Fajna przygoda w pełnym energii towarzystwie, pierwszy chrzest obozowy i pokonywanie słabości, ale też życie bez telefonów komórkowych mają już za sobą rewelacyjni uczestnicy pierwszego turnusu obozu UKS Śrem.

 

 

Mijający tydzień, spędzony przez nich w ośrodku Villa Natura w Dolsku, obfitował w odkrywanie talentów, naukę kroków tanecznych i prezentowanie swoich choreografii, a także rozwijanie zdolności plastycznych przy bardzo twórczym malowaniu twarzy, piłkarskich i wokalnych. Profesjonalna kadra UKS Śrem zadbała o to, by słowo „nuda” nie istniało, a  „aktywność” na stałe zdominowała obozowy plan. Dzięki temu dzieciaki mogły brać udział w ciekawych zajęciach sportowych i szeroko pojętej rekreacji z hitem turnusu w roli głównej, jakimi okazały się wielkie, przezroczyste, dmuchnę kule, w których dziewczyny mogły skakać bez opamiętania.  Obozowicze zwiedzali Dolsk, relaksowali się na plaży miejskiej, kręcili teledysk, ale też wędrowali po okolicznym lesie, bo obóz bez zabawy w podchody, to nie obóz. Kolejne turnusy i półkolonie, na których dobrej atmosfery i atrakcji nie zabraknie już wkrótce. 

Najnowsze zdjęcia w galerii

CSS - taniec

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...