W minioną sobotę (24 listopada) odbył się turniej Luboń Cup, w którym wzięło udział dwanaście drużyn. Żaki Starsze (2010) UKS ŚREM zajęli pierwsze miejsce, pokonując w finale drużynę ORLIK KAZIMIERZ 3:1. Zawodnikiem turnieju został Jan Kowalski, a z najlepszej szóstki zawodów został wyróżniony Filip Maćkowiak.

Turniej był niezwykle emocjonujący. Pierwszy mecz z Canarinhos Skórzewo Zieloni wygrali 2:0. Pokonali też Luboński KS 9:0, a w rzutach karnych 13 Poznań 2:0. Same wyniki pokazują, która z drużyn stanowczo dominowała na boisku. Żaki naprawdę nie mieli sobie równych! Ulegli jedynie Poznaniakowi Poznań 0:2, co można uznać za mały "wypadek przy pracy". W półfinale spotkali się z Wartą Poznań. Pojedynek wygrał... UKS Śrem 4:0! Z takim samym zapałem Zieloni przystąpili do rozgrywki finałowej. Wygranej, oczywiście. Żaki, jesteście niesamowici!

Jarota Jarocin – UKS Śrem 1:2

Trampkarze udali się do Jarocina, by rozegrać mecz z tamtejszą Jarotą. Zespół przeciwników plasował się w tabeli bezpośrednio za Zielonymi i ewentualna porażka zepchnęłaby ich na przedostatnią lokatę w tabeli. Gospodarze lepiej rozpoczęli mecz, grali szybciej i lepiej utrzymywali się przy piłce, stwarzając groźne sytuacje. Nie trwało to jednak dług...

Dodano: 22-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2005)

AP Bambinis Trzcianka - UKS Śrem 2:…

Mecz z Trzcianką Juniorzy rozpoczęli od mocnego uderzenia, na bramkę przeciwników sunął atak za atakiem. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla UKS-u (bramka: B. Kabaj), choć goli powinno być więcej. Po przerwie gospodarze zaczęli grać lepiej w obronie oraz konstruowali od czasu do czasu groźne kontrataki. Jeden z nich zamienili na bramkę...

Dodano: 22-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2003/2004)

UKS Śrem - SPN Szamotuły 2:3

Juniorzy powiesili wysoko poprzeczkę vice liderowi Wielkopolskiej Ligii Juniorów i po zaciętym meczu pechowo ulegli 2:3. Spotkanie zaczęło się od utraty w 15 minucie bramki, która ustawiła całą pierwszą połowę. Konsekwencją słabszej gry Juniorów był kolejny gol przeciników na 2:0. Przed przerwą Zieloni wrócili do gry, strzelając kontaktowego gola a...

Dodano: 22-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2002)

Wiosna należy do zielonych Żaków

W decydującą fazę wchodzą rozgrywki Żaków. W obu kategoriach wiekowych - Żak Młodszy (2011) i Żak Starszy (2010) - UKS Śrem reprezentują w rozgrywkach WZPN dwie drużyny.   W zeszłym tygodniu dobry występ odnotowała druga drużyna Żaków Starszych, która po dwóch zwycięstwach i remisie z liderem grupy wysforowała się na drugą pozycję w rozgrywk...

Dodano: 22-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2010)

Dziewiąte zwycięstwo z rzędu

Już tylko cztery kolejki dzielą Seniorów od zakończenia rundy wiosennej rozgrywek B klasy. Drużyna seniorska konsekwentnie realizuje plan założony na początku sezonu, śrubując rekord ilości zwycięstw z rzędu. Nie to jest jednak najważniejsze, ale świadomość postawionego celu - dążenie do jak najwyższego poziomu rozgrywek seniorskich przed dołączeni...

Dodano: 22-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Mamy I ligę dla Orlików 2009!

W meczu na szczycie II ligi WZPN Orlika 2009 UKS Śrem wysoko pokonał drużynę z Trzemeszna 10:4. Osiągnięty wynik w vice liderem II ligi najlepiej oddaje przewagę, jaką Zieloni mieli w tym sezonie nad zespołami w swojej grupie. Bezapelacyjne I miejsce i upragniony awans stały się faktem. Z takim właśnie celem drużyna trenera Adama Galasa przystępowa...

Dodano: 22-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2009)

Nie ma mocnych na Orlików 2009 UKS …

W minioną niedzielę, 12 maja, Orlicy udali się do Owińsk, gdzie rozegrali mecz z tamtejszymi Błękitnymi Owińska. Spotkanie od początku nie wyglądało najlepiej – już w trzeciej minucie Zieloni stracili bramkę. Jak się później okazało – jedyną, bo goście nie pozwolili już sobie na popełnianie błędów. Orlicy zwyciężyli z przeciwnikami 9:1, a wygrany m...

