Jak ocenia Pan przygotowania do sezonu? Czy udało się w całości zrealizować plan?

Zarówno wszystkie treningi, jak i sparingi, miały na celu jak najlepiej przygotować zespół do rozgrywek. Gra w wyższej klasie rozgrywkowej to na pewno trudniejsze mecze i bardziej wymagający przeciwnicy. Zaangażowanie i wyniki sparingów pokazują, że obraliśmy dobry kierunek i z pełnym optymizmem podchodzimy do rozgrywek ligowych. Jedynym minusem jest brak dostępu do głównej płyty boiska, dlatego każdy mecz i trening będzie wartością dodaną i dużym plusem w kontekście całego sezonu.

Jak wygląda kadra drużyny i gotowość zawodników do gry na początku sezonu?

Mając ambitne plany zespół został odpowiednio wzmocniony. Są to zawodnicy, którzy dodają jakości zespołowi, ale też charakterem pasują do bardzo dobrej atmosfery panującej w naszej drużynie. Dużym wyzwaniem dla mnie jako trenera i zawodników był brak czasu na wkomponowanie w zasadzie w pięć tygodni siedmiu, ośmiu chłopaków, którzy zasilili naszą drużynę, stąd też duża liczba sparingów.

Jakie są Pańskie nadzieje i cele na rundę jesienną w wyższej klasie rozgrywkowej?

Cel się nie zmienia i podobnie jak w poprzednim sezonie to gra o jak najwyższe miejsce w tabeli. Moją zasadą jest dążenie do celu krok po kroku, czyli przygotowywanie się do każdego meczu i walka o zwycięstwo. Codzienna praca na treningach i zaangażowanie, jak do tej pory, moich zawodników - jestem pewien, że przyniosą odpowiednie efekty. Po reorganizacji rozgrywek będzie to bardzo ciekawa liga i konfrontacje z zespołami z okręgów leszczyńskich, kaliskich i konińskich, będą ciekawym doświadczeniem.

Najbliższy trening Seniorzy

Następny mecz Seniorzy