Swoją pierwszą kolejkę ligową rozegrali Orliki 2010. Tym razem zmierzyli się z Polonią II Środa Wlkp. Przez większość meczu Zieloni przeważali, stwarzając dużo sytuacji bramkowych. Do przerwy prowadzili 3:1, zaś w drugiej połowie poszli za ciosem i zdobyli kolejnych siedem bramek. Mecz zakończył się wynikiem 10:1, a na listę strzelców wpisali się: Dominiak x2, Hawryluk x2, Klaczyński x2, Kowalski, Leciej, Bartoszewski, Broniarz.

Dwa zespoły roczników 2009 i 2010 wzięły udział w turnieju Nielba Cup. Żaki 2010 trafili do wymagającej grupy z Poznaniakiem Poznań, Sucharami Suchy Las, Lechem Poznań, Kosą Konstancin i Canarinhos Skórzewo. Z pierwszymi dwoma przeciwnikami wygrali 3:2 i 1:0. Następne spotkania z Lechem i Kosą wysoko przegrali. W ostatnich dwóch rozgrywkach ulegli jedną bramką z Wartą i Canarinhos. Zaledwie sześć punktów nie pozwoliło Zielonym dostać się do rywalizacji o miejsca 1-8 i w niedzielę grali o miejsca 9-14. Drugiego dnia znów wygrali dwa spotkania, a przegrali trzy. Ostatecznie organizator przyjął zasadę, że wszystkie drużyny były wspólnie sklasyfikowane na miejscach 9-14.

Orlicy 2009 w turnieju zajęli drugie miejsce, pokonując w sobotę wszystkich przeciwników i doznając porażki w ostatnim spotkaniu z Deltą Warszawa 2:3. W niedzielę odbyły się rewanże, niestety przydarzył im się remis z Aktywnymi Luboń i ostatni rewanżowy mecz nie miał już dla układu w tabeli żadnego znaczenia. Drużyna Zielonych, mimo dobrego startu i kilku sytuacji z początku meczu, przegrała 0:3. Zespół z Warszawy zasłużenie wygrał, gdyż prezentował bardzo wysoki i ładny dla oka futbol. Orliki cieszy zaś wysokie, drugie miejsce.

Druga drużyna Żaków 2010 rozegrała ostatnią ligową kolejkę w Kamionkach. Tę serię spotkań Zieloni mogą zaliczyć do udanych, ponieważ mimo upalnej pogody, dali z siebie wszystko i z uśmiechem na twarzy wracali z Kamionek. Pokonali Talent Poznań 2:1 i zremisowali 2:2 z Avią Kamionki. Nie podołali jednak Polonii, której ulegli 1:4. Dobre wyniki w przeciągu całej rundy uplasowały Zielonych na drugim miejscu w tabeli, tuż za Polonią Środa Wielkopolska.

W niedzielę, 2 czerwca, odbył się turniej finałowy najlepszych drużyn z powiatu poznańskiego w kategorii Żak Starszy. Do Śremu przybyły najlepsze drużyny z powiatu: Warta Poznań, Lech Poznań, Suchary Suchy Las, AP Reissa, a wśród nich gospodarze, UKS Śrem. Rok temu mistrzostwo Żaka zdobyła drużyna AP Reissa. W tym roku po zaciętych meczach najlepszym zespołem okazała się Warta Poznań. Tuż za nią, na miejscu drugim uplasowały się Suchary Suchy Las, a UKS Śrem zajął bardzo dobre trzecie miejsce. Jest to ogromny sukces całego zespołu, bo w kategorii Żaka F1 w województwie wielkopolskim występuje ponad 50 zespołów. Brawa dla zespołu Żaków oraz trenera Adama Galasa, który zdobywa w klubie kolejne trofeum. Dziękujemy! Teraz czas na nowy etap rozwoju drużyny. To kolejny rocznik, który będzie reprezentowany jednocześnie na poziomie I i II ligi. To daje świetne perspektywy rozwoju dla zawodników, a jak pokazuje przykład Orlików UKS Śrem - efekt dobrej pracy szkoleniowej zaczyna być wyraźnie widoczny w wieku orlikowym.

