Dwa zespoły roczników 2009 i 2010 wzięły udział w turnieju Nielba Cup. Żaki 2010 trafili do wymagającej grupy z Poznaniakiem Poznań, Sucharami Suchy Las, Lechem Poznań, Kosą Konstancin i Canarinhos Skórzewo. Z pierwszymi dwoma przeciwnikami wygrali 3:2 i 1:0. Następne spotkania z Lechem i Kosą wysoko przegrali. W ostatnich dwóch rozgrywkach ulegli jedną bramką z Wartą i Canarinhos. Zaledwie sześć punktów nie pozwoliło Zielonym dostać się do rywalizacji o miejsca 1-8 i w niedzielę grali o miejsca 9-14. Drugiego dnia znów wygrali dwa spotkania, a przegrali trzy. Ostatecznie organizator przyjął zasadę, że wszystkie drużyny były wspólnie sklasyfikowane na miejscach 9-14.

Orlicy 2009 w turnieju zajęli drugie miejsce, pokonując w sobotę wszystkich przeciwników i doznając porażki w ostatnim spotkaniu z Deltą Warszawa 2:3. W niedzielę odbyły się rewanże, niestety przydarzył im się remis z Aktywnymi Luboń i ostatni rewanżowy mecz nie miał już dla układu w tabeli żadnego znaczenia. Drużyna Zielonych, mimo dobrego startu i kilku sytuacji z początku meczu, przegrała 0:3. Zespół z Warszawy zasłużenie wygrał, gdyż prezentował bardzo wysoki i ładny dla oka futbol. Orliki cieszy zaś wysokie, drugie miejsce.

Druga drużyna Żaków 2010 rozegrała ostatnią ligową kolejkę w Kamionkach. Tę serię spotkań Zieloni mogą zaliczyć do udanych, ponieważ mimo upalnej pogody, dali z siebie wszystko i z uśmiechem na twarzy wracali z Kamionek. Pokonali Talent Poznań 2:1 i zremisowali 2:2 z Avią Kamionki. Nie podołali jednak Polonii, której ulegli 1:4. Dobre wyniki w przeciągu całej rundy uplasowały Zielonych na drugim miejscu w tabeli, tuż za Polonią Środa Wielkopolska.

W niedzielę, 2 czerwca, odbył się turniej finałowy najlepszych drużyn z powiatu poznańskiego w kategorii Żak Starszy. Do Śremu przybyły najlepsze drużyny z powiatu: Warta Poznań, Lech Poznań, Suchary Suchy Las, AP Reissa, a wśród nich gospodarze, UKS Śrem. Rok temu mistrzostwo Żaka zdobyła drużyna AP Reissa. W tym roku po zaciętych meczach najlepszym zespołem okazała się Warta Poznań. Tuż za nią, na miejscu drugim uplasowały się Suchary Suchy Las, a UKS Śrem zajął bardzo dobre trzecie miejsce. Jest to ogromny sukces całego zespołu, bo w kategorii Żaka F1 w województwie wielkopolskim występuje ponad 50 zespołów. Brawa dla zespołu Żaków oraz trenera Adama Galasa, który zdobywa w klubie kolejne trofeum. Dziękujemy! Teraz czas na nowy etap rozwoju drużyny. To kolejny rocznik, który będzie reprezentowany jednocześnie na poziomie I i II ligi. To daje świetne perspektywy rozwoju dla zawodników, a jak pokazuje przykład Orlików UKS Śrem - efekt dobrej pracy szkoleniowej zaczyna być wyraźnie widoczny w wieku orlikowym.

