W niedzielę, 14 kwietnia, Żaki 2010 rozegrali turniej WZPN w grupie 4. Niestety, tym razem spotkania nie poszły po myśli Zielonych. W pierwszej rozgrywce spotkali się z Poznaniakiem Poznań, któremu ulegli 1:2 (bramka: J. Kowalski). Kolejnym przeciwnikiem była Kotwica Kórnik. Mecz, choć wyrównany i pełen emocji, również zakończył się przegraną 2:3 (bramki: W. Broniarz, M. Domalik). Ostatnie spotkanie śremianie rozegrali z zespołem LPFA Rogoźno. Choć Michał Domalik strzelił jedną bramkę, Żakom nie udało się wyjść na prowadzenie i ulegli drużynie z Rogoźna 1:2.

Drużyna Żaków Starszych rozpoczęła swoje zmagania w grupie mistrzowskiej. Tym razem Zieloni wystąpili jako gospodarze turnieju. Pierwszym przeciwnikiem był zespół Kotwicy Kórnik, który Żaki pokonali 2:0 (bramki: Filip Maćkowiak x2). W drugim spotkaniu drużyna trenera Galasa zmierzyła się z Poznaniakiem Poznań. I tym razem goście nie mieli łatwo – Filip Maćkowiak, Antek Krajewski i Kacper Kusztelak x3 ustanowili wynik rozgrywki na 5:0. Nie inaczej było w przypadku meczu z LPFA Rogoźno. UKS Śrem zwyciężył 7:1, a na listę strzelców wpisali się Janek Kowalski, Janek Jankowiak, Antek Krajewski i Michał Domalik x4.

Trzy mecze, dziewięć punktów, pierwsze miejsce w tabeli – z kompletem punktów po pierwszej kolejce ligi WZPN Zieloni czekają na kolejne spotkania!

W niedzielę, 10 lutego, odbył się turniej piłki nożnej Żaków 2010 organizowany przez UKS Śrem. Mimo to, ten dzień nie należał do Zielonych. W zawodach wystartowało dziesięć drużyn. Żaki Starsze w pierwszym meczu zmierzyli się z Wartą Poznań i ulegli przeciwnikowi 1:4. Następnie przyszedł czas na Stellę Luboń i Orlika Poznań. Choć Zieloni dzielnie walczyli, ulegli kolejno 1:4 i 2:4. Ostatnie dwie rozgrywki również nie pozwoliły Żakom pokazać, na co ich stać. Przegrali z Kotwicą Kórnik 0:2 i Orlikiem Granowo 0:1. UKS Śrem zajął ostatnie miejsce, a turniej wygrał zespół Akademii Reissa Kościan.

W sobotę, 2 lutego, dwa zespoły Żaków UKS Śrem udały się na turniej do Suchego Lasu, gdzie zmagały się z takimi drużynami jak Warta Poznań, Poznańska 13, Poznaniak, Las Puszczykowo, Orlik Kaźmierz, Kotwica Kórnik i dwa zespoły gospodarzy.

Pierwsze mecze Zieloni rozpoczęli od dwóch drużyn gospodarzy – z jedną wygrali, z drugą przegrali. UKS Śrem Biali w drugim spotkaniu ulegli Orlikowi Kaźmierz 1:2 dość pechowo - w ostatniej akcji meczu. Następnie wygrali pewnie z Puszczykowem, by na końcu swoich zmagań grupowych uznać wyższość kolegów z Kotwicy. Zajęli czwarte miejsce w grupie i zagrali z 13 Poznań o siódme miejsce w turnieju. Biali wygrali to spotkanie 4:2 i to oni zdobyli siódme miejsce.

Drużyna UKS Śrem Zieloni przegrała dwa mecze, a pozostałe pewnie wygrała. W grupie ulegli 1:2 Warcie Poznań, która tego dnia była zespołem lepszym i udowodniła to na boisku. Żaki zajęli drugie miejsce w grupie i o finał przyszło im powalczyć z gospodarzami. Niestety, przegrali 1:2, tracąc bramki w ostatnich dwóch minutach tego spotkania. Ostatecznie Zieloni stanęli na miejscu trzecim, pewnie wygrywając z Orlikiem. Turniej wygrali gospodarze, tuż za nimi uplasowała się Warta Poznań. Swoje umiejętności bardzo dobrze zaprezentował Maks Leciej. Wielkie brawa dla Maksa, Zielonych bramkarzy i całej drużyny!