W decydującym turnieju WZPN o awans do finału czterech najlepszych drużyny w okręgu poznańskim Zieloni stanęli na wysokości zadania i gromadząc w trzech meczach siedem punktów powtórzyli sukces sprzed roku, kwalifikując się do najlepszych. Droga do tego sukcesu była kręta, dlatego tegoroczny finał wydaje się tym cenniejszy. W zeszłym roku w gronie najlepszych drużyn ligi WZPN zajęliśmy trzecie miejsce. Trzymamy kciuki, by w tym roku Natalia z kolegami pokazali wszystkie swoje umiejętności. W turnieju drugiej drużyny Żaków Zieloni wygrali jeden mecz i ponieśli dwie porażki, co pozwoliło im ostatecznie zająć drugie miejsce w grupie tuż za Polonią Środa. Czekając na finał Żaków oraz zaplanowane ich ogólnopolskie, czerwcowe turnieje, zamykamy trzyletni rozdział szkolenia Żaków. Od przyszłego sezonu wchodzimy w nowy etap Orlików - z nowymi perspektywami i z nowymi trenerami.

 

 

Żaki Starsze I (2010)

Żaki udali się na ostatnią kolejkę ligi WZPN do Kórnika. Czekali na decydujące starcie, kto zagra w piątce najlepszych zespołów z powiatu poznańskiego. Do turnieju Zieloni przystąpili z dwupunktową stratą do Poznaniaka Poznań, który zajmował I miejsce w tabeli. UKS Śrem plasował się tuż za nim, ex aequo z Kotwicą Kórnik.

Pierwszy mecz należał do ciężkich rozgrywek. Podopieczni trenera Adama Galasa zremisowali 1:1 z ówczesnym liderem, Poznaniakiem. Drugie i trzecie spotkanie było już pewniej wygrane, a na szczęście Poznaniak Poznań zgubił punkty w meczu z LPFA Rogoźno i to Żaki awansowali do wielkiego finału. Drużyna powtórzyła ten sukces drugi raz z rzędu - tym bardziej cieszy dobra forma zawodników i coraz większe umiejętności. Wielki finał już w najbliższą niedzielę, 2 czerwca, w Śremie o godz. 14:00 w parku. Pięć najlepszych zespołów z powiatu poznańskiego – Lech Poznań, Suchary Suchy Las, Warta Poznań, AP Reissa Baranowi, a wśród nich... zeszłoroczny mistrz, Żaki UKS Śrem. Trzymamy za Was kciuki!

 

Żaki Starsze II (2010)

Ze zmiennym szczęściem zespół Żaków Starszych rozegrał swoje mecze ligowe w Środzie Wielkopolskiej. Zieloni rozpoczęli świetnie, wygrywając 3:1 z Avią Kamionki. Na listę strzelców wpisali się Bartosz Hawryluk x2 i Franciszek Klaczyński. Następnym rywalem śremian był Talent Poznań, który postawił trudne warunki naszym zawodnikom. Po emocjonującym meczu rówieśnicy z Talentu wygrali 4:1. Jedyną bramkę dla UKS-u strzelił Maksymilian Leciej. W ostatnim spotkaniu tego dnia UKS Śrem przegrał ze świetnie dysponowaną Polonią Środa 3:0.

W decydującą fazę wchodzą rozgrywki Żaków. W obu kategoriach wiekowych - Żak Młodszy (2011) i Żak Starszy (2010) - UKS Śrem reprezentują w rozgrywkach WZPN dwie drużyny.

 

W zeszłym tygodniu dobry występ odnotowała druga drużyna Żaków Starszych, która po dwóch zwycięstwach i remisie z liderem grupy wysforowała się na drugą pozycję w rozgrywkach.

 

Avia Kamionki – UKS Śrem 0:5

Talent Poznań – UKS Śrem 0:5

Polonia Środa Wlkp. - UKS Śrem 1:1

 

F1 ŻAK – sezon 2018/2019

Drużyna

Punkty

Bramki

1. POLONIA I Środa Wlkp.

12

12:6

2. UKS I Śrem

11

15:5

3. TALENT I Poznań

5

9:15

4. AVIA Kamionki

3

5:15

 

Równie dobrze zaprezentowali się rówieśnicy z pierwszego zespołu. W ostatnią sobotę odbyła się ich przedostatnia kolejka rozgrywek grupy mistrzowskiej Żaków Starszych. W pierwszej kolejce rundy wiosennej drużyna odniosła same zwycięstwa, a w drugiej doznała samych porażek. Do trzeciego turnieju przystąpiła więc z postanowieniem odrobienia strat. Zadanie udało się wykonać. Dwa zwycięstwa i remis z Kotwicą Kórnik pozwoliły zniwelować stratę do Poznaniaka Poznań do dwóch punktów. Zatem tylko zwycięstwo nad liderem w ostatniej kolejce pozwoli Żakom zagrać, podobnie jak w rok temu, w ścisłym finale czterech najlepszych drużyn w okręgu poznańskim WZPN. Emocji na pewno nie zabraknie!

