W znacznie lepszym stylu zaprezentowali się Seniorzy UKS Śrem w kolejnym meczu sparingowym w porównaniu z wcześniejszym, słabym występem przeciwko Pogoni Książ. Złożyła się na to prawie pełna frekwencja zawodników obecnych na meczu, a także praca wykonana w tygodniu przez trenera Skrzypczaka nad przygotowaniem i podejściem drużyny do meczu. Efekt to znaczna poprawa mobilizacji zawodników oraz większe zaangażowanie w grę. Jakość gry pozostawia pewne elementy do poprawy, ale Seniorzy mają jeszcze trzy tygodnie na pracę i doszlifowanie detali. Drużynę w kolejnych spotkaniach poprowadzi nowo wybrany kapitan Dawid Biernat, którego postawa na boisku może być przykładem do naśladowania dla pozostałych zawodników w zespole.

 

UKS Śrem – TUR Turew 2:0

Bramki: N. Konieczny, D. Biernat

 

W sobotnie popołudnie, 9 marca, Seniorzy gościli czołowy zespół leszczyńskiej A klasy - TUR Turew. Był to bardzo pożyteczny sprawdzian. Goście to drużyna, która zaprezentowała twardą, męską grę. Zadaniem Zielonych w tym meczu było nie stracić bramki i atakiem pozycyjnym stwarzać sytuacje bramkowe. W pierwszej połowie najlepszą okazję do strzelenia gola zmarnował Norbert Konieczny, który w 26 minucie nie wykorzystał rzutu karnego. Na przerwę zeszli więc z bezbramkowym remisem. Druga część spotkania to w dalszym ciągu męska gra i zdecydowanie więcej sytuacji podbramkowych ze strony śremian. W 68 minucie, za niewykorzystany rzut karny zrehabilitował się Konieczny i bardzo ładnym lobem pokonał bramkarza Tura. Kolejną akcję i okazję na podwyższenie wyniku zmarnował Maciej Bąkowski trafiając w poprzeczkę, a ozdobą meczu była w 84 minucie bramka z rzutu wolnego Dawida Biernata, który strzałem w samo okienko zdobył bramkę na 2:0.

 

Skład: P. Kołacki, D. Biernat, H. Szymański, K. Ratajczak, K. Kistowski, M. Bąkowski, M. Nawrot, N. Konieczny, B. Frankiewicz, R. Sznura, M. Kolański, M. Nowaczyk, M. Rochowiak, P. Gawarecki, P. Buliński, Ł. Jakubiec

Najbliższy trening Seniorzy

19:00 - 20:00 Pł.Boczna

Następny mecz Seniorzy

Najnowsze zdjęcia w galerii

Poznań: Klasa B Grupa 3

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 KS Gminy Brodnica Manieczki 22 93 - 19 55
2 POZNAŃ FC 22 96 - 25 51
3 Zawisza Dolsk 22 63 - 14 51
4 POGROM LUBOŃ 22 102 - 40 48
5 PRZEMYSŁAW Poznań 22 96 - 25 43
6 UKS Śrem 22 73 - 31 34
7 ORŁY PLEWISKA 22 42 - 52 22
8 ODLEW Poznań 22 31 - 57 20
9 OKOŃ Sapowice 22 35 - 85 19
10 JASTRZĄB RUDNIKI 22 40 - 67 17

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...