W decydującym turnieju WZPN o awans do finału czterech najlepszych drużyny w okręgu poznańskim Zieloni stanęli na wysokości zadania i gromadząc w trzech meczach siedem punktów powtórzyli sukces sprzed roku, kwalifikując się do najlepszych. Droga do tego sukcesu była kręta, dlatego tegoroczny finał wydaje się tym cenniejszy. W zeszłym roku w gronie najlepszych drużyn ligi WZPN zajęliśmy trzecie miejsce. Trzymamy kciuki, by w tym roku Natalia z kolegami pokazali wszystkie swoje umiejętności. W turnieju drugiej drużyny Żaków Zieloni wygrali jeden mecz i ponieśli dwie porażki, co pozwoliło im ostatecznie zająć drugie miejsce w grupie tuż za Polonią Środa. Czekając na finał Żaków oraz zaplanowane ich ogólnopolskie, czerwcowe turnieje, zamykamy trzyletni rozdział szkolenia Żaków. Od przyszłego sezonu wchodzimy w nowy etap Orlików - z nowymi perspektywami i z nowymi trenerami.

 

 

Żaki Starsze I (2010)

Żaki udali się na ostatnią kolejkę ligi WZPN do Kórnika. Czekali na decydujące starcie, kto zagra w piątce najlepszych zespołów z powiatu poznańskiego. Do turnieju Zieloni przystąpili z dwupunktową stratą do Poznaniaka Poznań, który zajmował I miejsce w tabeli. UKS Śrem plasował się tuż za nim, ex aequo z Kotwicą Kórnik.

Pierwszy mecz należał do ciężkich rozgrywek. Podopieczni trenera Adama Galasa zremisowali 1:1 z ówczesnym liderem, Poznaniakiem. Drugie i trzecie spotkanie było już pewniej wygrane, a na szczęście Poznaniak Poznań zgubił punkty w meczu z LPFA Rogoźno i to Żaki awansowali do wielkiego finału. Drużyna powtórzyła ten sukces drugi raz z rzędu - tym bardziej cieszy dobra forma zawodników i coraz większe umiejętności. Wielki finał już w najbliższą niedzielę, 2 czerwca, w Śremie o godz. 14:00 w parku. Pięć najlepszych zespołów z powiatu poznańskiego – Lech Poznań, Suchary Suchy Las, Warta Poznań, AP Reissa Baranowi, a wśród nich... zeszłoroczny mistrz, Żaki UKS Śrem. Trzymamy za Was kciuki!

 

Żaki Starsze II (2010)

Ze zmiennym szczęściem zespół Żaków Starszych rozegrał swoje mecze ligowe w Środzie Wielkopolskiej. Zieloni rozpoczęli świetnie, wygrywając 3:1 z Avią Kamionki. Na listę strzelców wpisali się Bartosz Hawryluk x2 i Franciszek Klaczyński. Następnym rywalem śremian był Talent Poznań, który postawił trudne warunki naszym zawodnikom. Po emocjonującym meczu rówieśnicy z Talentu wygrali 4:1. Jedyną bramkę dla UKS-u strzelił Maksymilian Leciej. W ostatnim spotkaniu tego dnia UKS Śrem przegrał ze świetnie dysponowaną Polonią Środa 3:0.

W decydującą fazę wchodzą rozgrywki Żaków. W obu kategoriach wiekowych - Żak Młodszy (2011) i Żak Starszy (2010) - UKS Śrem reprezentują w rozgrywkach WZPN dwie drużyny.

 

W zeszłym tygodniu dobry występ odnotowała druga drużyna Żaków Starszych, która po dwóch zwycięstwach i remisie z liderem grupy wysforowała się na drugą pozycję w rozgrywkach.

