Ostatni weekend tancerze formacji UKS spędzili w Poznaniu, na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Ulicznego Groove Contest 2016.

W sobotę w kategorii FORMACJE STREET DANCE SHOW 13+ lat wystąpiły grupy:
I-TEENS w składzie: Matylda Fornalik, Jagna Barańska, Patrycja Jankowska, Ewa Cieślak, Paulina Marciniak, Kornelia Rejent, Asia Nowicka, Sandra Pawlak
oraz grupa I-GYALS w składzie: Martyna Ojcieszak, Julia Paul, Karolina Zdziechowska, Wiktoria Plewińska, Ola Kasprzak, Olga Przebierała.
W kategorii występowało 21 formacji. Dziewczyny spisaly się świetnie, o czym świadczyła m. in. niesamowita reakcja publiczności, która narodziła tancerki gromkimi brawami, a podczas występów wspierała je, śpiewając piosenki z choreografii naszych dziewczyn. Emocji nie brakowało!

W niedzielę w kategorii FORMACJE STREET DANCE SHOW DO LAT 12 zaprezentowały się grupy:
LIKKLE CHAKA w składzie: Julia Mrugas, Artur Lubiński, Asia Winiecka, Kaja Potocka, Wiktoria Kassner, Laura Kardasz, Oliwia George, Alicja Klinowska
oraz formacja BAD GROOVIN w składzie: Weronika Tulińska, Zosia Górkiewicz, Gabrysia Szczepaniak, Pola Krajczyńska, Monika Sulejewska, Zuzia Wawrzyniak, Kasia Rajewska, Zosia Krystkowiak, Maja Konieczna, Ola Dydymska, Natalia Skrzypczak.
W ten kategorii wystartowało 16 grup. Tancerze wystąpili przed formacjami, duetami i solistami z całej Polski. Była to świetna okazja do integracji z rówieśnikami z taką samą, ogromną pasja do tańca. Zachwytów pokazami, uśmiechów i aplauzu nie brakowało. Tancerze mieli okazję zobaczyć prezentacje w różnych ulicznych stylach tańca takich jak HIP-HOP, LOCKING, POPPING, BREAK DANCE, WAACKING, co jest na pewno dużą inspiracją i kolejnym dowodem na to, że w tańcu nie ma granic i możliwości są nieograniczone. Jest to kolejny turniej, w którym brali udział tancerze UKS. Nowa przygoda, duże doświadczenie, ale przede wszystkim świetna zabawa.

Najnowsze zdjęcia w galerii

CSS - taniec

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...