Aż czterech zawodników, brązowych medalistów Mistrzostw WZPN z ostatniego sezonu, zostało powołanych na konsultacje do Lecha Poznań. Są to Adam Śmiejczak, Jan Kowalski, Aleks Troszczyński i Filip Maćkowiak. Powodzenia Zieloni!

W ostatnią niedzielę (13 stycznia) już po raz drugi w okresie zimowym Żaki zameldowali się w Luboniu na turnieju Luboń Cup dla rocznika 2010. I... drugi raz z rzędu wygrali – obronili tytuł zdobyty w grudniu.

Pierwsze dwa spotkania w grupie Zieloni wygrali pewnie. W trzecim meczu przyszło im się zmierzyć z bardzo dobrą drużyną ze Szczecina. Ulegli Arkonii Szczecin 0:1, a bramkę stracili przez złe ustawienie zespołu w czasie rozpoczęcia gry. Na szczęście, szybko wyciągnęli wnioski z popełnionego błędu i nie dopuścili do utraty kolejnego gola. Zieloni trafili do Ligi Mistrzów. Najpierw zagrali z Mieszkiem Gniezno, remisując 2:2. Sytuacja w grupie zrobiła się dość nieciekawa, a w kolejnym meczu Żaki spotkali się ze swoimi pogromcami z grupy. Ta rozgrywka miała zadecydować, kto może zdobyć pierwsze miejsce w turnieju. Zieloni zagrali perfekcyjnie - pewnie zwyciężyli 4:0, mimo faktu, że mecz nie należał do łatwych... Ostatnie spotkanie wygrali z MKS Zielona Góra 4:2 i to Żaki 2010 UKS Śrem zajęli pierwsze miejsce w Lidze Mistrzów. Do najlepszej piątki turnieju wybrano dwóch zawodników z UKS-u: Wojtka Broniarza i Jasia Jankowiaka. Wielkie brawa za obronę tytułu mistrza w roczniku 2010.

Zdolny zawodnik drużyny Żaków Starszych (2010), Aleksy Troszczyński, dostał wspaniały prezent pod choinkę. Na ostatnim turnieju Żaków w Gnieźnie, Aleksy został wybrany MVP rozgrywek.

 

Jakie uczucia towarzyszyły Ci, kiedy dowiedziałeś się, że zostałeś wybrany MVP turnieju w Gnieźnie?

Było to dla mnie ogromne zaskoczenie. Nie spodziewałem się takiego wyróżnienia. Jest to duża zasługa całej drużyny, która grała fantastycznie!

Jak oceniasz swój rozwój w naszym klubie?

Przez te kilka miesięcy dużo się nauczyłem. Wysoki poziom i intensywność treningów, podczas których trenujemy głównie taktykę i technikę. Dodatkowo uczęszczam na treningi indywidualne w UKS-ie. Bardzo pozytywnie oceniam czas spędzony w „zielonym” klubie. Piłka nożna jest moją pasją.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z futbolem i klubem UKS Śrem?

Przygodę z piłką nożna rozpocząłem w klubie ADALBERTUS Dalewo. Tam przez 2,5 roku trenowałem pod okiem trenera Piotra Rymaniaka. To głównie jego odejście z klubu skłoniło mnie do zmiany. Podczas podróży na testy kontrolne w Lechu Poznań, postanowiłem zobaczyć grę UKS-u Śrem. To tam spotkałem pana Krzysztofa Gapysa, który zachęcił mnie do treningów w UKS-ie. Już pierwsze treningi i mecze skłoniły mnie, bym stał się zawodnikiem tego klubu. I tak już zostało do dziś.

Co jest mocną stroną Twojej drużyny?

