W ostatnią niedzielę sekcja taneczna UKS zorganizowała specjalne pokazy z okazji Dnia mamy. Tancerze wystąpili w prezentacjach grupowych oraz indywidualnych. Przygotowania występów solowych trwały od kilku miesięcy, każdy tancerz miał za zadanie ułożyć własną, minutową choreografię, do wybranej przez siebie muzyki, w prezencie z okazji święta dla swoich rodziców. Pomimo tremy, nasi tancerze spisali się wspaniale, publiczność była pod wrażeniem pokazów, gdyż to było zupełnie nowe wyzwanie dla dzieci - wcielić się  w rolę tancerza-choreografa. Tancerze mieli okazję zobaczyć jak trudno stworzyć występ od początku do końca, ale dało to wiele satysfakcji i zadowolenia. Najpiękniejszym prezentem dla rodziców było zobaczyć swoje szczęśliwe dziecko, występujące na scenie w prezentacji przygotowanej specjalnie dla nich.