Jak ocenia Pan przygotowania do sezonu? Czy udało się w całości zrealizować plan?

Zarówno wszystkie treningi, jak i sparingi, miały na celu jak najlepiej przygotować zespół do rozgrywek. Gra w wyższej klasie rozgrywkowej to na pewno trudniejsze mecze i bardziej wymagający przeciwnicy. Zaangażowanie i wyniki sparingów pokazują, że obraliśmy dobry kierunek i z pełnym optymizmem podchodzimy do rozgrywek ligowych. Jedynym minusem jest brak dostępu do głównej płyty boiska, dlatego każdy mecz i trening będzie wartością dodaną i dużym plusem w kontekście całego sezonu.

 

Jak wygląda kadra drużyny i gotowość zawodników do gry na początku sezonu?

Mając ambitne plany zespół został odpowiednio wzmocniony. Są to zawodnicy, którzy dodają jakości zespołowi, ale też charakterem pasują do bardzo dobrej atmosfery panującej w naszej drużynie. Dużym wyzwaniem dla mnie jako trenera i zawodników był brak czasu na wkomponowanie w zasadzie w pięć tygodni siedmiu, ośmiu chłopaków, którzy zasilili naszą drużynę, stąd też duża liczba sparingów.

 

Jakie są Pańskie nadzieje i cele na rundę jesienną w wyższej klasie rozgrywkowej?

Cel się nie zmienia i podobnie jak w poprzednim sezonie to gra o jak najwyższe miejsce w tabeli. Moją zasadą jest dążenie do celu krok po kroku, czyli przygotowywanie się do każdego meczu i walka o zwycięstwo. Codzienna praca na treningach i zaangażowanie, jak do tej pory, moich zawodników - jestem pewien, że przyniosą odpowiednie efekty. Po reorganizacji rozgrywek będzie to bardzo ciekawa liga i konfrontacje z zespołami z okręgów leszczyńskich, kaliskich i konińskich, będą ciekawym doświadczeniem.

Najbliższy trening Seniorzy

19:00 - 20:00 Pł.Boczna

Następny mecz Seniorzy

Najnowsze zdjęcia w galerii

Poznań: Klasa B Grupa 3

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 KS Gminy Brodnica Manieczki 22 93 - 19 55
2 POZNAŃ FC 22 96 - 25 51
3 Zawisza Dolsk 22 63 - 14 51
4 POGROM LUBOŃ 22 102 - 40 48
5 PRZEMYSŁAW Poznań 22 96 - 25 43
6 UKS Śrem 22 73 - 31 34
7 ORŁY PLEWISKA 22 42 - 52 22
8 ODLEW Poznań 22 31 - 57 20
9 OKOŃ Sapowice 22 35 - 85 19
10 JASTRZĄB RUDNIKI 22 40 - 67 17

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...