Dobiega końca długi i wyczerpujący sezon dla Seniorów UKS Śrem. Po zrealizowaniu wyznaczonego celu w poprzedniej kolejce, mecz z głównym przeciwnikiem do awansu do A-klasy, drużyną WKS Owieczki pokazał, że drużyna na awans zasłużyła, bo gra - choć pozostawiająca wciąż sporo do poprawy - była znacznie lepsza niż naszego przeciwnika. Pozostał do rozegrania tylko jeden mecz na wyjeździe, niemający już wpływu na ostateczne rozstrzygnięcia. Doświadczenie trenera Skrzypczaka na wyższych poziomach rozgrywek będzie bardzo pomocne w przygotowaniach i przebiegu kolejnej piłkarskiej kampanii w następnym sezonie. Na razie trzymamy kciuki za ostatni mecz, bo UKS Śrem gra do końca!

UKS Śrem – WKS Owieczki 1:1

Początek meczu to dominacja gości. Dopiero w 37 minucie, po pięknym dośrodkowaniu Marcina Kolańskiego, kapitan Dawid Biernat strzałem głową pokonał bramkarza gości. Druga połowa mogła zacząć się świetnie, lecz w 65 minucie Zieloni stracili zawodnika i bramkę. Błąd w polu karnym popełnił Norbert Konieczny: stracił piłkę, sfaulował przeciwnika i dostał czerwoną kartkę. Rzut karny na bramkę zamienił zawodnik gości. Mimo gry w 10 Seniorzy nie dali się pokonać. Po ciekawym i emocjonującym meczu Zieloni pozostali jako jedyna drużyna niepokonana w tej rundzie.

Skład: T. Nowaczyk, M. Nawrot, D. Biernat, H. Szymański, B. Frankiewicz, N. Konieczny, J. Strzelec, K. Ratajczak, R. Sznura, K. Kistowski, M. Kolański, K. Michalak, P. Gawarecki, P. Buliński

Najbliższy trening Seniorzy

Następny mecz Seniorzy