Dodano: 14-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2009)

UKS Śrem – Poznańska 13 Poznań 1:6

Drużyna gości od samego początku narzuciła swój styl gry, chcąc zdominować Trampkarzy. Jednak to gospodarze jako pierwsi wyprowadzili akcję, z której skorzystał Olek Wojciechowski i przekuł ją w bramkę w 10 minucie meczu. Przyjezdni przyspieszyli grę, doprowadzając do przerwy do uzyskania przewagi 1:3 nad śremianami. Druga połowa nie wyglądała lepi...

Dodano: 14-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2005)

UKS Śrem - Lider Swarzędz 1:3

Juniorzy podejmowali lidera ligi wojewódzkiej, drużynę Lidera Swarzędz. Mecz rozpoczął się od ataków obu drużyn, lecz pierwszy błąd popełnili Zieloni i okazję do strzelenia bramki wykorzystali przeciwnicy. Pierwsza połowa była bardzo zacięta. Do przerwy 2:0 dla zespołu ze Swarzędza. W drugiej połowie śremianie zagrali z jeszcze większym zacięciem. ...

Dodano: 14-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2003/2004)

Nielba Wągrowiec – UKS Śrem 5:2

Bardzo dobre wrażenie, mimo porażki z liderem i zdecydowanie najlepszym zespołem w lidze, pozostawili po sobie Juniorzy 2002. Szczególnie pierwsza połowa zasługuje na pochwałę i pokazuje, że można grać jak równy z równym z gospodarzami. Bramkę jako pierwszy zdobył zespół z Wągrowca, który miał optyczną przewagę na boisku. Ku zaskoczeniu rywali po r...

Dodano: 14-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2002)

Pięć finałów do awansu

Kolejne trzy punkty w drodze do A klasy zdobyli Seniorzy UKS Śrem. Mecz wygrali 3:1, lecz gdyby ich skuteczność uległa poprawie, wynik mógłby być zdecydowanie wyższy. Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze, bo już w 3 minucie Maciej Nawrot zdobył pierwszą bramkę. Na drugą bramkę Seniorom przyszło czekać do 37 minuty - wtedy to w polu karnym sfaulowany...

Dodano: 14-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Pomalowali Śrem na zielono

Jeszcze trzy lata temu drużyna Orlików UKS Śrem zmagała się w drugiej lidze, zazdroszcząc swoim rówieśnikom z Warty Śrem wcześniejszego awansu do I ligi. Po osiągnięciu awansu przez Zielonych w zeszłym sezonie do końca trwała walka o utrzymanie się w I lidze. Dziś zwieńczeniem trzyletniej pracy szkoleniowej kilku trenerów, Orliki 2008 znajdują się ...

Dodano: 14-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2008)

Jarota Jarocin – UKS Śrem 1:2

Trampkarze udali się do Jarocina, by rozegrać mecz z tamtejszą Jarotą. Zespół przeciwników plasował się w tabeli bezpośrednio za Zielonymi i ewentualna porażka zepchnęłaby ich na przedostatnią lokatę w tabeli. Gospodarze lepiej rozpoczęli mecz, grali szybciej i lepiej utrzymywali się przy piłce, stwarzając groźne sytuacje. Nie trwało to jednak dług...

Dodano: 22-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2005)

AP Bambinis Trzcianka - UKS Śrem 2:…

Mecz z Trzcianką Juniorzy rozpoczęli od mocnego uderzenia, na bramkę przeciwników sunął atak za atakiem. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla UKS-u (bramka: B. Kabaj), choć goli powinno być więcej. Po przerwie gospodarze zaczęli grać lepiej w obronie oraz konstruowali od czasu do czasu groźne kontrataki. Jeden z nich zamienili na bramkę...

Dodano: 22-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2003/2004)

UKS Śrem - SPN Szamotuły 2:3

Juniorzy powiesili wysoko poprzeczkę vice liderowi Wielkopolskiej Ligii Juniorów i po zaciętym meczu pechowo ulegli 2:3. Spotkanie zaczęło się od utraty w 15 minucie bramki, która ustawiła całą pierwszą połowę. Konsekwencją słabszej gry Juniorów był kolejny gol przeciników na 2:0. Przed przerwą Zieloni wrócili do gry, strzelając kontaktowego gola a...

