W niedzielę 28 sierpnia formacje taneczne UKS zaprezentowały się na dwóch pokazach. Rano tancerze zatańczyli na otwarciu turnieju piłkarskiego organizowanego przez UKS, a popołudniu wystąpili przed publicznością na Powiatowo - Gminnych Dożynkach w Nochowie. Grupy I-GYALS, I-TEENS, LIKKLE CHAKA i BAD GROOVIN zostały nagrodzone gromkimi brawami na obu pokazach. Przy tak pozytywnej publiczności z przyjemnością się występuje i dzieli taneczną energią. ​

Najnowsze zdjęcia w galerii

CSS - taniec

Sponsorzy

Partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...