodziców dzieci i młodzieży uprawiającej piłkę nożną w UKS-ie Śrem. Aktywnie uczestniczą w życiu klubu, służąc potrzebom swoich pociech. Zarówno ze strony UKS-u, jak i rodziców, zawsze mogę liczyć na pomoc i ich udział we wszystkich działaniach organizacyjnych.

Jak odbiera Pan wyzwanie kierowania szkółką piłkarską UKS Śrem?

Dotychczas głównie zarządzałem pojedynczymi zespołami piłkarskimi i tworzonym przeze mnie sztabem trenerskim na różnych poziomach szkoleniowych. Teraz będzie to szersze pole działania rozłożone na większą liczbę drużyn oraz odpowiedzialnych za te zespoły trenerów. Cieszę się, że będę mógł dzielić się swoimi doświadczeniami. Chętnie korzystam również z wiedzy i doświadczenia innych ludzi. Z pewnością wspólnie stworzymy atmosferę, która pozwoli przyspieszyć rozwój UKS-u w wymiarze szkoleniowym i organizacyjnym.

Jakie najważniejsze zmiany uznaje Pan za konieczne, by szkółka UKS Śrem zbliżyła się do dobrych akademii piłkarskich w Polsce?

Należy ujednolicić system szkolenia szkółki: od najmłodszych grup szkoleniowych aż do zespołu seniorskiego. Drużyny potrzebują jednolitego kierunku pracy, wspólnego modelu gry - by każdy zawodnik od najmłodszych lat miał jasno wytyczoną drogę rozwoju, którą w sposób świadomy będzie pokonywał. Sposób pracy i jakość szkolenia musi wychodzić poza ramy przeciętnej szkółki piłkarskiej.

Jakie główne zagrożenia widzi Pan w naszym mieście co do realizacji swoich ambitnych celów?

Największy problem, jaki dotychczas zaobserwowałem, to zdecydowanie baza sportowa i jej dostępność. Chcąc myśleć o wysokiej jakości szkolenia, trzeba dysponować przede wszystkim boiskami piłkarskimi, halami sportowymi (głównie dla dzieci), zapleczem do odnowy biologicznej, gabinetami dla potrzeb medycznych, a także szatniami z niezbędnym zapleczem dla prawidłowego funkcjonowania drużyn piłkarskich. W naszym klimacie nie wystarczają boiska trawiaste, z którymi jest problem (głównie w porze jesiennej i zimowej). Śrem dysponuje dwoma boiskami typu orlik (w tym jedno praktycznie bez oświetlenia), jednym większym, ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej nr 5 oraz powstającym w parku nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią. Żadne z tych boisk nie posiada wymiarów typowego boiska piłkarskiego. Jedynym boiskiem o takich wymiarach jest główna płyta w parku, ale z uwagi na brak oświetlenia, obecnie można prowadzić treningi tylko do godziny 17.30. To mocno ogranicza udział młodzieży w treningach, która często niewiele wcześniej kończy lekcje w szkołach. Żaden klub w Polsce nie jest w stanie zabezpieczyć tych potrzeb. W większości to wsparcie musi przychodzić ze strony władz miasta. Głęboko wierzę, że władze Śremu będą wspierały UKS Śrem w budowaniu wyższych standardów.

W trzeciej kolejce poznańskiej B klasy zespół Seniorów udał się do Poznania, by zmierzyć się z miejscowym Odlewem. Od początku Zieloni zepchnęli gospodarzy do obrony i kolejnymi akcjami nękali linię obrony Poznaniaków. Na bramkę czekali jednak do 29 minuty. Po pięknie wykonanym rzucie wolnym, Mateusz Mikołajczak wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Kilka minut później kolejna dobra akcja i w zamieszaniu podbramkowym najsprytniej zachował się Maciej Nawrot, który podwyższył wynik na 2:0. Jeszcze przed przerwą kolejną bramkę zdobył Błażej Frankiewicz i na przerwę Seniorzy zeszli z wysokim prowadzeniem 3:0. Druga połowa wyglądała podobnie – zdecydowana dominacja chłopaków z UKS-u udokumentowana została golem w 83 minucie. Składna akcja w trójkącie Jakubiec, Frankiewicz i Bąkowski zakończyła się bramką zdobytą przez Macieja Bąkowskiego. Brawo zespół! Kolejne trzy punkty chłopcy dopisali na swoje konto do ligowej tabeli.

Odlew Poznań – UKS Śrem 0:4

bramki: M. Mikołajczak, M. Nawrot, B. Frankiewicz, M. Bąkowski

Skład: P. Kołacki, Ł. Jakubiec, M. Nawrot, D. Biernat, M. Tomczak , D. Kościuszko, M. Szymański, M. Mikołajczak, P. Turkowiak, B. Frankiewicz, N. Konieczny, K. Kistowski, H. Szymański, M. Jakuszek, Ł. Wolniak, M. Bąkowski

Zapraszamy!

 

Inauguracja sezonu za Młodzikami

Za Młodzikami pierwsza kolejka ligowa. Mecz został rozegrany na własnym boisku w niedzielę, 1 września, z Unią Swarzędz. Rywal większą cześć meczu przeważał i do przerwy prowadził 2:0. UKS dobrze rozpoczął drugą połowę, stwarzając kilka sytuacji bramkowych, jednak żadna nie zakończyła się bramką. W dalszej części rozgrywki znów przewaga r...

