W ostatnią sobotę, 17 listopada, Zielone tancerki UKS Śrem z formacji Likkle Chaka, Bad Groovin, Mad Groovin i I-Gyals udały się do Poznania, by wziąć udział w turnieju tanecznym Dancehall Master World Poland 2018. Francuskie jury, w skład którego weszli Chris Icon, Queensy Blazin oraz Fatou Tera, wyróżnili najlepsze zespoły, a poziom konkursu był naprawdę bardzo wysoki. Mimo to, dziewczyny zaprezentowały się fantastycznie, a ich występy doceniono gromkimi brawami. A teraz... przygotowują się do kolejnych turniejów!

 

Instruktorka tańca, Zuzia Bąk:

Był to weekend pełen wrażeń. Jako trenerka jestem bardzo dumna ze wszystkich grup oraz Olgi Przebierały i Karoliny Zdziechowskiej za pierwsze występy solowe! Te zawody dały nam wszystkim ogromne pokłady motywacji do dalszej pracy i w tym sezonie pokażemy jeszcze, na co nas stać!

 

Najnowsze zdjęcia w galerii

CSS - taniec

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...