Drużyna Seniorów UKS Śrem rośnie w siłę. Wspierana Juniorami 2002 wygrywa kolejne sparingi, a w ostatnim czasie do jej składu dołączyła dwójka nowych zawodników – Jakub Strzelec i Marcin Kolański.

 

Co skłoniło Was do zasilenia składu drużyny seniorskiej i stania się częścią klubu UKS Śrem?

Marcin: Po części trener, z którym miałem okazję już wcześniej współpracować w innych klubach i to za jego namową stwierdziłem, że warto jeszcze trochę pograć. A poza tym - bez sportu chyba nie potrafię żyć.

Kuba: Miałem oferty z wielu drużyn z bliższych i dalszych miejscowości od Śremu. Wybrałem UKS Śrem, ponieważ czułem, że będę mile widziany przez całą społeczność klubu, a także bardzo ważne było oddanie do użytku nowego boiska treningowego z sztuczną nawierzchnią na terenie Śremu. Z chęcią też dołączyłem do klubu UKS Śrem, ponieważ moja najbliższa rodzina – dziadek Benedykt wraz z moim tatą Arturem - są współzałożycielami klubu UKS „Szóstka” Śrem i dali początek nowemu klubowi sportowemu w Naszym mieście, którego barwy mogę na chwilę obecną reprezentować.

 

Jakie aspiracje ma zespół trenera Skrzypczaka?

Kuba: Zdecydowanie najbliższym celem jest awans do A klasy. Czekają Nas trudne pojedynki i tylko poprzez zaangażowanie i koncentrację nad każdym najbliższym meczem możemy ten cel osiągnąć tak, by w czerwcu móc hucznie świętować.

Marcin: To chyba oczywiste - awans ligę wyżej!

 

Jak przyjęli Was pozostali zawodnicy?

Marcin: Z niektórymi chłopakami grywałem już wcześniej, z niektórymi znam się z widzenia, więc nie było problemów, żeby się zaaklimatyzować.

Kuba: Jestem przekonany, że gdy w drużynie jest wzajemne wsparcie, pomoc i zrozumienie w relacjach międzyludzkich to gra o wiele lepiej się układa. Rozegrałem w drużynie przez 3 tygodnie 4 mecze sparingowe i bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to, że po meczu potrafimy sobie powiedzieć złe, ale i dobre rzeczy, zagrania i zachowania i na gorąco je sobie przekazać i wytłumaczyć. Cieszę się, że zostałem dobrze przyjęty przez drużynę zarówno na boisku, gdy zespół szuka gry ze mną i coraz bardziej się zgrywamy, jak i poza boiskiem.

Marcin Kolasiński

MARCIN KOLAŃSKI

 

Kuba Strzelec

KUBA STRZELEC

 

 

Najbliższy trening Seniorzy

19:00 - 20:00 Pł.Boczna

Następny mecz Seniorzy

Najnowsze zdjęcia w galerii

Poznań: Klasa B Grupa 3

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 KS Gminy Brodnica Manieczki 22 93 - 19 55
2 POZNAŃ FC 22 96 - 25 51
3 Zawisza Dolsk 22 63 - 14 51
4 POGROM LUBOŃ 22 102 - 40 48
5 PRZEMYSŁAW Poznań 22 96 - 25 43
6 UKS Śrem 22 73 - 31 34
7 ORŁY PLEWISKA 22 42 - 52 22
8 ODLEW Poznań 22 31 - 57 20
9 OKOŃ Sapowice 22 35 - 85 19
10 JASTRZĄB RUDNIKI 22 40 - 67 17

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...