Dodano: 03-09-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2008)

Zremisowali z GKS Sątopy

W drugiej kolejce drużyna Trampkarza udała się do Sątop. Drużyna wystąpiła w bardzo okrojonym składzie - nieobecnych było sześciu zawodników, co pozwoliło zagrać młodszym kolegom z rocznika 2006. Mecz od pierwszego gwizdka odbywał się pod dyktando śremian, którzy częściej byli w posiadaniu piłki i kreowali groźne sytuacje. Do przerwy wyni...

Dodano: 03-09-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2005)

Cenny sprawdzian Juniorów 2002

Ostatnie przetarcie przed zbliżającym się sezonem zaliczyli Juniorzy Starsi UKS Śrem. Ich rywalem był zespół Obry Kościan, z którym przyjdzie się im mierzyć w rozgrywkach ligi wojewódzkiej. Zespół ze względu na zmianę kategorii rozgrywek jest aktualnie w przebudowie, gdyż drużyna zagra w rozgrywkach połączonych roczników 2001 i 2002. W ze...

Dodano: 28-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2002)

Zgubione 2 punkty

W drugiej kolejce A klasy Seniorzy zmierzyli się z zespołem z Głuchowa. Przeciwnik okazał się być bardzo twardo grającym w piłkę, stosującym proste środki. Wynik remisowy należy traktować jako stratę dwóch punktów, bo sytuacji do zyskania trzech punktów Zieloni mieli zdecydowanie więcej niż gospodarze. Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ...

Dodano: 28-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Pierwsze trzy punkty w A klasie

Po środowym zwycięstwie w Pucharze Polski, zespół Seniorów w pierwszej kolejce w debiutanckim sezonie A klasy, zwyciężył zespół Gladiatora Pieruszyce 4:3. Sobotni mecz (17 sierpnia) był pełen zmieniających się sytuacji na boisku - radość, a tuż za chwilę obawa o wynik. Momenty bardzo dobrej kombinacyjnej gry mieszały się z nonszalancją i ...

Dodano: 21-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Młodzi trenerzy z nową energią

Maciej Nawrot, Kamil Wojciechowski i Błażej Frankiewicz – trójka zawodników grających w drużynie seniorskiej, która niedawno rozpoczęła swoją karierę trenerską. Przed chłopakami długa droga, ale mają niepowtarzalną okazję, by uczyć się od najlepszych.   JESTEŚCIE MŁODYMI TRENERAMI, A JUŻ WSPÓŁPRACUJECIE Z TAK DOŚWIADCZONYMI OSOBAMI...

Dodano: 14-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Kilka słów trenera Damiana Skrzypcz…

Jak ocenia Pan przygotowania do sezonu? Czy udało się w całości zrealizować plan? Zarówno wszystkie treningi, jak i sparingi, miały na celu jak najlepiej przygotować zespół do rozgrywek. Gra w wyższej klasie rozgrywkowej to na pewno trudniejsze mecze i bardziej wymagający przeciwnicy. Zaangażowanie i wyniki sparingów pokazują, że obraliś...

Dodano: 14-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Wygrany mecz Pucharu Polski

Udanie rozpoczęli inaugurację oficjalnych meczów sezonu 2019/2020 Seniorzy UKS Śrem. W meczu Pucharu Polski pokonali silny zespół Pogoni Książ 3:2. Spotkanie dostarczyło kibicom wielu emocji i trzymało w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego. Rozgrywka była podzielona na dwie różne połowy: pierwsza pod dyktando gospodarzy, w drugiej zes...

Dodano: 14-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Seniorzy pokonują kolejnych sparing…

W piątkowy wieczór, 2 sierpnia, drużyna Seniorów zmierzyła się z grającym w klasie okręgowej zespołem Piast Belęcin. Już jedna z pierwszych akcji przyniosła Zielonym bramkę autorstwa Jakuba Strzelca. Niestety, błąd przy rzucie wolnym przeciwników kosztował ich utratę bramki. Co ważne - z każdą minutą coraz lepiej grający Seniorzy zaczęli ...

Dodano: 07-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Kolejni nowi zawodnicy w zielonych …

Dawid Hauf, Jan Wojciechowski, Mikołaj Matuszewski, Daniel Błoszyk, Wiktor Strojny i Mateusz Szymański – tych zawodników drużyny seniorskiej UKS Śrem poznaliśmy już bliżej. Teraz czas na kolejnych nowych, wyróżniających się na boisku piłkarzy!     JAKUB SZYMAŃSKI Trzydziestojednoletni wychowanek Obry Kościan grał w klubach...

Dodano: 01-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Nowi Zieloni wkraczają na murawę

Tydzień temu poznaliśmy pierwszą trójkę nowych zawodników drużyny seniorskiej: Jana Wojciechowskiego, Dawida Haufa i Mikołaja Matuszewskiego. Dziś przedstawiamy kolejnych zdolnych piłkarzy zasilających szeregi Zielonych!     MATEUSZ SZYMAŃSKI Trzydziestoletni wychowanek Obry Kościan, Pogoni Śmigiel i Juny Trans Oborzyska w...

Dodano: 24-07-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Mamy I i II ligę!

Nie lada wyczynu dokonali Orlicy 2009 w rundzie wiosennej tego sezonu. Obie drużyny awansowały poziom wyżej i będą mierzyć się adekwatnie w I i II lidze, podczas gdy ten sezon zaczynały w lidze drugiej i trzeciej. Do wyższego poziomu musi się teraz dostosować cała drużyna wraz z nowym trenerem, który będzie w komfortowej sytuacji mając ta...

Dodano: 20-06-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2009)

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...