 

UKS ŚREM - Kotwica Kórnik 2:2

UKS Śrem – Poznaniak Poznań 3:0

UKS Śrem – LFPA Rogoźno 12:0

F1 ŻAK – sezon 2018/2019

grupa mistrzowska

Drużyna

Punkty

Bramki

1. POZNANIAK Poznań

18

16:13

2. UKS II Śrem

16

37:11

3. KOTWICA Kórnik

16

26:14

4. LPFA ROGOŹNO Poznań

3

8:49

 

Żaki 2010 wzięli udział w międzynarodowym turnieju Marathon Cup, organizowanym w Poznaniu już po raz dziesiąty. Rywalizację rozpoczęli trzema wygranymi z Koziołkiem Poznań 7:0, Falubaz Zielona Góra 3:1 i Orlikiem Kaźmierz 2:0. Po rewelacyjnym początku zawodnicy UKS Śrem zakończyli zmagania ligowe dwoma remisami i przegranym meczem z Banik Ostrava, zajmując piąte miejsce w grupie.

Dzień później drużyna trenera Adama Galasa przystąpiła do rozgrywek w Lidze Milika. Zieloni zanotowali sześć zwycięstw i jedyną porażkę (z Poznaniakiem Poznań 2:3). Po znakomitej grze zajęli pierwsze miejsce w grupie, a siedemnaste w całym turnieju. Na szczególne wyróżnienie zasługują Natalka Skrzypczak i Michał Domalik – pokazali niemałe piłkarskie umiejętności i ducha walki. Brawo, Żaki!

W niedzielę, 14 kwietnia, Żaki 2010 rozegrali turniej WZPN w grupie 4. Niestety, tym razem spotkania nie poszły po myśli Zielonych. W pierwszej rozgrywce spotkali się z Poznaniakiem Poznań, któremu ulegli 1:2 (bramka: J. Kowalski). Kolejnym przeciwnikiem była Kotwica Kórnik. Mecz, choć wyrównany i pełen emocji, również zakończył się przegraną 2:3 (bramki: W. Broniarz, M. Domalik). Ostatnie spotkanie śremianie rozegrali z zespołem LPFA Rogoźno. Choć Michał Domalik strzelił jedną bramkę, Żakom nie udało się wyjść na prowadzenie i ulegli drużynie z Rogoźna 1:2.

Drużyna Żaków Starszych rozpoczęła swoje zmagania w grupie mistrzowskiej. Tym razem Zieloni wystąpili jako gospodarze turnieju. Pierwszym przeciwnikiem był zespół Kotwicy Kórnik, który Żaki pokonali 2:0 (bramki: Filip Maćkowiak x2). W drugim spotkaniu drużyna trenera Galasa zmierzyła się z Poznaniakiem Poznań. I tym razem goście nie mieli łatwo – Filip Maćkowiak, Antek Krajewski i Kacper Kusztelak x3 ustanowili wynik rozgrywki na 5:0. Nie inaczej było w przypadku meczu z LPFA Rogoźno. UKS Śrem zwyciężył 7:1, a na listę strzelców wpisali się Janek Kowalski, Janek Jankowiak, Antek Krajewski i Michał Domalik x4.

Trzy mecze, dziewięć punktów, pierwsze miejsce w tabeli – z kompletem punktów po pierwszej kolejce ligi WZPN Zieloni czekają na kolejne spotkania!

W niedzielę, 10 lutego, odbył się turniej piłki nożnej Żaków 2010 organizowany przez UKS Śrem. Mimo to, ten dzień nie należał do Zielonych. W zawodach wystartowało dziesięć drużyn. Żaki Starsze w pierwszym meczu zmierzyli się z Wartą Poznań i ulegli przeciwnikowi 1:4. Następnie przyszedł czas na Stellę Luboń i Orlika Poznań. Choć Zieloni dzielnie walczyli, ulegli kolejno 1:4 i 2:4. Ostatnie dwie rozgrywki również nie pozwoliły Żakom pokazać, na co ich stać. Przegrali z Kotwicą Kórnik 0:2 i Orlikiem Granowo 0:1. UKS Śrem zajął ostatnie miejsce, a turniej wygrał zespół Akademii Reissa Kościan.

