W miniony weekend, zielone Tancerki UKS Śrem udały się na turniej taneczny „Grand Prix Polski Dance Września 2018” pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Września. Trzeba przyznać, że dziewczyny sprawiły sobie znakomity prezent pod choinkę! Tancerki zaprezentowały się świetnie i wyróżniły się na tle naprawdę wymagających przeciwników. Formacja Likkle Chaka zajęła trzecie miejsce w kategorii do lat 12. Ich starsze koleżanki z grupy I-Gyals również stanęły na miejscu III (kategoria do lat 16). Natomiast tancerki z formacji Mad Groovin zostały vice mistrzem Grand Prix Polski Dance. Gratulujemy i życzymy Wam dalszych sukcesów!

 

 

Formacja I-Gyals – III miejsce w kat. do lat 16.

 

Vice mistrz turnieju – dziewczyny z Mad Groovin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa Likkle Chaka uplasowała się na miejscu III w kat. do lat 12.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

CSS - taniec

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...