 

Avia Kamionki – UKS Śrem 0:5

Talent Poznań – UKS Śrem 0:5

Polonia Środa Wlkp. - UKS Śrem 1:1

 

F1 ŻAK – sezon 2018/2019

Drużyna

Punkty

Bramki

1. POLONIA I Środa Wlkp.

12

12:6

2. UKS I Śrem

11

15:5

3. TALENT I Poznań

5

9:15

4. AVIA Kamionki

3

5:15

 

Równie dobrze zaprezentowali się rówieśnicy z pierwszego zespołu. W ostatnią sobotę odbyła się ich przedostatnia kolejka rozgrywek grupy mistrzowskiej Żaków Starszych. W pierwszej kolejce rundy wiosennej drużyna odniosła same zwycięstwa, a w drugiej doznała samych porażek. Do trzeciego turnieju przystąpiła więc z postanowieniem odrobienia strat. Zadanie udało się wykonać. Dwa zwycięstwa i remis z Kotwicą Kórnik pozwoliły zniwelować stratę do Poznaniaka Poznań do dwóch punktów. Zatem tylko zwycięstwo nad liderem w ostatniej kolejce pozwoli Żakom zagrać, podobnie jak w rok temu, w ścisłym finale czterech najlepszych drużyn w okręgu poznańskim WZPN. Emocji na pewno nie zabraknie!

 

UKS ŚREM - Kotwica Kórnik 2:2

UKS Śrem – Poznaniak Poznań 3:0

UKS Śrem – LFPA Rogoźno 12:0

F1 ŻAK – sezon 2018/2019

grupa mistrzowska

Drużyna

Punkty

Bramki

1. POZNANIAK Poznań

18

16:13

2. UKS II Śrem

16

37:11

3. KOTWICA Kórnik

16

26:14

4. LPFA ROGOŹNO Poznań

3

8:49

 

Żaki 2010 wzięli udział w międzynarodowym turnieju Marathon Cup, organizowanym w Poznaniu już po raz dziesiąty. Rywalizację rozpoczęli trzema wygranymi z Koziołkiem Poznań 7:0, Falubaz Zielona Góra 3:1 i Orlikiem Kaźmierz 2:0. Po rewelacyjnym początku zawodnicy UKS Śrem zakończyli zmagania ligowe dwoma remisami i przegranym meczem z Banik Ostrava, zajmując piąte miejsce w grupie.

Dzień później drużyna trenera Adama Galasa przystąpiła do rozgrywek w Lidze Milika. Zieloni zanotowali sześć zwycięstw i jedyną porażkę (z Poznaniakiem Poznań 2:3). Po znakomitej grze zajęli pierwsze miejsce w grupie, a siedemnaste w całym turnieju. Na szczególne wyróżnienie zasługują Natalka Skrzypczak i Michał Domalik – pokazali niemałe piłkarskie umiejętności i ducha walki. Brawo, Żaki!

W niedzielę, 14 kwietnia, Żaki 2010 rozegrali turniej WZPN w grupie 4. Niestety, tym razem spotkania nie poszły po myśli Zielonych. W pierwszej rozgrywce spotkali się z Poznaniakiem Poznań, któremu ulegli 1:2 (bramka: J. Kowalski). Kolejnym przeciwnikiem była Kotwica Kórnik. Mecz, choć wyrównany i pełen emocji, również zakończył się przegraną 2:3 (bramki: W. Broniarz, M. Domalik). Ostatnie spotkanie śremianie rozegrali z zespołem LPFA Rogoźno. Choć Michał Domalik strzelił jedną bramkę, Żakom nie udało się wyjść na prowadzenie i ulegli drużynie z Rogoźna 1:2.

Drużyna Żaków Starszych rozpoczęła swoje zmagania w grupie mistrzowskiej. Tym razem Zieloni wystąpili jako gospodarze turnieju. Pierwszym przeciwnikiem był zespół Kotwicy Kórnik, który Żaki pokonali 2:0 (bramki: Filip Maćkowiak x2). W drugim spotkaniu drużyna trenera Galasa zmierzyła się z Poznaniakiem Poznań. I tym razem goście nie mieli łatwo – Filip Maćkowiak, Antek Krajewski i Kacper Kusztelak x3 ustanowili wynik rozgrywki na 5:0. Nie inaczej było w przypadku meczu z LPFA Rogoźno. UKS Śrem zwyciężył 7:1, a na listę strzelców wpisali się Janek Kowalski, Janek Jankowiak, Antek Krajewski i Michał Domalik x4.

