W minioną sobotę, 25 stycznia, Orlicy 2009 wspomagani zawodnikami z rocznika 2010 udali się na sparing do Wrześni. Ich przeciwnikiem była miejscowa drużyna Szkółki Piłkarskiej Fox. Zieloni byli zadowoleni z meczu, ponieważ budowali dużo pięknych akcji zespołowych, brakowało jedynie skutecznego wykończenia. Mimo dominacji śremian na boisku, goście przegrali 8:9. Orlicy wyciągnęli wnioski z rozgrywki i przygotowują się do kolejnego sparingu.

Szkółka Piłkarska Fox – UKS Śrem 9:8

Skład: Andrzejewski, Maciejewski, Worsztynowicz, Worsztynowicz, Łoziński, Hyżyk, Krajewski, Lipiński, Broniarz, Domalik, Leciej, Śmiejczak, Kusztelak

1 Warta Poznań 12 38 - 12 28
2 AP Reissa Poznań 11 33 - 13 18