Przede wszystkim fajna atmosfera, super koledzy, bardzo dobrzy zawodnicy. Nasza drużyna jest zgrana i silna, a to głównie zasługa trenerów - Adama Galasa i Piotra Kleczewskiego.

Żaki Starsze z trzynastoma punktami zajęli pierwsze miejsce w tabeli w grupie B. Wygrali cztery spotkania: z Wartą Poznań 5:1, Polonią Środa Wlkp. 5:1, LPFA Śmigiel 7:2 oraz 4:1 z FA Leszno. Dobrą rundę Zieloni zakończyli remisem z Canarinhos Skórzewo 2:2. W grupie B siedmioma bramkami prowadził Aleksy Troszczyński, tuż za nim z sześcioma – Kacper Kusztelak, a największą liczbę asyst zanotował Filip Maćkowiak.

Na drugi dzień drużyna pod przywództwem trenera Piotra Kleczewskiego spotkała się z zespołem z Trzemeszna. Żaki ulegli przeciwnikom 1:2, jednak nie dali się Zniczowi Pruszków i dosłownie w ostatnich sekundach meczu wygrali 3:2. Wszystkie rozgrywki doprowadziły zdolnych Zielonych do półfinału, w którym po serii rzutów karnych pokonali Suchary Suchy Las. Finałowy pojedynek z Trzemesznem Zieloni zwyciężyli 4:1 i... zgarnęli ogromny puchar! Brawo!

Skład: W. Broniarz, A. Śmiejczak, A. Troszczyński, J. Kowalski, J. Jankowiak, M. Domalik, K. Kusztelak, F. Maćkowiak, M. Leciej

Runda jesienna dla Żaków Starszych była bardzo intensywna pod względem sportowym. W tym roczniku trenuje dużo zawodników i każdy z nich grał w odpowiedniej do swoich umiejętności lidze. Pierwszy zespół zagrał w piątej grupie ligi WZPN, gdzie nie przegrał żadnego spotkania. Zajął pierwsze miejsce w swojej grupie, wyprzedzając Wartę Śrem, Polonię Środa Wlkp. i Avię Kamionki. Wiosną drużyna powalczy o mistrzostwo ligi w grupie mistrzowskiej. Drugi zespół zagrał w czwartej grupie ligi WZPN i zajął drugie miejsce. Minimalnie, bo tylko o jeden punkt, lepsi okazali się zawodnicy z Kórnika i to oni dostali się do grupy mistrzowskiej. Kolejna drużyna z tego rocznika wzięła udział w Lidze Koziołka i tam - w lidze Europy – zajęła pierwsze miejsce. Wielkie brawa dla Żaków - znakomicie reprezentowali nasze barwy w tych rozgrywkach!

Ponadto, co weekend, niektórzy z Zielonych grali w rozgrywkach WZPN w roczniku 2009. Wraz z Orlikami Młodszymi zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie i na wiosnę powalczą w grupie mistrzowskiej III ligi o awans do ligi drugiej. Jak na zespół, który składał się z zawodników z rocznika 2010 i 2009, jest to bardzo dobry wynik. Sam awans bardzo cieszy, bo praca na treningu przekłada się na wynik sportowy.

Drużyna Żaków Starszych w minioną sobotę, 1 grudnia, była organizatorem turnieju w Zaniemyślu. Pod względem organizacyjnym, jak i sportowym, turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Do rozgrywek przystąpiło dziesięć drużyn, w tym dwie UKS-u Śrem. Pierwszy zespół, po trzech porażkach w grupie i jednym remisie, wygrał mecz o dziewiąte miejsce z Błękitnymi Owińska. Druga drużyna, po czterech zwycięstwach w grupie, w półfinale zmierzyła się z Kotwicą Kórnik. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1, a w finale Zieloni zagrali z Wartą Poznań. Po zaciętym meczu padł remis 1:1, a o zwycięstwie w całym turnieju zadecydowały rzuty karne. Dopiero szósta seria zadecydowała, że Żaki staną na miejscu drugim.

