Za nami drugi turnus kolonii tanecznej UKS, który odbył się 16.08-18.08.2016r. w Dolsku w Ośrodku Villa Natura. Tancerze mieli okazję poznać 3 tańce i spędzić 3 dni w tematyce gorących wysp: Hawaje, Kuba i Jamajka. Uczestnicy nie tylko poznali tradycyjne dla tych krajów tańce, takie jak taniec hula, salsa i dancehall, ale mieli okazję również dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat ich historii. Uczestnicy brali udział w grach terenowych, turnieju sportowym, quizie z wiedzy o tańcu, próbowali kubańskiego koktajlu w mojito w wersji dla dzieci oraz hawajskiej sałatki, uczyli się gry w kręgle, śpiewali przy wieczornym ognisku, a także przygotowywali własnoręcznie kostiumy do występu finałowego, który odbył się w ostatnim dniu kolonii na scenie Katolickiego Domu Kultury w Dolsku. Śmiechu i dobrej zabawy nie brakowało. Już niedługo przed nami rozpoczęcie sezonu zajęć klubowych sekcji tanecznej UKS, także tancerze widzą się ponownie już niebawem.

Najnowsze zdjęcia w galerii

CSS - taniec

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...