Ten sezon dla wszystkich tancerek zaczął się bardzo dynamicznie. Formacje ćwiczące pod okiem instruktorki Zuzi Bąk od września wzięły udział w licznych zawodach, zdobywając różne osiągnięcia i nowe doświadczenia. Od początku roku nie zwalniają tempa! Tancerki są w trakcie przygotowań całkiem nowych choreograficznie i akrobatycznie formacji. Nowe stroje, trudniejsze kroki, skomplikowana choreografia i szalone akrobacje wymagają wiele pracy i poświęceń. Do niezastąpionych stałych składów formacyjnych dołączyły nowe miłośniczki tańca, które od tego roku będą występowały wspólnie z koleżankami. Już od marca czekają liczne pokazy i zawody, między innymi w Poznaniu, Bydgoszczy, Kościanie czy Mosinie. Oprócz występów formacyjnych, trenerka Zuza Bąk skupia się także na rozwoju indywidualnym i solowym każdej z dziewczynek.

Formacje instruktorki Iwony Jackowskiej stawiają na naukę nowych kroków poprzez zabawę. Najmłodsze grupy rozwijają swoje taneczne umiejętności w stronę hip hopu i animacji, co pozwoli im stworzyć pełen układ i zaprezentować swoje możliwości. Ten rok zapowiada się bardzo ciekawie. Trzymajmy kciuki za nasze tancerki!