Nie przestają zachwycać

Zielone drużyny Orlików wciąż mają mało i pokonują kolejne przeszkody w mistrzowskim tempie. Niesamowitą metamorfozę na wiosnę przechodzi drużyna 2008 występująca w I lidze. Po cennym zwycięstwie z Wartą II Poznań awansowała już na piąte miejsce w ligowej tabeli. Jeszcze w zeszłym roku naszą ambicją było utrzymanie miejsca w I lidze! Podobnie jak w...

Dodano: 16-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2008)

Nie przestają zachwycać

Zielone drużyny Orlików wciąż mają mało i pokonują kolejne przeszkody w mistrzowskim tempie. Niesamowitą metamorfozę na wiosnę przechodzi drużyna 2008 występująca w I lidze. Po cennym zwycięstwie z Wartą II Poznań awansowała już na piąte miejsce w ligowej tabeli. Jeszcze w zeszłym roku naszą ambicją było utrzymanie miejsca w I lidze! Podobnie jak w...

Dodano: 16-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2009)

Trafili na słabszy dzień

W niedzielę, 14 kwietnia, Żaki 2010 rozegrali turniej WZPN w grupie 4. Niestety, tym razem spotkania nie poszły po myśli Zielonych. W pierwszej rozgrywce spotkali się z Poznaniakiem Poznań, któremu ulegli 1:2 (bramka: J. Kowalski). Kolejnym przeciwnikiem była Kotwica Kórnik. Mecz, choć wyrównany i pełen emocji, również zakończył się przegraną 2:3 (...

Dodano: 16-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2010)

UKS Śrem – Jarota Jarocin 3:1

Trampkarze rozegrali kolejny mecz mistrzowski w ramach czwartej kolejki rundy rewanżowej, tym razem z Jarotą Jarocin. Początkowo gra była bardzo wyrównana i toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Bardzo dobra interwencja bramkarza Jana Zdziechowskiego pozwoliła kontynuować grę po rzucie karnym z wynikiem remisowym 0:0. W drugiej połowie Ka...

Dodano: 16-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2005)

UKS Śrem – Bambinis Trzcianka 8:1

Mecz Juniorzy zaczęli bardzo dobrze - od samego początku przejęli inicjatywę, będąc częściej w posiadaniu piłki. Po jednej z akacji na początku zdobyli bramkę na 1:0, chwilę później strzelili drugą. Kolejne gole długo nie chciały wpaść, choć szans na podwyższenie rezultatu było kilka. Przed przerwą jednak udało się strzelić jeszcze dwa gole, więc s...

Dodano: 16-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2003/2004)

Porażka w Szamotułach

Porażką zakończył się wyjazd Juniorów do Szamotuł. Wielka szkoda, bo zespół zagrał dobry mecz i przy większej koncentracji zawodnicy mogliby pokusić się o lepszy wynik. Spotkanie nie zaczęło się najlepiej, bo już w 10 minucie śremianie stracili pierwszą bramkę. Dwie minuty później, szybka odpowiedź Zielonych i po pięknym strzale z rzutu wolnego do ...

Dodano: 16-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2002)

Dobre 45 minut

Kolejne trzy punkty do ligowej tabeli dopisali Seniorzy UKS Śrem. Po bardzo dobrej pierwszej połowie i trochę słabszej drugiej, pokonali zespół Odlewu Poznań 5:2. Wynik spotkania otworzył Dawid Biernat, który po faulu na Mateuszu Szymańskim wykorzystał rzut karny. W 27 minucie rzut rożny wykonał Dawid Biernat i z bliskiej odległości Mateusz Szymańs...

Dodano: 16-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Zmagania w lidze rozpoczęte

Drużyna Żaków Starszych rozpoczęła swoje zmagania w grupie mistrzowskiej. Tym razem Zieloni wystąpili jako gospodarze turnieju. Pierwszym przeciwnikiem był zespół Kotwicy Kórnik, który Żaki pokonali 2:0 (bramki: Filip Maćkowiak x2). W drugim spotkaniu drużyna trenera Galasa zmierzyła się z Poznaniakiem Poznań. I tym razem goście nie mieli łatwo – F...

