Poznań: Klasa B "PROTON" Grupa 1 - runda wiosenna 2018/19
                                                                                                                                                         
Kolejka 17
24-03-2019 14:00 Jadwiżański KS Poznań 1 : 2 WEŁNIANKA Kiszkowo
24-03-2019 16:00 KS Strzeszyn 1 : 2 Lotnik-1997 Poznań
Kolejka 14
30-03-2019 00:00 ORŁY PLEWISKA 2 : 0 KS Strzeszyn
30-03-2019 00:00 LIDER Szczytniki Czerniejewskie 1 : 3 MARATOŃCZYK Brzeźno
30-03-2019 16:00 FARA Pelikan Żydowo 2 : 0 WKS Owieczki
31-03-2019 11:00 LKS Kicin 0 : 2 Lotnik-1997 Poznań
31-03-2019 14:00 KS Uchorowo 4 : 0 ODLEW Poznań
31-03-2019 15:00 GKS Gułtowy 3 : 0 WEŁNIANKA Kiszkowo
31-03-2019 15:00 UKS Śrem 6 : 1 Jadwiżański KS Poznań
Kolejka 15
06-04-2019 00:00 ORŁY PLEWISKA 2 : 3 UKS Śrem
06-04-2019 11:00 LKS Kicin 2 : 2 FARA Pelikan Żydowo
06-04-2019 16:00 Lotnik-1997 Poznań 4 : 0 LIDER Szczytniki Czerniejewskie
07-04-2019 10:00 ODLEW Poznań 1 : 2 KS Strzeszyn
07-04-2019 14:00 MARATOŃCZYK Brzeźno 8 : 0 KS Uchorowo
07-04-2019 14:00 WEŁNIANKA Kiszkowo 1 : 2 WKS Owieczki
07-04-2019 14:00 Jadwiżański KS Poznań 1 : 4 GKS Gułtowy
Kolejka 16
13-04-2019 16:00 FARA Pelikan Żydowo 6 : 1 WEŁNIANKA Kiszkowo
14-04-2019 11:00 WKS Owieczki 9 : 1 Jadwiżański KS Poznań
14-04-2019 12:00 LIDER Szczytniki Czerniejewskie 3 : 0 LKS Kicin
14-04-2019 14:00 UKS Śrem 5 : 2 ODLEW Poznań
14-04-2019 14:00 KS Uchorowo 1 : 2 Lotnik-1997 Poznań
14-04-2019 15:00 GKS Gułtowy 4 : 2 ORŁY PLEWISKA
14-04-2019 16:00 KS Strzeszyn 0 : 5 MARATOŃCZYK Brzeźno
Kolejka 17
20-04-2019 10:00 ODLEW Poznań 0 : 1 GKS Gułtowy
20-04-2019 11:00 LKS Kicin 1 : 3 KS Uchorowo
20-04-2019 11:00 ORŁY PLEWISKA 1 : 3 WKS Owieczki
20-04-2019 14:00 MARATOŃCZYK Brzeźno 0 : 1 UKS Śrem
20-04-2019 15:00 LIDER Szczytniki Czerniejewskie 2 : 2 FARA Pelikan Żydowo
Kolejka 18
27-04-2019 16:00 FARA Pelikan Żydowo 2 : 0 Jadwiżański KS Poznań
28-04-2019 11:00 WKS Owieczki 6 : 1 ODLEW Poznań
28-04-2019 14:00 KS Uchorowo 3 : 2 LIDER Szczytniki Czerniejewskie
28-04-2019 14:00 WEŁNIANKA Kiszkowo 1 : 2 ORŁY PLEWISKA
28-04-2019 15:00 UKS Śrem 4 : 1 Lotnik-1997 Poznań
28-04-2019 15:00 GKS Gułtowy 2 : 2 MARATOŃCZYK Brzeźno
28-04-2019 16:00 KS Strzeszyn 2 : 3 LKS Kicin
Kolejka 19
30-04-2019 18:00 LKS Kicin 0 : 6 UKS Śrem
01-05-2019 10:00 ODLEW Poznań 5 : 1 WEŁNIANKA Kiszkowo
01-05-2019 11:00 ORŁY PLEWISKA 2 : 3 Jadwiżański KS Poznań
01-05-2019 11:00 KS Uchorowo 2 : 5 FARA Pelikan Żydowo
01-05-2019 12:00 LIDER Szczytniki Czerniejewskie 3 : 1 KS Strzeszyn
01-05-2019 14:00 MARATOŃCZYK Brzeźno 2 : 0 WKS Owieczki
01-05-2019 16:00 Lotnik-1997 Poznań 3 : 0 GKS Gułtowy
Kolejka 20
04-05-2019 14:00 UKS Śrem 4 : 0 LIDER Szczytniki Czerniejewskie
04-05-2019 14:00 WKS Owieczki 5 : 0 Lotnik-1997 Poznań
