Poznań: Klasa B Grupa 3 - sezon 2017/18
                                                                                                                                                                                                         
Kolejka 1
27-08-2017 12:00 PRZEMYSŁAW Poznań 4 : 0 JASTRZĄB RUDNIKI
27-08-2017 14:00 POZNAŃ FC 2 : 2 OKOŃ Sapowice
27-08-2017 14:00 UKS Śrem 2 : 3 KS Gminy Brodnica Manieczki
27-08-2017 15:00 ORŁY PLEWISKA 4 : 1 MA SAME KOZAKI DOBRA
27-08-2017 15:00 SKRA Wielkopolska Otusz 3 : 0 ODLEW Poznań
Kolejka 2
02-09-2017 15:00 KS Szczytniki 2 : 5 POGROM LUBOŃ
02-09-2017 16:00 UKS Śrem 1 : 0 Zawisza Dolsk
03-09-2017 10:00 ODLEW Poznań 0 : 6 POZNAŃ FC
03-09-2017 14:00 JASTRZĄB RUDNIKI 2 : 0 ORŁY PLEWISKA
03-09-2017 15:00 KS Gminy Brodnica Manieczki 6 : 0 OKOŃ Sapowice
03-09-2017 16:00 MA SAME KOZAKI DOBRA 6 : 2 SKRA Wielkopolska Otusz
Kolejka 3
08-09-2017 17:00 Zawisza Dolsk 1 : 0 KS Gminy Brodnica Manieczki
09-09-2017 12:00 POZNAŃ FC 10 : 0 MA SAME KOZAKI DOBRA
10-09-2017 11:00 POGROM LUBOŃ 1 : 0 UKS Śrem
10-09-2017 12:00 PRZEMYSŁAW Poznań 6 : 0 KS Szczytniki
10-09-2017 14:00 OKOŃ Sapowice 1 : 0 ODLEW Poznań
10-09-2017 16:00 SKRA Wielkopolska Otusz 0 : 12 JASTRZĄB RUDNIKI
Kolejka 1
12-09-2017 17:00 Zawisza Dolsk 3 : 0 KS Szczytniki
Kolejka 4
16-09-2017 14:00 Zawisza Dolsk 6 : 1 POGROM LUBOŃ
16-09-2017 17:00 UKS Śrem 0 : 1 PRZEMYSŁAW Poznań
17-09-2017 11:00 KS Szczytniki 3 : 1 ORŁY PLEWISKA
17-09-2017 14:00 JASTRZĄB RUDNIKI 2 : 5 POZNAŃ FC
17-09-2017 15:00 KS Gminy Brodnica Manieczki 5 : 0 ODLEW Poznań
17-09-2017 16:00 MA SAME KOZAKI DOBRA 0 : 2 OKOŃ Sapowice
Kolejka 5
23-09-2017 16:00 OKOŃ Sapowice 2 : 2 JASTRZĄB RUDNIKI
24-09-2017 10:00 ODLEW Poznań 8 : 3 MA SAME KOZAKI DOBRA
24-09-2017 11:00 POGROM LUBOŃ 2 : 1 KS Gminy Brodnica Manieczki
24-09-2017 12:00 PRZEMYSŁAW Poznań 2 : 1 Zawisza Dolsk
24-09-2017 15:00 ORŁY PLEWISKA 1 : 3 UKS Śrem
24-09-2017 15:00 SKRA Wielkopolska Otusz 1 : 5 KS Szczytniki
Kolejka 6
30-09-2017 00:00 Zawisza Dolsk 3 : 2 ORŁY PLEWISKA
30-09-2017 16:00 UKS Śrem 11 : 0 SKRA Wielkopolska Otusz