Dodano: 09-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2010)

Festiwal strzelecki

Słowa, widząc wynik spotkania Orlików z drużyną z Poznania, są zbędne. Zieloni aplikowali kolejne bramki co kilka minut, a przeciwnikom nie pozwolili na zdobycie chociażby bramki honorowej.   UKS Śrem I – Talent II Poznań 38:0...

Dodano: 09-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2009)

16 punktów i szóste miejsce w I lid…

Orliki w drugiej kolejce ligowej podejmowali u siebie drużynę Canarinhos Skórzewo. Mecz rozpoczął się od szybko zdobytej bramki przez Zielonych, lecz przeciwnik równie prędko się zrewanżował i doprowadził do wyrównania. Po straconej bramce na 1:1 śremianie pokazali charakter oraz olbrzymią chęć wygranej i ponownie wyszli na prowadzenie. Pod koniec ...

Dodano: 09-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2008)

Trzy punkty na trudnym terenie

Bardzo trudny mecz mają za sobą Seniorzy UKS Śrem – spotkanie pełne nerwów i dramaturgii. Niestety, tę sytuację Zieloni zafundowali sobie sami. Zamiast wykorzystać sytuacje bramkowe w pierwszej połowie i wysoko prowadzić, stworzyli festiwal niewykorzystanych sytuacji. Na drugą połowę śremianie wyszli jeszcze bardziej zdeterminowani w dążeniu do zdo...

Dodano: 09-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

UKS Śrem – Górnik Konin 9:0

Drużyna trenera Marcina Nowaka znów odnotowała zwycięstwo. W ostatni weekend Juniorzy 2003 zmierzyli się z zespołem Górnik Konin. Zieloni znacząco dominowali na boisku, a składne akcje i drużynowa współpraca przełożyły się na wynik. Każda kolejka bramka była tylko kwestią czasu. Juniorzy z przytupem zaprezentowali gościom swoje umiejętności. Stanis...

Dodano: 19-03-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2003/2004)

Nie przestają zachwycać

Zielone drużyny Orlików wciąż mają mało i pokonują kolejne przeszkody w mistrzowskim tempie. Niesamowitą metamorfozę na wiosnę przechodzi drużyna 2008 występująca w I lidze. Po cennym zwycięstwie z Wartą II Poznań awansowała już na piąte miejsce w ligowej tabeli. Jeszcze w zeszłym roku naszą ambicją było utrzymanie miejsca w I lidze! Podobnie jak w...

Dodano: 16-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2008)

Nie przestają zachwycać

Zielone drużyny Orlików wciąż mają mało i pokonują kolejne przeszkody w mistrzowskim tempie. Niesamowitą metamorfozę na wiosnę przechodzi drużyna 2008 występująca w I lidze. Po cennym zwycięstwie z Wartą II Poznań awansowała już na piąte miejsce w ligowej tabeli. Jeszcze w zeszłym roku naszą ambicją było utrzymanie miejsca w I lidze! Podobnie jak w...

Dodano: 16-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2009)

Trafili na słabszy dzień

W niedzielę, 14 kwietnia, Żaki 2010 rozegrali turniej WZPN w grupie 4. Niestety, tym razem spotkania nie poszły po myśli Zielonych. W pierwszej rozgrywce spotkali się z Poznaniakiem Poznań, któremu ulegli 1:2 (bramka: J. Kowalski). Kolejnym przeciwnikiem była Kotwica Kórnik. Mecz, choć wyrównany i pełen emocji, również zakończył się przegraną 2:3 (...

Dodano: 16-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2010)

UKS Śrem – Jarota Jarocin 3:1

Trampkarze rozegrali kolejny mecz mistrzowski w ramach czwartej kolejki rundy rewanżowej, tym razem z Jarotą Jarocin. Początkowo gra była bardzo wyrównana i toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Bardzo dobra interwencja bramkarza Jana Zdziechowskiego pozwoliła kontynuować grę po rzucie karnym z wynikiem remisowym 0:0. W drugiej połowie Ka...

