Dobiega końca długi i wyczerpujący sezon dla Seniorów UKS Śrem. Po zrealizowaniu wyznaczonego celu w poprzedniej kolejce, mecz z głównym przeciwnikiem do awansu do A-klasy, drużyną WKS Owieczki pokazał, że drużyna na awans zasłużyła, bo gra - choć pozostawiająca wciąż sporo do poprawy - była znacznie lepsza niż naszego przeciwnika. Pozostał do rozegrania tylko jeden mecz na wyjeździe, niemający już wpływu na ostateczne rozstrzygnięcia. Doświadczenie trenera Skrzypczaka na wyższych poziomach rozgrywek będzie bardzo pomocne w przygotowaniach i przebiegu kolejnej piłkarskiej kampanii w następnym sezonie. Na razie trzymamy kciuki za ostatni mecz, bo UKS Śrem gra do końca!

 

UKS Śrem – WKS Owieczki 1:1

 

Początek meczu to dominacja gości. Dopiero w 37 minucie, po pięknym dośrodkowaniu Marcina Kolańskiego, kapitan Dawid Biernat strzałem głową pokonał bramkarza gości. Druga połowa mogła zacząć się świetnie, lecz w 65 minucie Zieloni stracili zawodnika i bramkę. Błąd w polu karnym popełnił Norbert Konieczny: stracił piłkę, sfaulował przeciwnika i dostał czerwoną kartkę. Rzut karny na bramkę zamienił zawodnik gości. Mimo gry w 10 Seniorzy nie dali się pokonać. Po ciekawym i emocjonującym meczu Zieloni pozostali jako jedyna drużyna niepokonana w tej rundzie.

 

Skład: T. Nowaczyk, M. Nawrot, D. Biernat, H. Szymański, B. Frankiewicz, N. Konieczny, J. Strzelec, K. Ratajczak, R. Sznura, K. Kistowski, M. Kolański, K. Michalak, P. Gawarecki, P. Buliński

Najbliższy trening Seniorzy

19:00 - 20:00 Pł.Boczna

Następny mecz Seniorzy

Najnowsze zdjęcia w galerii

Poznań: Klasa B Grupa 3

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 KS Gminy Brodnica Manieczki 22 93 - 19 55
2 POZNAŃ FC 22 96 - 25 51
3 Zawisza Dolsk 22 63 - 14 51
4 POGROM LUBOŃ 22 102 - 40 48
5 PRZEMYSŁAW Poznań 22 96 - 25 43
6 UKS Śrem 22 73 - 31 34
7 ORŁY PLEWISKA 22 42 - 52 22
8 ODLEW Poznań 22 31 - 57 20
9 OKOŃ Sapowice 22 35 - 85 19
10 JASTRZĄB RUDNIKI 22 40 - 67 17

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...