01-10-2017 11:00 POGROM LUBOŃ 2 : 2 PRZEMYSŁAW Poznań
01-10-2017 11:00 KS Szczytniki 3 : 4 POZNAŃ FC
01-10-2017 14:00 JASTRZĄB RUDNIKI 1 : 1 ODLEW Poznań
01-10-2017 15:00 KS Gminy Brodnica Manieczki 11 : 0 MA SAME KOZAKI DOBRA
Kolejka 7
07-10-2017 00:00 MA SAME KOZAKI DOBRA 2 : 1 JASTRZĄB RUDNIKI
07-10-2017 12:00 POZNAŃ FC 6 : 3 UKS Śrem
07-10-2017 16:00 OKOŃ Sapowice 3 : 2 KS Szczytniki
08-10-2017 12:00 PRZEMYSŁAW Poznań 2 : 2 KS Gminy Brodnica Manieczki
08-10-2017 15:00 ORŁY PLEWISKA 1 : 1 POGROM LUBOŃ
Kolejka 8
14-10-2017 00:00 Zawisza Dolsk 1 : 1 POZNAŃ FC
14-10-2017 16:00 UKS Śrem 8 : 1 OKOŃ Sapowice
15-10-2017 11:00 POGROM LUBOŃ 23 : 0 SKRA Wielkopolska Otusz
15-10-2017 11:00 KS Szczytniki 6 : 1 ODLEW Poznań
15-10-2017 12:00 PRZEMYSŁAW Poznań 1 : 1 ORŁY PLEWISKA
15-10-2017 15:00 KS Gminy Brodnica Manieczki 2 : 1 JASTRZĄB RUDNIKI
Kolejka 9
21-10-2017 00:00 MA SAME KOZAKI DOBRA 1 : 4 KS Szczytniki
21-10-2017 13:00 POZNAŃ FC 3 : 1 POGROM LUBOŃ
21-10-2017 16:00 OKOŃ Sapowice 0 : 5 Zawisza Dolsk
22-10-2017 10:00 ODLEW Poznań 1 : 1 UKS Śrem
22-10-2017 15:00 SKRA Wielkopolska Otusz 0 : 20 PRZEMYSŁAW Poznań
22-10-2017 15:00 ORŁY PLEWISKA 1 : 2 KS Gminy Brodnica Manieczki
Kolejka 10
28-10-2017 00:00 Zawisza Dolsk 1 : 0 ODLEW Poznań
28-10-2017 15:00 UKS Śrem 3 : 0 MA SAME KOZAKI DOBRA
29-10-2017 11:00 POGROM LUBOŃ 5 : 2 OKOŃ Sapowice
29-10-2017 12:00 PRZEMYSŁAW Poznań 0 : 0 POZNAŃ FC
29-10-2017 14:00 ORŁY PLEWISKA 11 : 0 SKRA Wielkopolska Otusz
Kolejka 11
04-11-2017 00:00 MA SAME KOZAKI DOBRA 0 : 9 Zawisza Dolsk
04-11-2017 14:30 POZNAŃ FC 5 : 0 ORŁY PLEWISKA
04-11-2017 16:00 OKOŃ Sapowice 1 : 5 PRZEMYSŁAW Poznań
05-11-2017 10:00 ODLEW Poznań 3 : 5 POGROM LUBOŃ
05-11-2017 14:00 JASTRZĄB RUDNIKI 1 : 5 UKS Śrem
05-11-2017 14:00 SKRA Wielkopolska Otusz 0 : 12 KS Gminy Brodnica Manieczki
Kolejka 12
11-11-2017 00:00 Zawisza Dolsk 3 : 0 JASTRZĄB RUDNIKI
12-11-2017 11:00 POGROM LUBOŃ 8 : 0 MA SAME KOZAKI DOBRA
12-11-2017 12:00 PRZEMYSŁAW Poznań 1 : 3 ODLEW Poznań
12-11-2017 14:00 KS Gminy Brodnica Manieczki 1 : 2 KS Szczytniki
12-11-2017 14:00 ORŁY PLEWISKA 1 : 1 OKOŃ Sapowice