Dodano: 16-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2005)

UKS Śrem – Bambinis Trzcianka 8:1

Mecz Juniorzy zaczęli bardzo dobrze - od samego początku przejęli inicjatywę, będąc częściej w posiadaniu piłki. Po jednej z akacji na początku zdobyli bramkę na 1:0, chwilę później strzelili drugą. Kolejne gole długo nie chciały wpaść, choć szans na podwyższenie rezultatu było kilka. Przed przerwą jednak udało się strzelić jeszcze dwa gole, więc s...

Dodano: 16-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2003/2004)

Porażka w Szamotułach

Porażką zakończył się wyjazd Juniorów do Szamotuł. Wielka szkoda, bo zespół zagrał dobry mecz i przy większej koncentracji zawodnicy mogliby pokusić się o lepszy wynik. Spotkanie nie zaczęło się najlepiej, bo już w 10 minucie śremianie stracili pierwszą bramkę. Dwie minuty później, szybka odpowiedź Zielonych i po pięknym strzale z rzutu wolnego do ...

Dodano: 16-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2002)

Dobre 45 minut

Kolejne trzy punkty do ligowej tabeli dopisali Seniorzy UKS Śrem. Po bardzo dobrej pierwszej połowie i trochę słabszej drugiej, pokonali zespół Odlewu Poznań 5:2. Wynik spotkania otworzył Dawid Biernat, który po faulu na Mateuszu Szymańskim wykorzystał rzut karny. W 27 minucie rzut rożny wykonał Dawid Biernat i z bliskiej odległości Mateusz Szymańs...

Dodano: 16-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Zmagania w lidze rozpoczęte

Drużyna Żaków Starszych rozpoczęła swoje zmagania w grupie mistrzowskiej. Tym razem Zieloni wystąpili jako gospodarze turnieju. Pierwszym przeciwnikiem był zespół Kotwicy Kórnik, który Żaki pokonali 2:0 (bramki: Filip Maćkowiak x2). W drugim spotkaniu drużyna trenera Galasa zmierzyła się z Poznaniakiem Poznań. I tym razem goście nie mieli łatwo – F...

Dodano: 09-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2010)

Festiwal strzelecki

Słowa, widząc wynik spotkania Orlików z drużyną z Poznania, są zbędne. Zieloni aplikowali kolejne bramki co kilka minut, a przeciwnikom nie pozwolili na zdobycie chociażby bramki honorowej.   UKS Śrem I – Talent II Poznań 38:0...

Dodano: 09-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2009)

16 punktów i szóste miejsce w I lid…

Orliki w drugiej kolejce ligowej podejmowali u siebie drużynę Canarinhos Skórzewo. Mecz rozpoczął się od szybko zdobytej bramki przez Zielonych, lecz przeciwnik równie prędko się zrewanżował i doprowadził do wyrównania. Po straconej bramce na 1:1 śremianie pokazali charakter oraz olbrzymią chęć wygranej i ponownie wyszli na prowadzenie. Pod koniec ...

Dodano: 09-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2008)

Trzy punkty na trudnym terenie

Bardzo trudny mecz mają za sobą Seniorzy UKS Śrem – spotkanie pełne nerwów i dramaturgii. Niestety, tę sytuację Zieloni zafundowali sobie sami. Zamiast wykorzystać sytuacje bramkowe w pierwszej połowie i wysoko prowadzić, stworzyli festiwal niewykorzystanych sytuacji. Na drugą połowę śremianie wyszli jeszcze bardziej zdeterminowani w dążeniu do zdo...

Dodano: 09-04-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

UKS Śrem – Górnik Konin 9:0

Drużyna trenera Marcina Nowaka znów odnotowała zwycięstwo. W ostatni weekend Juniorzy 2003 zmierzyli się z zespołem Górnik Konin. Zieloni znacząco dominowali na boisku, a składne akcje i drużynowa współpraca przełożyły się na wynik. Każda kolejka bramka była tylko kwestią czasu. Juniorzy z przytupem zaprezentowali gościom swoje umiejętności. Stanis...

Dodano: 19-03-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2003/2004)

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...