Zielone Skrzaty UKS Śrem wzięli udział w swoim pierwszym turnieju rocznika 2012. W ostatni weekend udali się do Kamionek, gdzie mieli okazję sprawdzić, czy umiejętności nabyte na treningach są równie łatwe w wykonaniu w grze z innymi drużynami. Zespół ze Śremu rozegrał osiem meczów. Wygrał cztery – z SP Przysiudy 4:1, (A. Wrzalik, W. Radowicz, I. Więcek, M. Blamka), Avią II Kamionki 2:0 (I. Więcek x2), Polonią Środa Wlkp. 2:1 (A. Wrzalik, M. Cassandro), a także Kotwicą Kórnik 5:3 (A. Wrzalik x3, I. Więcek, M. Cassandro). Skrzaty zremisowali zaś z Lotnikiem Poznań 0:0. Ulegli trzem zespołom: Avii I Kamionki, Polonii Środa Wlkp. i Lotnikowi Poznań. Na brawa zasługują zarówno zdolni zawodnicy, jak i rodzice, którzy kibicowali jak nikt inny!

Skład: A. Hoffman, O. Przybył, K. Nadolny, M. Cassandro, M. Blamka, W. Radowicz, K. Halaburda, I. Więcek, A. Wrzalik, S. Kaczmarek