Już tylko jeden punkt brakuje Seniorom UKS Śrem do awansu do A klasy. Po sobotnim zwycięstwie nad Farą Żydowo Zieloni utrzymują bowiem dziewięć punktów przewagi, które zapewniają im awans do A klasy. Wygrana z Żydowem przedłużyła wiosenną passę wygranych meczów z rzędu do dziesięciu. Drużynę czeka w najbliższą sobotę mecz z czwartą drużyną w tabeli na wyjeździe w Gułtowach, a potem z bezpośrednim rywalem w walce o A klasę, zespołem WKS Owieczki. Sezon Seniorzy zakończą spotkaniem wyjazdowym z jedenastą drużyną tabeli, zespołem z Kiszkowa.

 

UKS Śrem - Fara Pelikan Żydowo 3:0

 

Kolejny milowy krok w drodze do awansu zrobili Seniorzy UKS Śrem, pewnie zwyciężając niepokonany w tej rundzie zespół z Żydowa. By awansować do upragnionej A klasy, Zielonym pozostał do zdobycia jeden punkt w trzech meczach. Spotkanie toczyło się pod dyktando gospodarzy, ale tym razem goście także pokazali kilka ciekawych akcji. Na bramkę przyszło czekać do 30 minuty meczu - dośrodkowanie w pole karne Błażeja Frankiewicza trafiło do Mateusza Rochowiaka i otworzyło wynik rozgrywki. Chwilę później było już 2:0 dzięki bramce Jakuba Strzelca. Po przerwie tempo meczu spadło i mecz się wyrównał. W 75 minucie czerwoną kartką został ukarany bramkarz gości, który przed polem karnym sfaulował Błażeja Frankiewicza. Kolejną bramką Łukasz Jakubiec ustalił wynik rozgrywki na 3:0.

 

SKŁAD: T. Nowaczyk, M. Kolański, M. Szymański, N. Nawrot, B. Frankiewicz, M. Bąkowski, M. Rochowiak, R. Sznura, K. Ratajczak, N. Konieczny, J. Strzelec, P. Gawarecki, K. Michalak, P. Buliński, Ł. Jakubiec

Najbliższy trening Seniorzy

19:00 - 20:00 Pł.Boczna

Następny mecz Seniorzy

Najnowsze zdjęcia w galerii

Poznań: Klasa B Grupa 3

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 KS Gminy Brodnica Manieczki 22 93 - 19 55
2 POZNAŃ FC 22 96 - 25 51
3 Zawisza Dolsk 22 63 - 14 51
4 POGROM LUBOŃ 22 102 - 40 48
5 PRZEMYSŁAW Poznań 22 96 - 25 43
6 UKS Śrem 22 73 - 31 34
7 ORŁY PLEWISKA 22 42 - 52 22
8 ODLEW Poznań 22 31 - 57 20
9 OKOŃ Sapowice 22 35 - 85 19
10 JASTRZĄB RUDNIKI 22 40 - 67 17

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...