Stu uczestników roztańczonego UKS-u!

Już dziś ruszyły pierwsze w tym sezonie zajęcia taneczne  w ramach projektu „Roztańczony UKS”, nad którym czuwa instruktorka tańca, Joanna Łasinska. Ilość przybyłych na nie dzieci przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, bo - ku naszej ogromnej radości - wzięło w nich udział niemal 100 przyszłych tancerek i tancerzy!!! Projekt, który rozpoczęliśmy od marca szybko zyskał rzeszę sympatyków, dlatego na tę chwilę „Roztańczony UKS” liczy 4 grupy wiekowe, do których już od przyszłych zajęć dołączy kolejna. Wszystko po to, by stworzyć uczestnikom możliwie jak najlepsze warunki w rozwoju ich pasji. Każde zajęcia rozpoczynały się rozciąganiem, potem była nauka kolejnych kroków, by po wspólnej próbie zaprezentować się przed czekającymi za drzwiami rodzicami. Nadal zachęcamy do zapisów, bo taniec nie tylko poprawia koordynację, ale też  rozwija pewność i wiarę w siebie, której potrzeba każdemu dziecku.

W ocenie instruktorki Joanny - Pierwsze zajęcia taneczne zaskoczyły nie tylko ogromną frekwencją, ale przede wszystkim potężną dawką pozytywnej energii, uśmiechu i zaangażowania ze strony wszystkich uczestników! Pojawili się zarówno nasi wspaniali klubowicze, jak i nowi, pełni radości i zapału do wspólnej pracy tancerze… wszyscy gotowi na nowe taneczne wyzwania i kroki! Z niecierpliwością czekamy już na kolejną sobotę, którą spędzimy aktywnie w wesołej atmosferze przy rytmach hip hopu i jamajskiego dancehallu!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aktywnego udziału i zapisów pod klubowym numerem telefonu 515 646 249, a uczestnikom dzisiejszych zajęć bardzo dziękujemy za wspólny dzień, podczas którego znów lub po raz pierwszy mogliśmy przypomnieć sobie lub obudzić miłość do tańca ;)

Do zobaczenia 12 września !!!

Przedszkolaki: 9:00 - 10:00

I grupa 7 - 11 lat: 10:00 - 11:30

grupa 12 - 15 lat: 11:30 - 13:00

grupa dancehall I-gyals: 13:30 - 15:30

II grupa 7 - 11 lat: 15:30 - 17:00

Zachęcamy - zapraszamy ;)

Najnowsze zdjęcia w galerii

CSS - taniec

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...