Inauguracja sezonu za Młodzikami

Za Młodzikami pierwsza kolejka ligowa. Mecz został rozegrany na własnym boisku w niedzielę, 1 września, z Unią Swarzędz. Rywal większą cześć meczu przeważał i do przerwy prowadził 2:0. UKS dobrze rozpoczął drugą połowę, stwarzając kilka sytuacji bramkowych, jednak żadna nie zakończyła się bramką. W dalszej części rozgrywki znów przewaga rysowała si...

Dodano: 03-09-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2008)

Zremisowali z GKS Sątopy

W drugiej kolejce drużyna Trampkarza udała się do Sątop. Drużyna wystąpiła w bardzo okrojonym składzie - nieobecnych było sześciu zawodników, co pozwoliło zagrać młodszym kolegom z rocznika 2006. Mecz od pierwszego gwizdka odbywał się pod dyktando śremian, którzy częściej byli w posiadaniu piłki i kreowali groźne sytuacje. Do przerwy wynik bezbramk...

Dodano: 03-09-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2005)

Cenny sprawdzian Juniorów 2002

Ostatnie przetarcie przed zbliżającym się sezonem zaliczyli Juniorzy Starsi UKS Śrem. Ich rywalem był zespół Obry Kościan, z którym przyjdzie się im mierzyć w rozgrywkach ligi wojewódzkiej. Zespół ze względu na zmianę kategorii rozgrywek jest aktualnie w przebudowie, gdyż drużyna zagra w rozgrywkach połączonych roczników 2001 i 2002. W zeszłym roku...

Dodano: 28-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2002)

Zgubione 2 punkty

W drugiej kolejce A klasy Seniorzy zmierzyli się z zespołem z Głuchowa. Przeciwnik okazał się być bardzo twardo grającym w piłkę, stosującym proste środki. Wynik remisowy należy traktować jako stratę dwóch punktów, bo sytuacji do zyskania trzech punktów Zieloni mieli zdecydowanie więcej niż gospodarze. Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków śre...

Dodano: 28-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Pierwsze trzy punkty w A klasie

Po środowym zwycięstwie w Pucharze Polski, zespół Seniorów w pierwszej kolejce w debiutanckim sezonie A klasy, zwyciężył zespół Gladiatora Pieruszyce 4:3. Sobotni mecz (17 sierpnia) był pełen zmieniających się sytuacji na boisku - radość, a tuż za chwilę obawa o wynik. Momenty bardzo dobrej kombinacyjnej gry mieszały się z nonszalancją i chaosem. M...

Dodano: 21-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Młodzi trenerzy z nową energią

Maciej Nawrot, Kamil Wojciechowski i Błażej Frankiewicz – trójka zawodników grających w drużynie seniorskiej, która niedawno rozpoczęła swoją karierę trenerską. Przed chłopakami długa droga, ale mają niepowtarzalną okazję, by uczyć się od najlepszych.   JESTEŚCIE MŁODYMI TRENERAMI, A JUŻ WSPÓŁPRACUJECIE Z TAK DOŚWIADCZONYMI OSOBAMI JAK JERZY...

Dodano: 14-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Kilka słów trenera Damiana Skrzypcz…

Jak ocenia Pan przygotowania do sezonu? Czy udało się w całości zrealizować plan? Zarówno wszystkie treningi, jak i sparingi, miały na celu jak najlepiej przygotować zespół do rozgrywek. Gra w wyższej klasie rozgrywkowej to na pewno trudniejsze mecze i bardziej wymagający przeciwnicy. Zaangażowanie i wyniki sparingów pokazują, że obraliśmy dobry k...

Dodano: 14-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Wygrany mecz Pucharu Polski

Udanie rozpoczęli inaugurację oficjalnych meczów sezonu 2019/2020 Seniorzy UKS Śrem. W meczu Pucharu Polski pokonali silny zespół Pogoni Książ 3:2. Spotkanie dostarczyło kibicom wielu emocji i trzymało w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego. Rozgrywka była podzielona na dwie różne połowy: pierwsza pod dyktando gospodarzy, w drugiej zespołem prze...

