Tancerki udowadniają, że wiosną to one rządzą. W ostatni weekend cztery formacje UKS Śrem, trenujące pod okiem instruktorki Zuzi Bąk, wzięły udział w turnieju tanecznym organizowanym w Pakosławiu. Nie dość, że młode, dziewczęce talenty bawiły się świetnie i zawładnęły parkietem, to osiągnięte przez tancerki wyniki tylko udowadniają, że ich rozwój idzie w dobrą stronę.

Dziewczyny z Bad Groovin zajęły trzecie miejsce w swojej kategorii. Formacja Likkle Chaka stanęła na miejscu drugim, podobnie jak ich starsze koleżanki z Mad Squad. Natomiast najstarsze tancerki w klubie (I-Gyals) nie miały sobie równych i do Śremu wróciły ze złotem.

 

BAD GROOVIN - III MIEJSCE

 

LIKKLE CHAKA - II MIEJSCE

 

MAD SQUAD - II MIEJSCE

 

I-GYALS - I MIEJSCE

 

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

CSS - taniec

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...