Trzy mecze, dziewięć punktów, pierwsze miejsce w tabeli – z kompletem punktów po pierwszej kolejce ligi WZPN Zieloni czekają na kolejne spotkania!

W niedzielę, 10 lutego, odbył się turniej piłki nożnej Żaków 2010 organizowany przez UKS Śrem. Mimo to, ten dzień nie należał do Zielonych. W zawodach wystartowało dziesięć drużyn. Żaki Starsze w pierwszym meczu zmierzyli się z Wartą Poznań i ulegli przeciwnikowi 1:4. Następnie przyszedł czas na Stellę Luboń i Orlika Poznań. Choć Zieloni dzielnie walczyli, ulegli kolejno 1:4 i 2:4. Ostatnie dwie rozgrywki również nie pozwoliły Żakom pokazać, na co ich stać. Przegrali z Kotwicą Kórnik 0:2 i Orlikiem Granowo 0:1. UKS Śrem zajął ostatnie miejsce, a turniej wygrał zespół Akademii Reissa Kościan.

W sobotę, 2 lutego, dwa zespoły Żaków UKS Śrem udały się na turniej do Suchego Lasu, gdzie zmagały się z takimi drużynami jak Warta Poznań, Poznańska 13, Poznaniak, Las Puszczykowo, Orlik Kaźmierz, Kotwica Kórnik i dwa zespoły gospodarzy.

Pierwsze mecze Zieloni rozpoczęli od dwóch drużyn gospodarzy – z jedną wygrali, z drugą przegrali. UKS Śrem Biali w drugim spotkaniu ulegli Orlikowi Kaźmierz 1:2 dość pechowo - w ostatniej akcji meczu. Następnie wygrali pewnie z Puszczykowem, by na końcu swoich zmagań grupowych uznać wyższość kolegów z Kotwicy. Zajęli czwarte miejsce w grupie i zagrali z 13 Poznań o siódme miejsce w turnieju. Biali wygrali to spotkanie 4:2 i to oni zdobyli siódme miejsce.

Drużyna UKS Śrem Zieloni przegrała dwa mecze, a pozostałe pewnie wygrała. W grupie ulegli 1:2 Warcie Poznań, która tego dnia była zespołem lepszym i udowodniła to na boisku. Żaki zajęli drugie miejsce w grupie i o finał przyszło im powalczyć z gospodarzami. Niestety, przegrali 1:2, tracąc bramki w ostatnich dwóch minutach tego spotkania. Ostatecznie Zieloni stanęli na miejscu trzecim, pewnie wygrywając z Orlikiem. Turniej wygrali gospodarze, tuż za nimi uplasowała się Warta Poznań. Swoje umiejętności bardzo dobrze zaprezentował Maks Leciej. Wielkie brawa dla Maksa, Zielonych bramkarzy i całej drużyny!

Turniej w Wągrowcu

Dwa zespoły roczników 2009 i 2010 wzięły udział w turnieju Nielba Cup. Żaki 2010 trafili do wymagającej grupy z Poznaniakiem Poznań, Sucharami Suchy Las, Lechem Poznań, Kosą Konstancin i Canarinhos Skórzewo. Z pierwszymi dwoma przeciwnikami wygrali 3:2 i 1:0. Następne spotkania z Lechem i Kosą wysoko przegrali. W ostatnich dwóch rozgrywkach ulegli ...

Dodano: 13-06-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2010)

Turniej w Wągrowcu

Dwa zespoły roczników 2009 i 2010 wzięły udział w turnieju Nielba Cup. Żaki 2010 trafili do wymagającej grupy z Poznaniakiem Poznań, Sucharami Suchy Las, Lechem Poznań, Kosą Konstancin i Canarinhos Skórzewo. Z pierwszymi dwoma przeciwnikami wygrali 3:2 i 1:0. Następne spotkania z Lechem i Kosą wysoko przegrali. W ostatnich dwóch rozgrywkach ulegli ...

