Wywiad z Piotrem Szwarcem, instruktorem w sekcji tanecznej Dance UKS Śrem.

Jak wyglądają Wasze standardowe zajęcia?

Dzieciaki w Śremie są bardzo utalentowane i z przyjemnością mi się z nimi pracuje. Zajęcia mają na celu odnalezienie i ukształtowanie pasji, charakteru i oczywiście pokazanie nowemu pokoleniu jak pięknie jest mieć zajawkę, która uczy nas wartości, szacunku do drugiego człowieka i zabawy połączonej z ciężką pracą. Wielu moich podopiecznych jeździ na zawody zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki temu można się realizować już od najmłodszych lat, poznawać ludzi, przyjaźnie na całe życie i przeżywać niezapomniane chwile. W Śremie pracuję od niedawna, lecz już teraz uważam, że dzieciaki mają tutaj wielki potencjał.

Jak Ty sam dbasz o swój taneczno-artystyczny rozwój?

Poza treningami, które prowadzę codziennie pracuję nad sobą. Staram się dbać o formę, ponieważ człowiek uczy się całe życie. Najlepsze jest to, że im więcej wiem, tym bardziej jestem świadomy jak dużo pracy przede mną. Gdy otwierasz jedne drzwi, przed tobą pojawiają się kolejne i kolejne.

Co powiesz na temat Twojej współpracy z klubem UKS Śrem?

Rzadko zdąża się taki klub jak UKS Śrem - zaangażowanie i świetne, zdrowe podejście do człowieka to kluczowe cechy, których doświadczyłem już pierwszego dnia. Chcemy także stworzyć grupę typowo dla chłopaków (Break Dance), ale oczywiście i dziewczyny mogą powariować! Nowe grupy się tworzą , także zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na zajęcia.