12-11-2017 14:00 SKRA Wielkopolska Otusz 0 : 5 POZNAŃ FC
Kolejka 13
18-11-2017 00:00 MA SAME KOZAKI DOBRA 1 : 4 PRZEMYSŁAW Poznań
18-11-2017 10:00 ODLEW Poznań 1 : 0 ORŁY PLEWISKA
18-11-2017 11:00 KS Szczytniki 1 : 7 UKS Śrem
18-11-2017 12:00 POZNAŃ FC 0 : 1 KS Gminy Brodnica Manieczki
18-11-2017 13:00 OKOŃ Sapowice 10 : 0 SKRA Wielkopolska Otusz
19-11-2017 13:00 JASTRZĄB RUDNIKI 1 : 3 POGROM LUBOŃ
Kolejka 10
25-11-2017 11:00 KS Szczytniki 2 : 4 JASTRZĄB RUDNIKI
Kolejka 7
25-11-2017 15:00 SKRA Wielkopolska Otusz 0 : 11 Zawisza Dolsk
Kolejka 24
24-03-2018 14:00 UKS Śrem 7 : 0 JASTRZĄB RUDNIKI
Kolejka 14
31-03-2018 12:00 KS Gminy Brodnica Manieczki 2 : 0 UKS Śrem
31-03-2018 13:00 JASTRZĄB RUDNIKI 0 : 4 PRZEMYSŁAW Poznań
31-03-2018 16:00 MA SAME KOZAKI DOBRA 1 : 6 ORŁY PLEWISKA
31-03-2018 16:00 OKOŃ Sapowice 0 : 8 POZNAŃ FC
Kolejka 15
07-04-2018 14:00 POZNAŃ FC 3 : 0 ODLEW Poznań
07-04-2018 15:00 ORŁY PLEWISKA 4 : 0 JASTRZĄB RUDNIKI
07-04-2018 16:00 OKOŃ Sapowice 1 : 2 KS Gminy Brodnica Manieczki
07-04-2018 16:00 Zawisza Dolsk 1 : 1 UKS Śrem
Kolejka 16
15-04-2018 10:00 ODLEW Poznań 4 : 0 OKOŃ Sapowice
15-04-2018 15:00 KS Gminy Brodnica Manieczki 1 : 0 Zawisza Dolsk
15-04-2018 16:00 MA SAME KOZAKI DOBRA 2 : 8 POZNAŃ FC
15-04-2018 17:00 UKS Śrem 1 : 2 POGROM LUBOŃ
Kolejka 17
21-04-2018 14:00 POZNAŃ FC 10 : 1 JASTRZĄB RUDNIKI
21-04-2018 16:00 OKOŃ Sapowice 4 : 1 MA SAME KOZAKI DOBRA
21-04-2018 17:00 POGROM LUBOŃ 3 : 3 Zawisza Dolsk
22-04-2018 10:00 ODLEW Poznań 0 : 3 KS Gminy Brodnica Manieczki
22-04-2018 12:00 PRZEMYSŁAW Poznań 4 : 0 UKS Śrem
Kolejka 18
28-04-2018 13:00 JASTRZĄB RUDNIKI 5 : 2 OKOŃ Sapowice
28-04-2018 14:45 UKS Śrem 1 : 1 ORŁY PLEWISKA
28-04-2018 15:00 KS Gminy Brodnica Manieczki 4 : 3 POGROM LUBOŃ
28-04-2018 16:00 MA SAME KOZAKI DOBRA 1 : 2 ODLEW Poznań
28-04-2018 16:00 Zawisza Dolsk 1 : 0 PRZEMYSŁAW Poznań
Kolejka 19
01-05-2018 11:00 ORŁY PLEWISKA 1 : 3 Zawisza Dolsk
01-05-2018 19:00 PRZEMYSŁAW Poznań 0 : 3 POGROM LUBOŃ
03-05-2018 11:00 MA SAME KOZAKI DOBRA 0 : 17 KS Gminy Brodnica Manieczki