04-05-2019 16:00 FARA Pelikan Żydowo 7 : 0 ORŁY PLEWISKA
05-05-2019 14:00 WEŁNIANKA Kiszkowo 0 : 2 MARATOŃCZYK Brzeźno
05-05-2019 15:00 GKS Gułtowy 3 : 0 LKS Kicin
05-05-2019 16:00 Jadwiżański KS Poznań 1 : 5 ODLEW Poznań
05-05-2019 18:00 KS Strzeszyn 0 : 5 KS Uchorowo
Kolejka 21
11-05-2019 16:00 Lotnik-1997 Poznań 2 : 1 WEŁNIANKA Kiszkowo
11-05-2019 16:30 LKS Kicin 0 : 3 WKS Owieczki
12-05-2019 10:00 ODLEW Poznań 4 : 1 ORŁY PLEWISKA
12-05-2019 14:00 KS Uchorowo 1 : 3 UKS Śrem
12-05-2019 14:00 LIDER Szczytniki Czerniejewskie 5 : 2 GKS Gułtowy
12-05-2019 14:00 MARATOŃCZYK Brzeźno 8 : 3 Jadwiżański KS Poznań
12-05-2019 16:00 KS Strzeszyn 0 : 3 FARA Pelikan Żydowo
Kolejka 22
18-05-2019 00:00 ORŁY PLEWISKA 0 : 8 MARATOŃCZYK Brzeźno
18-05-2019 00:00 WKS Owieczki 3 : 1 LIDER Szczytniki Czerniejewskie
18-05-2019 14:00 UKS Śrem 13 : 0 KS Strzeszyn
18-05-2019 16:00 FARA Pelikan Żydowo 3 : 0 ODLEW Poznań
19-05-2019 14:00 WEŁNIANKA Kiszkowo 1 : 1 LKS Kicin
19-05-2019 15:00 GKS Gułtowy 2 : 1 KS Uchorowo
19-05-2019 16:00 Jadwiżański KS Poznań 2 : 3 Lotnik-1997 Poznań
Kolejka 23
25-05-2019 16:00 LIDER Szczytniki Czerniejewskie 5 : 2 WEŁNIANKA Kiszkowo
25-05-2019 16:00 Lotnik-1997 Poznań 7 : 1 ORŁY PLEWISKA
25-05-2019 17:00 UKS Śrem 3 : 0 FARA Pelikan Żydowo
26-05-2019 14:00 MARATOŃCZYK Brzeźno 3 : 1 ODLEW Poznań
26-05-2019 14:00 KS Uchorowo 0 : 1 WKS Owieczki
26-05-2019 16:00 LKS Kicin 0 : 4 Jadwiżański KS Poznań
26-05-2019 16:00 KS Strzeszyn 0 : 5 GKS Gułtowy
Kolejka 24
01-06-2019 16:00 FARA Pelikan Żydowo 1 : 3 MARATOŃCZYK Brzeźno
01-06-2019 16:00 WKS Owieczki 10 : 1 KS Strzeszyn
02-06-2019 10:00 ODLEW Poznań 1 : 3 Lotnik-1997 Poznań
02-06-2019 15:00 ORŁY PLEWISKA 5 : 3 LKS Kicin
02-06-2019 15:00 GKS Gułtowy 3 : 3 UKS Śrem
02-06-2019 16:00 Jadwiżański KS Poznań 0 : 12 LIDER Szczytniki Czerniejewskie
02-06-2019 17:00 WEŁNIANKA Kiszkowo 0 : 1 KS Uchorowo
Kolejka 25
08-06-2019 16:00 Lotnik-1997 Poznań 1 : 4 MARATOŃCZYK Brzeźno
08-06-2019 17:00 UKS Śrem 1 : 1 WKS Owieczki
09-06-2019 12:30 LIDER Szczytniki Czerniejewskie 5 : 2 ORŁY PLEWISKA
09-06-2019 14:00 KS Uchorowo 5 : 1 Jadwiżański KS Poznań
09-06-2019 15:00 GKS Gułtowy 3 : 3 FARA Pelikan Żydowo
09-06-2019 16:00 LKS Kicin 1 : 1 ODLEW Poznań
09-06-2019 16:00 KS Strzeszyn 2 : 3 WEŁNIANKA Kiszkowo
Kolejka 26
13-06-2019 19:00 WKS Owieczki 3 : 0 GKS Gułtowy
15-06-2019 14:00 FARA Pelikan Żydowo 0 : 0 Lotnik-1997 Poznań
15-06-2019 16:00 MARATOŃCZYK Brzeźno 3 : 0 LKS Kicin
16-06-2019 10:00 ODLEW Poznań 0 : 1 LIDER Szczytniki Czerniejewskie
16-06-2019 14:00 ORŁY PLEWISKA 3 : 1 KS Uchorowo
16-06-2019 14:00 Jadwiżański KS Poznań 0 : 1 KS Strzeszyn
16-06-2019 14:00 WEŁNIANKA Kiszkowo 0 : 9 UKS Śrem


Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...