W trzecim meczu sparingowym Seniorzy UKS Śrem zmierzyli się z czołowym zespołem kaliskiej klasy okręgowej, drużyną Biały Orzeł Koźmin. Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla śremian, bo już pierwsza akcja drużyny zakończyła się zdobyciem gola, którego strzelcem był Maciej Bąkowski, wykorzystując świetne prostopadłe podanie Mateusza Ziai. Mimo stracenia bramki zespół gości dyktował warunki gry, a gospodarze nastawiali się na grę z kontrataku. W 22 minucie najlepszą akcją meczu po szybko rozegranej piłce lewą stroną i dograniu w pole karne przez Adama Wojciechowskiego piłki, wynik na 2:0 podwyższył Mateusz Ziaja. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Drużyną dominującą byli zawodnicy z Koźmina, lecz to Seniorzy znów podwyższyli wynik na 3:0. Ponownie szybka wyprowadzona piłka z własnej połowy i w 65 minucie Maciej Bąkowski zdobył swoją drugą bramkę. Goście nie zrezygnowali ze strzelenia kontaktowej bramki, lecz przysłowiową „kropkę nad i” postawił Adam Wojciechowski, który po świetnym strzale z rzutu wolnego ustalił wynik na 4:0. Bardzo cieszy praca całego zespołu w fazie obrony, ambicja i wypracowanie dobrego wyniku. Martwi natomiast kontuzja Wiktora Strojnego, który skręcił kolano i zapowiada się na dłuższą przerwę w grze.

UKS Śrem - Biały Orzeł Koźmin 4:0

Skład: Kołacki, Gapys, Szymański, Idkowiak, Szymański, Wojciechowski, Skrzypczak, Bąkowski, Nawrot, Ziaja, Wojciechowski, Nowaczyk, Kufliński, Hoch, Hauf, Gawarecki, Strojny