Orlicy Starsi (2009) i Młodsi (2010) udali się do Zaniemyśla, by wziąć udział w zorganizowanym tam turnieju. Zostali podzieleni na dwie drużyny: Zielonych i Białych. Zawodnicy poradzili sobie znakomicie, przywożąc do Śremu trzecie i piąte miejsce.

UKS Zieloni zmierzyli się najpierw z kolegami z klubu. Wygrali 5:1, a na listę strzelców wpisali się Antek Lipiński x2, Leo Worsztynowicz, Michał Maciejewski i Szymon Hyżyk. Kolejnym przeciwnikiem był Orlik Poznań I, z którym zremisowali 1:1 (bramka: A. Lipiński). Śremianie nie podołali zespołowi AKF Poznań i ulegli 1:4 (bramka: S. Hyżyk). Wspaniałym widowiskiem był mecz z UKS Salezjanie Poznań, który UKSiaki wygrali 8:0. Festiwal bramek zafundowali Szymon Hyżyk x3, Leo Worsztynowicz x3, Michał Maciejewski i Antek Andrzejewski. Nie gorzej poszło im w rozgrywce z Orlikiem Poznań II, z którym wygrali 4:1 (bramki: S. Hyżyk, L. Worsztynowicz, W. Walkowiak, A. Lipiński). W półfinale Zieloni ulegli zespołowi AKF Poznań 2:3 (bramki: W. Walkowiak, L. Worsztynowicz). W meczu o trzecie miejsce Orlicy ponownie spotkali się z Salezjanami Poznań. Pokonali przeciwnika 5:3 i zgarnęli przysłowiowy brąz. Bramki strzelili Szymon Hyżyk x2, Leo Worsztynowicz x2 i Michał Maciejewski.

Drugi zespół Orlików, Biali, po przegranej z Zielonymi 1:5 (bramka: Z. Worsztynowicz) zmierzyli się z Orlikiem Poznań I. Choć walka trwała do ostatniej minuty, zawodnicy ulegli 5:6. Na listę strzelców wpisali się Michał Domalik x4 i Antek Krajewski. Trudnymi rywalami były też zespoły AKF Poznań i Salezjanie, z którymi przegrali. Orlicy pięknie poradzili sobie w rozgrywce z Orlikiem Poznań II, wygrywając 4:0. Bramki strzelili Michał Domalik x2, Karol Hilary i Antek Krajewski. Z tym samym zespołem spotkali się w ostatnim meczu o piąte miejsce, który dostarczył wielu emocji. Ostatecznie Biali pokonali przeciwnika 7:3 (bramki: Z. Worsztynowicz x2, N. Skrzypczak x2, M. Domalik x2, A. Krajewski).

1 Warta Poznań 12 38 - 12 28
2 AP Reissa Poznań 11 33 - 13 18