Paulina Smaś - tancerka, instruktorka tańca, choreograf, animatorka. Szkoliła się u światowej sławy choreografów i tancerzy, takich jak: Anthony Kaye, Tweet Boogie, Marty Kudelka, Sisco Gomez, Eva Schou, Karina Ninja, Anna Ninja, Shabba Doo, Suga Pop, Buddha Strech, Gil the Grid, Izabela Grechko. Wykształcenie instruktorskie zdobyła na kursie organizowanym przez Egurrola Dance Studio oraz Polską Akademię Sportu w Warszawie. Teraz – przyszedł czas, by swoją wiedzą i tanecznymi umiejętnościami podzieliła się z dziewczynami z zielonej sekcji tanecznej Dance UKS Śrem.

CSS - taniec