Kolejne zajęcia w ramach projektu "Roztańczony UKS"

Już po raz kolejny w tym sezonie odbyły się zajęcia taneczne  w ramach projektu „Roztańczony UKS”, nad którym czuwa instruktorka tańca, Joanna Łasinska. „Roztańczony UKS” liczy 5 grup wiekowych, aby stworzyć uczestnikom możliwie jak najlepsze warunki w rozwoju ich pasji.  Nadal zachęcamy do zapisów, bo taniec nie tylko poprawia koordynację, ale też  rozwija pewność i wiarę w siebie, której potrzeba każdemu dziecku.

W ocenie instruktorki Joanny -  zajęcia taneczne zaskoczyły nie tylko ogromną frekwencją, ale przede wszystkim potężną dawką pozytywnej energii, uśmiechu i zaangażowania ze strony wszystkich uczestników! Pojawili się zarówno nasi wspaniali klubowicze, jak i nowi, pełni radości i zapału do wspólnej pracy tancerze… wszyscy gotowi na nowe taneczne wyzwania i kroki! Z niecierpliwością czekamy już na kolejną sobotę, którą spędzimy aktywnie w wesołej atmosferze przy rytmach hip hopu i jamajskiego dancehallu!