Dodano: 13-06-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2009)

Juniorzy tuż za podium

Obie drużyny Juniorów (2002 i 2003) zakończyły swoje zmagania w lidze wojewódzkiej w sezonie 2018/2019 na dobrych czwartych miejscach. I choć marzyło się pierwsze na tym poziomie rozgrywek podium dla Zielonych, to i tak mając świadomość, że w lidze tej grają najlepsi z całego województwa, wynik należy traktować jako osiągnięcie obu zespołów i ich t...

Dodano: 13-06-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2002)

Sokół Pniewy pokonany

W minioną sobotę, 1 czerwca, zespół Orlików Starszych (2008) udał się do Pniew, by rozegrać przedostatnią kolejkę w ramach I ligi okręgowej. Zieloni tego dnia byli świetnie dysponowani i zdominowali rywala. Wzajemna pomoc na boisku i wysokie zaangażowanie cieszyły oczy kibiców, którzy zdecydowali udać się do Pniew by dopingować UKS-iaków. Mimo agre...

Dodano: 06-06-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2008)

Pokonali lidera

Drużyna rocznika 2006/2007 rozegrała kolejne spotkanie ligowe. Przeciwnikiem był lider drugiej ligi, Szkoła Futbolu Marcina Drajera. Zespół Zielonych, który broni się przed spadkiem z ligi wyszedł bardzo zmotywowany na boisko. Mimo, że goście nie przegrali jeszcze żadnego meczu, w tym dniu musieli uznać wyższość gospodarczy. Po pierwszej połowie ...

Dodano: 06-06-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2007)

Pokonali lidera

Drużyna rocznika 2006/2007 rozegrała kolejne spotkanie ligowe. Przeciwnikiem był lider drugiej ligi, Szkoła Futbolu Marcina Drajera. Zespół Zielonych, który broni się przed spadkiem z ligi wyszedł bardzo zmotywowany na boisko. Mimo, że goście nie przegrali jeszcze żadnego meczu, w tym dniu musieli uznać wyższość gospodarczy. Po pierwszej połowie wy...

Dodano: 06-06-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2006)

Drudzy w tabeli

Druga drużyna Żaków 2010 rozegrała ostatnią ligową kolejkę w Kamionkach. Tę serię spotkań Zieloni mogą zaliczyć do udanych, ponieważ mimo upalnej pogody, dali z siebie wszystko i z uśmiechem na twarzy wracali z Kamionek. Pokonali Talent Poznań 2:1 i zremisowali 2:2 z Avią Kamionki. Nie podołali jednak Polonii, której ulegli 1:4. Dobre wyniki w prze...

Dodano: 06-06-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2010)

UKS Śrem - Lecha Poznań 1:2

W środę, 29 maja, Trampkarze 2005 rozegrali swój kolejny mecz mistrzowski w ramach jedenastej kolejki o mistrzostwo I ligi wojewódzkiej. Ich przeciwnikiem był zespół Poznańskiego Lecha. Mecz rozpoczął się znów w podobny sposób: to goście szybko zdobyli dwie bramki i kontrolowali sytuację na boisku, nie forsując tempa ze względu na swój okrojony sta...

Dodano: 31-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2005)

Szamotuły poza zasięgiem

Zespół Młodzików zagrał mecz wyjazdowy z drużyną SPN Szamotuły. Rywal zajmował premiowane awansem do pierwszej ligi trzecie miejsce w grupie, dlatego Zieloni wiedzieli, że mecz nie będzie łatwy. Pierwsza połowa była wyrównana, obie drużyny nie stworzyły wielu sytuacji na strzelenie gola. Gospodarzom udał się jednak wyjść na prowadzenie w 18 minucie...

