Z okazji Dnia Dziecka rodzice wraz z trenerami UKS-u przygotowali dzieciom niespodzianki. Przedszkolaki z sekcji tanecznej zostały obdarowane koszulkami w jamajskich kolorach z napisem I   DANCEHALL. Najmłodsi byli zachwyceni i od razu na treningu ćwiczyli w swych nowych bluzeczkach. Starsze sekcje otrzymały torby sportowe z nazwą grupy i kolorowym odblaskiem, na którym znajdzie sie imię lub ksywka właściciela. Zadowoleni tancerze już kolejnego dnia jechali z dumą na występ z torbami klubowymi. Młodzi piłkarze ten dzień spędzali bardzo aktywnie, oddając się rozgrywkom sportowym. Był mecz z tatusiami, konkurencje dla mam, zabawom nie było końca. Dzień Dziecka dostarczył Wszystkim wielu pozytywnych emocji i wzruszeń.

Rodzicom bardzo dziękujemy za zaangażowanie w organizację imprezy i wspólną zabawę.