Dodano: 22-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2002)

Wiosna należy do zielonych Żaków

W decydującą fazę wchodzą rozgrywki Żaków. W obu kategoriach wiekowych - Żak Młodszy (2011) i Żak Starszy (2010) - UKS Śrem reprezentują w rozgrywkach WZPN dwie drużyny.   W zeszłym tygodniu dobry występ odnotowała druga drużyna Żaków Starszych, która po dwóch zwycięstwach i remisie z liderem grupy wysforowała się na drugą pozycję w rozgrywk...

Dodano: 22-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2010)

Dziewiąte zwycięstwo z rzędu

Już tylko cztery kolejki dzielą Seniorów od zakończenia rundy wiosennej rozgrywek B klasy. Drużyna seniorska konsekwentnie realizuje plan założony na początku sezonu, śrubując rekord ilości zwycięstw z rzędu. Nie to jest jednak najważniejsze, ale świadomość postawionego celu - dążenie do jak najwyższego poziomu rozgrywek seniorskich przed dołączeni...

Dodano: 22-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Mamy I ligę dla Orlików 2009!

W meczu na szczycie II ligi WZPN Orlika 2009 UKS Śrem wysoko pokonał drużynę z Trzemeszna 10:4. Osiągnięty wynik w vice liderem II ligi najlepiej oddaje przewagę, jaką Zieloni mieli w tym sezonie nad zespołami w swojej grupie. Bezapelacyjne I miejsce i upragniony awans stały się faktem. Z takim właśnie celem drużyna trenera Adama Galasa przystępowa...

Dodano: 22-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2009)

Nie ma mocnych na Orlików 2009 UKS …

W minioną niedzielę, 12 maja, Orlicy udali się do Owińsk, gdzie rozegrali mecz z tamtejszymi Błękitnymi Owińska. Spotkanie od początku nie wyglądało najlepiej – już w trzeciej minucie Zieloni stracili bramkę. Jak się później okazało – jedyną, bo goście nie pozwolili już sobie na popełnianie błędów. Orlicy zwyciężyli z przeciwnikami 9:1, a wygrany m...

Dodano: 14-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2009)

UKS Śrem – Poznańska 13 Poznań 1:6

Drużyna gości od samego początku narzuciła swój styl gry, chcąc zdominować Trampkarzy. Jednak to gospodarze jako pierwsi wyprowadzili akcję, z której skorzystał Olek Wojciechowski i przekuł ją w bramkę w 10 minucie meczu. Przyjezdni przyspieszyli grę, doprowadzając do przerwy do uzyskania przewagi 1:3 nad śremianami. Druga połowa nie wyglądała lepi...

Dodano: 14-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2005)

UKS Śrem - Lider Swarzędz 1:3

Juniorzy podejmowali lidera ligi wojewódzkiej, drużynę Lidera Swarzędz. Mecz rozpoczął się od ataków obu drużyn, lecz pierwszy błąd popełnili Zieloni i okazję do strzelenia bramki wykorzystali przeciwnicy. Pierwsza połowa była bardzo zacięta. Do przerwy 2:0 dla zespołu ze Swarzędza. W drugiej połowie śremianie zagrali z jeszcze większym zacięciem. ...

Dodano: 14-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2003/2004)

Nielba Wągrowiec – UKS Śrem 5:2

Bardzo dobre wrażenie, mimo porażki z liderem i zdecydowanie najlepszym zespołem w lidze, pozostawili po sobie Juniorzy 2002. Szczególnie pierwsza połowa zasługuje na pochwałę i pokazuje, że można grać jak równy z równym z gospodarzami. Bramkę jako pierwszy zdobył zespół z Wągrowca, który miał optyczną przewagę na boisku. Ku zaskoczeniu rywali po r...

Dodano: 14-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2002)

Pięć finałów do awansu

Kolejne trzy punkty w drodze do A klasy zdobyli Seniorzy UKS Śrem. Mecz wygrali 3:1, lecz gdyby ich skuteczność uległa poprawie, wynik mógłby być zdecydowanie wyższy. Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze, bo już w 3 minucie Maciej Nawrot zdobył pierwszą bramkę. Na drugą bramkę Seniorom przyszło czekać do 37 minuty - wtedy to w polu karnym sfaulowany...

Dodano: 14-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Pomalowali Śrem na zielono

Jeszcze trzy lata temu drużyna Orlików UKS Śrem zmagała się w drugiej lidze, zazdroszcząc swoim rówieśnikom z Warty Śrem wcześniejszego awansu do I ligi. Po osiągnięciu awansu przez Zielonych w zeszłym sezonie do końca trwała walka o utrzymanie się w I lidze. Dziś zwieńczeniem trzyletniej pracy szkoleniowej kilku trenerów, Orliki 2008 znajdują się ...

Dodano: 14-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2008)

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...