03-05-2018 12:00 ODLEW Poznań 3 : 0 JASTRZĄB RUDNIKI
Kolejka 22
05-05-2018 16:30 Zawisza Dolsk 3 : 0 OKOŃ Sapowice
Kolejka 20
06-05-2018 13:00 JASTRZĄB RUDNIKI 6 : 1 MA SAME KOZAKI DOBRA
06-05-2018 14:00 POGROM LUBOŃ 3 : 2 ORŁY PLEWISKA
06-05-2018 15:00 KS Gminy Brodnica Manieczki 5 : 3 PRZEMYSŁAW Poznań
06-05-2018 16:00 UKS Śrem 2 : 3 POZNAŃ FC
Kolejka 21
12-05-2018 14:00 POZNAŃ FC 0 : 1 Zawisza Dolsk
12-05-2018 17:00 OKOŃ Sapowice 2 : 2 UKS Śrem
13-05-2018 13:00 JASTRZĄB RUDNIKI 0 : 2 KS Gminy Brodnica Manieczki
13-05-2018 15:00 ORŁY PLEWISKA 0 : 5 PRZEMYSŁAW Poznań
Kolejka 22
19-05-2018 14:45 UKS Śrem 2 : 0 ODLEW Poznań
20-05-2018 14:00 POGROM LUBOŃ 2 : 6 POZNAŃ FC
20-05-2018 17:00 KS Gminy Brodnica Manieczki 9 : 0 ORŁY PLEWISKA
Kolejka 23
26-05-2018 00:00 MA SAME KOZAKI DOBRA 0 : 13 UKS Śrem
26-05-2018 14:00 POZNAŃ FC 5 : 2 PRZEMYSŁAW Poznań
26-05-2018 17:00 OKOŃ Sapowice 0 : 2 POGROM LUBOŃ
27-05-2018 10:00 ODLEW Poznań 1 : 3 Zawisza Dolsk
Kolejka 25
31-05-2018 11:00 JASTRZĄB RUDNIKI 0 : 1 Zawisza Dolsk
Kolejka 24
02-06-2018 16:00 Zawisza Dolsk 3 : 0 MA SAME KOZAKI DOBRA
03-06-2018 12:00 PRZEMYSŁAW Poznań 20 : 0 OKOŃ Sapowice
03-06-2018 14:00 POGROM LUBOŃ 7 : 2 ODLEW Poznań
03-06-2018 15:00 ORŁY PLEWISKA 0 : 5 POZNAŃ FC
Kolejka 25
09-06-2018 17:00 OKOŃ Sapowice 1 : 2 ORŁY PLEWISKA
09-06-2018 17:00 MA SAME KOZAKI DOBRA 0 : 16 POGROM LUBOŃ
10-06-2018 10:00 ODLEW Poznań 0 : 2 PRZEMYSŁAW Poznań
Kolejka 26
16-06-2018 14:00 KS Gminy Brodnica Manieczki 2 : 1 POZNAŃ FC
17-06-2018 12:00 PRZEMYSŁAW Poznań 8 : 0 MA SAME KOZAKI DOBRA
17-06-2018 14:00 ORŁY PLEWISKA 3 : 1 ODLEW Poznań
17-06-2018 17:00 POGROM LUBOŃ 4 : 1 JASTRZĄB RUDNIKI


Poznań: Klasa B Grupa 3

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 KS Gminy Brodnica Manieczki 22 93 - 19 55
2 POZNAŃ FC 22 96 - 25 51
3 Zawisza Dolsk 22 63 - 14 51
4 POGROM LUBOŃ 22 102 - 40 48
5 PRZEMYSŁAW Poznań 22 96 - 25 43
6 UKS Śrem 22 73 - 31 34
7 ORŁY PLEWISKA 22 42 - 52 22
8 ODLEW Poznań 22 31 - 57 20
9 OKOŃ Sapowice 22 35 - 85 19
10 JASTRZĄB RUDNIKI 22 40 - 67 17
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...