Kolejne dwa mecze mają za sobą Seniorzy UKS Śrem, którzy wzbogacili swój dorobek o cenne sześć punktów. Przy potknięciach drużyn rywalizujących o wejście do A klasy, daje to Seniorom identyczną liczbę punktów z liderem - Maratończykiem Brzeźno - i już dziewięć punktów przewagi nad WKS Owieczki znajdującą się na trzecim miejscu. Do końca rozgrywek pozostało sześć meczów, a awans bezpośredni uzyskują dwa zespoły (trzeci gra w barażach). Przed UKS Śrem mecz u siebie z WKS Owieczki oraz wyjazdowy z czwartą drużyną w tabeli, GKS Gułtowy. Utrzymanie koncentracji będzie kluczowe w sytuacji, kiedy awans wydaje się na wyciągniecie ręki. Cieszy brak kontuzji oraz dobra atmosfera w drużynie, co przekłada się na zespołową grę i dobre wyniki.

 

LKS Kicin - UKS Śrem 0:6

 

Wysokim zwycięstwem 6:0 zakończył się wyjazdowy mecz Seniorów do Kicina. Na fatalnym boisku od pierwszych do ostatnich minut gdy Zieloni dominowali i pół tuzina zdobytych bramek to najniższa kara dla gospodarzy. Już w 18 minucie Maciej Nawrot otworzył wynik meczu, kolejne akcje i kolejne zagrożenie pod bramką Kicina. W 40 minucie bardzo ładna dwójkowa akcja Marcin Kolański i Mateusz Szymański - ten ostatni podwyższył na 2:0. Druga połowa to w dalszym ciągu duża przewaga śremian. W 51 minucie Maciej Bąkowski podwyższył na 3:0. Końcówka meczu była zabójcza w wykonaniu Zielonych - w przeciągu czterech minut strzelili kolejne trzy bramki autorstwa Jakuba Strzelca, Dawida Biernata i Mateusza Rochowiaka.

 

Skład: T. Nowaczyk, M. Kolański, M. Szymański, N. Nawrot, B. Frankiewicz, D. Biernat, M. Bąkowski, K. Ratajczak, R. Sznura, H. Szymański, J. Strzelec, M. Rochowiak, K. Michalak, M. Idkowiak, P. Gawarecki, H. Szymański, P. Buliński, P. Kołacki

 

 

UKS Śrem - Lider Szczytniki Czerniejewskie 4:0

 

Drużyna trenera Skrzypczaka pokonała wyraźnie zespół ze Szczytnik 4:0. Od początku meczu Zieloni wzięli się ostro do pracy i już w 12 minucie wynik meczu otworzył Jakub Strzelec. Kolejne akcje zwiastowały dalsze bramki, lecz szczególnie w pierwszej połowie skuteczność Seniorów pozostawiała wiele do życzenia. W 37 minucie śremianie podwyższyli wynik - strzał z dystansu Macieja Nawrota znalazł drogę do bramki. Początek drugiej połowy trochę się wyrównał i goście ze Szczytnik kilka razy zagrozili bramce gospodarzy. Końcówka nie pozostawiła złudzeń, kto był w tym meczu lepszy. Wejście smoka miał Mateusz Rochowiak, który wchodząc na boisko w 74 minucie zdobył dwie bardzo ładne bramki.

 

Skład: T. Nowaczyk, R. Sznura, M. Szymański, N. Nawrot, B. Frankiewicz, D. Biernat, M. Bąkowski, M. Kolański, K. Ratajczak, N. Konieczny, J. Strzelec, M. Rochowiak, H. Szymański, K. Michalak, M. Idkowiak, P. Buliński, P. Gawarecki

Najbliższy trening Seniorzy

19:00 - 20:00 Pł.Boczna

Następny mecz Seniorzy

Najnowsze zdjęcia w galerii

Poznań: Klasa B Grupa 3

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 KS Gminy Brodnica Manieczki 22 93 - 19 55
2 POZNAŃ FC 22 96 - 25 51
3 Zawisza Dolsk 22 63 - 14 51
4 POGROM LUBOŃ 22 102 - 40 48
5 PRZEMYSŁAW Poznań 22 96 - 25 43
6 UKS Śrem 22 73 - 31 34
7 ORŁY PLEWISKA 22 42 - 52 22
8 ODLEW Poznań 22 31 - 57 20
9 OKOŃ Sapowice 22 35 - 85 19
10 JASTRZĄB RUDNIKI 22 40 - 67 17

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...