Dodano: 29-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2006)

Przegrali wyrównany mecz

Po zaciętym meczu i wielu pięknych zagraniach zarówno z jednej, jak i z drugiej strony, śremianie ulegli na swoim terenie 4:6. Pierwsza połowa była udana dla Orlików, ponieważ kontrolowali wydarzenia na boisku. Niestety, w drugiej części spotkania rywale zaczęli przejmować inicjatywę i mimo, że gospodarze dochodzili do sytuacji bramkowych, to brako...

Dodano: 29-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2008)

Jeszcze jeden punkt

Już tylko jeden punkt brakuje Seniorom UKS Śrem do awansu do A klasy. Po sobotnim zwycięstwie nad Farą Żydowo Zieloni utrzymują bowiem dziewięć punktów przewagi, które zapewniają im awans do A klasy. Wygrana z Żydowem przedłużyła wiosenną passę wygranych meczów z rzędu do dziesięciu. Drużynę czeka w najbliższą sobotę mecz z czwartą drużyną w tabeli...

Dodano: 29-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Jarota Jarocin – UKS Śrem 1:2

Trampkarze udali się do Jarocina, by rozegrać mecz z tamtejszą Jarotą. Zespół przeciwników plasował się w tabeli bezpośrednio za Zielonymi i ewentualna porażka zepchnęłaby ich na przedostatnią lokatę w tabeli. Gospodarze lepiej rozpoczęli mecz, grali szybciej i lepiej utrzymywali się przy piłce, stwarzając groźne sytuacje. Nie trwało to jednak dług...

Dodano: 22-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2005)

Turniej w Wągrowcu

Dwa zespoły roczników 2009 i 2010 wzięły udział w turnieju Nielba Cup. Żaki 2010 trafili do wymagającej grupy z Poznaniakiem Poznań, Sucharami Suchy Las, Lechem Poznań, Kosą Konstancin i Canarinhos Skórzewo. Z pierwszymi dwoma przeciwnikami wygrali 3:2 i 1:0. Następne spotkania z Lechem i Kosą wysoko przegrali. W ostatnich dwóch rozgrywkach ulegli ...

Dodano: 13-06-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2010)

Turniej w Wągrowcu

Dwa zespoły roczników 2009 i 2010 wzięły udział w turnieju Nielba Cup. Żaki 2010 trafili do wymagającej grupy z Poznaniakiem Poznań, Sucharami Suchy Las, Lechem Poznań, Kosą Konstancin i Canarinhos Skórzewo. Z pierwszymi dwoma przeciwnikami wygrali 3:2 i 1:0. Następne spotkania z Lechem i Kosą wysoko przegrali. W ostatnich dwóch rozgrywkach ulegli ...

Dodano: 13-06-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2009)

Juniorzy tuż za podium

Obie drużyny Juniorów (2002 i 2003) zakończyły swoje zmagania w lidze wojewódzkiej w sezonie 2018/2019 na dobrych czwartych miejscach. I choć marzyło się pierwsze na tym poziomie rozgrywek podium dla Zielonych, to i tak mając świadomość, że w lidze tej grają najlepsi z całego województwa, wynik należy traktować jako osiągnięcie obu zespołów i ich t...

Dodano: 13-06-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2002)

Sokół Pniewy pokonany

W minioną sobotę, 1 czerwca, zespół Orlików Starszych (2008) udał się do Pniew, by rozegrać przedostatnią kolejkę w ramach I ligi okręgowej. Zieloni tego dnia byli świetnie dysponowani i zdominowali rywala. Wzajemna pomoc na boisku i wysokie zaangażowanie cieszyły oczy kibiców, którzy zdecydowali udać się do Pniew by dopingować UKS-iaków. Mimo agre...

Dodano: 06-06-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2008)

Pokonali lidera

Drużyna rocznika 2006/2007 rozegrała kolejne spotkanie ligowe. Przeciwnikiem był lider drugiej ligi, Szkoła Futbolu Marcina Drajera. Zespół Zielonych, który broni się przed spadkiem z ligi wyszedł bardzo zmotywowany na boisko. Mimo, że goście nie przegrali jeszcze żadnego meczu, w tym dniu musieli uznać wyższość gospodarczy. Po pierwszej połowie ...

