To stało się naprawdę - wszystkie formacje UKS Śrem wróciły z turnieju tanecznego w Bydgoszczy dumne i zadowolone z siebie i pracy, jaką wraz z instruktorką Zuzią Bąk wkładają w treningi. Co więcej, w „Bydgoskiej Układance Tanecznej 2019” serca jury skradły również występy solowe zielonych tancerek. W solówkach V miejsce zdobyła Olimpia Kuźma, a III Olga Przebierała. Olga zatańczyła też w duecie z Dominiką Kręciołek, a występ przyniósł im miejsce czwarte w bydgoskim turnieju. Dziewczyny – oby tak dalej!

 

Tancerki z I-Gyals nie miały sobie równych – do Śremu wróciły z pierwszym miejscem

 

 

Formacja Mad Squad stanęła na miejscu czwartym

 

 

Dziewczyny z Bad Groovin zajęły drugie miejsce

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

CSS - taniec

Sponsorzy

Partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...