W drugiej kolejce A klasy Seniorzy zmierzyli się z zespołem z Głuchowa. Przeciwnik okazał się być bardzo twardo grającym w piłkę, stosującym proste środki. Wynik remisowy należy traktować jako stratę dwóch punktów, bo sytuacji do zyskania trzech punktów Zieloni mieli zdecydowanie więcej niż gospodarze. Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków śremian, jednak dwie bardzo dobre sytuacje Dawida Haufa nie przyniosły efektu. Zimny prysznic spotkał Seniorów w 20 minucie, kiedy przeciwnicy zdobyli bramkę. Obraz gry jednak się nie zmienił i to goście byli stroną dominującą. Kolejne minuty gry i kolejne akcje, w których zawodnicy trenera Skrzypczaka byli blisko zdobycia wyrównania. Niestety, zamiast tego dostali kolejny cios w postaci kontuzji Norbert Koniecznego, który jak się wydawało zerwał więzadła w kolanie. To ogromna strata dla zespołu ze Śremu. Pięć minut po wejściu Strojnego za kontuzjowanego Koniecznego, zawodnik ten zdobył bramkę. Niestety, sędzia nie zauważył, że piłka po strzale w poprzeczkę i odbiciu o murawę przekroczyła linię bramkową i nie uznał gola. Tuż przed przerwą, Jakub Szymański trafił kolejny raz w poprzeczkę i wynik się nie zmienił. Tuż po przerwie w 47 minucie Zieloni dopięli swego - Wiktor Strojny po indywidualnej akcji doprowadził do remisu. W drugiej połowie twardo i skutecznie grający gospodarze pilnowali wyniku, a Seniorzy nie potrafili rozerwać linii obrony Głuchowa. Po ciężkim meczu Zieloni przywieźli punkt, który z wyjazdu należy szanować.

 

LZS Głuchowo - UKS Śrem 1:1

 

Skład: D. Błoszyk, H. Szymański, N. Konieczny, B. Frankiewicz, R. Sznura, B. Bartkowiak, D. Biernat, D. Hauf, J. Strzelec, P. Gawarecki, M. Szymański, W. Strojny, T. Nowaczyk, J. Szymański, D. Kościuszko

Najbliższy trening Seniorzy

19:00 - 20:00 Pł.Boczna

Następny mecz Seniorzy

Najnowsze zdjęcia w galerii

Poznań: Klasa B Grupa 3

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 KS Gminy Brodnica Manieczki 22 93 - 19 55
2 POZNAŃ FC 22 96 - 25 51
3 Zawisza Dolsk 22 63 - 14 51
4 POGROM LUBOŃ 22 102 - 40 48
5 PRZEMYSŁAW Poznań 22 96 - 25 43
6 UKS Śrem 22 73 - 31 34
7 ORŁY PLEWISKA 22 42 - 52 22
8 ODLEW Poznań 22 31 - 57 20
9 OKOŃ Sapowice 22 35 - 85 19
10 JASTRZĄB RUDNIKI 22 40 - 67 17

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...