Dodano: 14-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Seniorzy pokonują kolejnych sparing…

W piątkowy wieczór, 2 sierpnia, drużyna Seniorów zmierzyła się z grającym w klasie okręgowej zespołem Piast Belęcin. Już jedna z pierwszych akcji przyniosła Zielonym bramkę autorstwa Jakuba Strzelca. Niestety, błąd przy rzucie wolnym przeciwników kosztował ich utratę bramki. Co ważne - z każdą minutą coraz lepiej grający Seniorzy zaczęli osiągać pr...

Dodano: 07-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Kolejni nowi zawodnicy w zielonych …

Dawid Hauf, Jan Wojciechowski, Mikołaj Matuszewski, Daniel Błoszyk, Wiktor Strojny i Mateusz Szymański – tych zawodników drużyny seniorskiej UKS Śrem poznaliśmy już bliżej. Teraz czas na kolejnych nowych, wyróżniających się na boisku piłkarzy!     JAKUB SZYMAŃSKI Trzydziestojednoletni wychowanek Obry Kościan grał w klubach takich ja...

Dodano: 01-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Nowi Zieloni wkraczają na murawę

Tydzień temu poznaliśmy pierwszą trójkę nowych zawodników drużyny seniorskiej: Jana Wojciechowskiego, Dawida Haufa i Mikołaja Matuszewskiego. Dziś przedstawiamy kolejnych zdolnych piłkarzy zasilających szeregi Zielonych!     MATEUSZ SZYMAŃSKI Trzydziestoletni wychowanek Obry Kościan, Pogoni Śmigiel i Juny Trans Oborzyska w zespole S...

Dodano: 24-07-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Mamy I i II ligę!

Nie lada wyczynu dokonali Orlicy 2009 w rundzie wiosennej tego sezonu. Obie drużyny awansowały poziom wyżej i będą mierzyć się adekwatnie w I i II lidze, podczas gdy ten sezon zaczynały w lidze drugiej i trzeciej. Do wyższego poziomu musi się teraz dostosować cała drużyna wraz z nowym trenerem, który będzie w komfortowej sytuacji mając tak zdolnych...

Dodano: 20-06-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2009)

Inauguracja sezonu za Młodzikami

Za Młodzikami pierwsza kolejka ligowa. Mecz został rozegrany na własnym boisku w niedzielę, 1 września, z Unią Swarzędz. Rywal większą cześć meczu przeważał i do przerwy prowadził 2:0. UKS dobrze rozpoczął drugą połowę, stwarzając kilka sytuacji bramkowych, jednak żadna nie zakończyła się bramką. W dalszej części rozgrywki znów przewaga rysowała si...

Dodano: 03-09-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2008)

Zremisowali z GKS Sątopy

W drugiej kolejce drużyna Trampkarza udała się do Sątop. Drużyna wystąpiła w bardzo okrojonym składzie - nieobecnych było sześciu zawodników, co pozwoliło zagrać młodszym kolegom z rocznika 2006. Mecz od pierwszego gwizdka odbywał się pod dyktando śremian, którzy częściej byli w posiadaniu piłki i kreowali groźne sytuacje. Do przerwy wynik bezbramk...

Dodano: 03-09-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2005)

Cenny sprawdzian Juniorów 2002

Ostatnie przetarcie przed zbliżającym się sezonem zaliczyli Juniorzy Starsi UKS Śrem. Ich rywalem był zespół Obry Kościan, z którym przyjdzie się im mierzyć w rozgrywkach ligi wojewódzkiej. Zespół ze względu na zmianę kategorii rozgrywek jest aktualnie w przebudowie, gdyż drużyna zagra w rozgrywkach połączonych roczników 2001 i 2002. W zeszłym roku...

Dodano: 28-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2002)

Zgubione 2 punkty

W drugiej kolejce A klasy Seniorzy zmierzyli się z zespołem z Głuchowa. Przeciwnik okazał się być bardzo twardo grającym w piłkę, stosującym proste środki. Wynik remisowy należy traktować jako stratę dwóch punktów, bo sytuacji do zyskania trzech punktów Zieloni mieli zdecydowanie więcej niż gospodarze. Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków śre...

