Udaną niedzielę (12 stycznia) za sobą ma zespół Orlików Starszych. Zieloni udali się do Lubonia na sparing z miejscową Akademią Futbolu i zaprezentowali się z dobrej strony. Cieszyło wysokie zaangażowanie śremian. Mimo gorszych momentów w meczu nie oddawali rywalom pola bez walki, co przełożyło się na dobrą dyspozycję zespołu w obronie. Jednak to gra w ataku wyglądała lepiej. Wiele składanych akcji i sytuacji bramkowych dobrze rokują przed turniejem Polibuda CUP, który odbędzie się w przyszłą sobotę.

1 Warta Poznań 12 38 - 12 28
2 AP Reissa Poznań 11 33 - 13 18