Dodano: 06-06-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2007)

Pokonali lidera

Drużyna rocznika 2006/2007 rozegrała kolejne spotkanie ligowe. Przeciwnikiem był lider drugiej ligi, Szkoła Futbolu Marcina Drajera. Zespół Zielonych, który broni się przed spadkiem z ligi wyszedł bardzo zmotywowany na boisko. Mimo, że goście nie przegrali jeszcze żadnego meczu, w tym dniu musieli uznać wyższość gospodarczy. Po pierwszej połowie wy...

Dodano: 06-06-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2006)

Drudzy w tabeli

Druga drużyna Żaków 2010 rozegrała ostatnią ligową kolejkę w Kamionkach. Tę serię spotkań Zieloni mogą zaliczyć do udanych, ponieważ mimo upalnej pogody, dali z siebie wszystko i z uśmiechem na twarzy wracali z Kamionek. Pokonali Talent Poznań 2:1 i zremisowali 2:2 z Avią Kamionki. Nie podołali jednak Polonii, której ulegli 1:4. Dobre wyniki w prze...

Dodano: 06-06-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2010)

UKS Śrem - Lecha Poznań 1:2

W środę, 29 maja, Trampkarze 2005 rozegrali swój kolejny mecz mistrzowski w ramach jedenastej kolejki o mistrzostwo I ligi wojewódzkiej. Ich przeciwnikiem był zespół Poznańskiego Lecha. Mecz rozpoczął się znów w podobny sposób: to goście szybko zdobyli dwie bramki i kontrolowali sytuację na boisku, nie forsując tempa ze względu na swój okrojony sta...

Dodano: 31-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2005)

Szamotuły poza zasięgiem

Zespół Młodzików zagrał mecz wyjazdowy z drużyną SPN Szamotuły. Rywal zajmował premiowane awansem do pierwszej ligi trzecie miejsce w grupie, dlatego Zieloni wiedzieli, że mecz nie będzie łatwy. Pierwsza połowa była wyrównana, obie drużyny nie stworzyły wielu sytuacji na strzelenie gola. Gospodarzom udał się jednak wyjść na prowadzenie w 18 minucie...

Dodano: 29-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2006)

Przegrali wyrównany mecz

Po zaciętym meczu i wielu pięknych zagraniach zarówno z jednej, jak i z drugiej strony, śremianie ulegli na swoim terenie 4:6. Pierwsza połowa była udana dla Orlików, ponieważ kontrolowali wydarzenia na boisku. Niestety, w drugiej części spotkania rywale zaczęli przejmować inicjatywę i mimo, że gospodarze dochodzili do sytuacji bramkowych, to brako...

Dodano: 29-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2008)

Jeszcze jeden punkt

Już tylko jeden punkt brakuje Seniorom UKS Śrem do awansu do A klasy. Po sobotnim zwycięstwie nad Farą Żydowo Zieloni utrzymują bowiem dziewięć punktów przewagi, które zapewniają im awans do A klasy. Wygrana z Żydowem przedłużyła wiosenną passę wygranych meczów z rzędu do dziesięciu. Drużynę czeka w najbliższą sobotę mecz z czwartą drużyną w tabeli...

Dodano: 29-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Jarota Jarocin – UKS Śrem 1:2

Trampkarze udali się do Jarocina, by rozegrać mecz z tamtejszą Jarotą. Zespół przeciwników plasował się w tabeli bezpośrednio za Zielonymi i ewentualna porażka zepchnęłaby ich na przedostatnią lokatę w tabeli. Gospodarze lepiej rozpoczęli mecz, grali szybciej i lepiej utrzymywali się przy piłce, stwarzając groźne sytuacje. Nie trwało to jednak dług...

Dodano: 22-05-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2005)

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...