Dodano: 28-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Pierwsze trzy punkty w A klasie

Po środowym zwycięstwie w Pucharze Polski, zespół Seniorów w pierwszej kolejce w debiutanckim sezonie A klasy, zwyciężył zespół Gladiatora Pieruszyce 4:3. Sobotni mecz (17 sierpnia) był pełen zmieniających się sytuacji na boisku - radość, a tuż za chwilę obawa o wynik. Momenty bardzo dobrej kombinacyjnej gry mieszały się z nonszalancją i chaosem. M...

Dodano: 21-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Młodzi trenerzy z nową energią

Maciej Nawrot, Kamil Wojciechowski i Błażej Frankiewicz – trójka zawodników grających w drużynie seniorskiej, która niedawno rozpoczęła swoją karierę trenerską. Przed chłopakami długa droga, ale mają niepowtarzalną okazję, by uczyć się od najlepszych.   JESTEŚCIE MŁODYMI TRENERAMI, A JUŻ WSPÓŁPRACUJECIE Z TAK DOŚWIADCZONYMI OSOBAMI JAK JERZY...

Dodano: 14-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Kilka słów trenera Damiana Skrzypcz…

Jak ocenia Pan przygotowania do sezonu? Czy udało się w całości zrealizować plan? Zarówno wszystkie treningi, jak i sparingi, miały na celu jak najlepiej przygotować zespół do rozgrywek. Gra w wyższej klasie rozgrywkowej to na pewno trudniejsze mecze i bardziej wymagający przeciwnicy. Zaangażowanie i wyniki sparingów pokazują, że obraliśmy dobry k...

Dodano: 14-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Wygrany mecz Pucharu Polski

Udanie rozpoczęli inaugurację oficjalnych meczów sezonu 2019/2020 Seniorzy UKS Śrem. W meczu Pucharu Polski pokonali silny zespół Pogoni Książ 3:2. Spotkanie dostarczyło kibicom wielu emocji i trzymało w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego. Rozgrywka była podzielona na dwie różne połowy: pierwsza pod dyktando gospodarzy, w drugiej zespołem prze...

Dodano: 14-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Seniorzy pokonują kolejnych sparing…

W piątkowy wieczór, 2 sierpnia, drużyna Seniorów zmierzyła się z grającym w klasie okręgowej zespołem Piast Belęcin. Już jedna z pierwszych akcji przyniosła Zielonym bramkę autorstwa Jakuba Strzelca. Niestety, błąd przy rzucie wolnym przeciwników kosztował ich utratę bramki. Co ważne - z każdą minutą coraz lepiej grający Seniorzy zaczęli osiągać pr...

Dodano: 07-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Kolejni nowi zawodnicy w zielonych …

Dawid Hauf, Jan Wojciechowski, Mikołaj Matuszewski, Daniel Błoszyk, Wiktor Strojny i Mateusz Szymański – tych zawodników drużyny seniorskiej UKS Śrem poznaliśmy już bliżej. Teraz czas na kolejnych nowych, wyróżniających się na boisku piłkarzy!     JAKUB SZYMAŃSKI Trzydziestojednoletni wychowanek Obry Kościan grał w klubach takich ja...

Dodano: 01-08-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Nowi Zieloni wkraczają na murawę

Tydzień temu poznaliśmy pierwszą trójkę nowych zawodników drużyny seniorskiej: Jana Wojciechowskiego, Dawida Haufa i Mikołaja Matuszewskiego. Dziś przedstawiamy kolejnych zdolnych piłkarzy zasilających szeregi Zielonych!     MATEUSZ SZYMAŃSKI Trzydziestoletni wychowanek Obry Kościan, Pogoni Śmigiel i Juny Trans Oborzyska w zespole S...

Dodano: 24-07-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 1998/1999)

Mamy I i II ligę!

Nie lada wyczynu dokonali Orlicy 2009 w rundzie wiosennej tego sezonu. Obie drużyny awansowały poziom wyżej i będą mierzyć się adekwatnie w I i II lidze, podczas gdy ten sezon zaczynały w lidze drugiej i trzeciej. Do wyższego poziomu musi się teraz dostosować cała drużyna wraz z nowym trenerem, który będzie w komfortowej sytuacji mając tak zdolnych...

Dodano: 20-06-2019, Kategoria: Aktualności (rocz. 2009)

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...