W dniach 07-09.08.2016r. w Dolsku odbyły się pierwsze kolonie taneczne UKS, gdzie uczestniczki każdego dnia miały okazję poznać tańce z trzech wysp, oraz ciekawostki na ich temat. Poza zajęciami tanecznymi odbywały się również inne zajęcia dotyczące tematu przewodniego, jakimi były wyspy: Hawaje, Kuba i Jamajka. Tancerki miały okazję m.in. własnoręcznie przygotować stroje do tańca hula oraz kubański koktajl mojito w wersji dla dzieci, brały udział w tradycyjnych na koloniach wieczornych podchodach z latarkami i zadaniami, wykazały się umiejętnościami sportowymi w turnieju na plaży, uczestniczyły w przejażdżce bryczką po okolicy, piekły kiełbaski przy ognisku oraz uczyły się gry w kręgle na bowlingu. Dziewczyny na pokazie finałowym z udziałem rodziców zaprezentowały się w nieco innej odsłonie - tańca hula i salsy, poza uwielbianym już wcześniej dancehallem. Niedługo przed nami drugi turnus „Tanecznych wakacji na trzech wyspach”, mamy nadzieję że kolejni obozowicze będą równie zadowoleni jak tancerze z pierwszego turnusu.

Najnowsze zdjęcia w galerii

CSS - taniec

Sponsorzy

Partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...