Jakie są w Pana ocenie główne powody tak dobrej passy siedmiu kolejnych zwycięstw w rundzie wiosennej drużyny Seniorów UKS Śrem?

Bardzo dobrze przepracowana przez zespół zima przynosi efekty. Zimowe sparingi z silniejszymi przeciwnikami i bardzo dobre zaangażowanie podczas treningów to sekret naszych wyników. Dodatkowo na pewno zawodnicy, którzy przyszli do zespołu, są wzmocnieniami i bardzo dobrze zaaklimatyzowali się w naszej drużynie. Cieszy również świadomość w chłopakach celu, jakim jest awans klasę wyżej. Dobrze wiemy, ze szatnia odgrywa dużą rolę w odnoszonych sukcesach, a u nas atmosfera jest wspaniała.

 

Jak ocenia Pan szanse drużyny w połowie rozgrywek na osiągnięcie stawianego przed sezonem celu - awansu do A klasy?

Do końca sezonu pozostało sześć meczów i nie dopuszczam myśli, byśmy nie świętowali w czerwcu awansu. Naszym celem jest zwyciężanie w każdym meczu i traktujemy go jako finał, więc pozostało nam do zdobycia sześć finałów.

 

Jakie będą kolejne cele na horyzoncie dla rozwoju drużyny Seniorów i na ile zasili się ona już zdolną młodzieżą z roczników 2002 i 2003 grającą w ligach wojewódzkich?

Wybiegając w przyszłość, moim marzeniem jest jak wcześniej mówiłem awans do A klasy i odegranie w niej znaczącej roli, czyli walkę o czołowe lokaty. Każdy z chłopców, którego mam w swoim zespole, zrobił znaczący krok we własnym rozwoju i jestem przekonany, że poradzą sobie w rozgrywkach na poziomie wyżej. Mam też nadzieję, ze do zdrowia wrócą Kościuszko i Mikołajczak, którzy byli przed problemami ze zdrowiem naszymi czołowymi zawodnikami. Niewątpliwie chcielibyśmy wzmocnić się dwoma/trzema piłkarzami, ale mam też na uwadze naszych Juniorów, którzy bardzo dobrze radzą sobie w ligach wojewódzkich. Tylko dlatego nie grają teraz w Seniorach, bo poziom w ich ligach jest bardzo wysoki i tam podnoszą swoje umiejętności. Jednakże w przyszłym sezonie chciałbym w większym stopniu korzystać z ich umiejętności. O przyszłość i rozwój naszej drużyny nie musimy się martwić, bo mamy świetne zaplecze, a wiemy jak trudno dziś w innych klubach z drużynami juniorskimi.

Najbliższy trening Seniorzy

19:00 - 20:00 Pł.Boczna

Następny mecz Seniorzy

Najnowsze zdjęcia w galerii

Poznań: Klasa B Grupa 3

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 KS Gminy Brodnica Manieczki 22 93 - 19 55
2 POZNAŃ FC 22 96 - 25 51
3 Zawisza Dolsk 22 63 - 14 51
4 POGROM LUBOŃ 22 102 - 40 48
5 PRZEMYSŁAW Poznań 22 96 - 25 43
6 UKS Śrem 22 73 - 31 34
7 ORŁY PLEWISKA 22 42 - 52 22
8 ODLEW Poznań 22 31 - 57 20
9 OKOŃ Sapowice 22 35 - 85 19
10 JASTRZĄB RUDNIKI 22 40 - 67 17

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...