Udaną niedzielę (12 stycznia) za sobą ma zespół Orlików Starszych. Zieloni udali się do Lubonia na sparing z miejscową Akademią Futbolu i zaprezentowali się z dobrej strony. Cieszyło wysokie zaangażowanie śremian. Mimo gorszych momentów w meczu nie oddawali rywalom pola bez walki, co przełożyło się na dobrą dyspozycję zespołu w obronie. Jednak to gra w ataku wyglądała lepiej. Wiele składanych akcji i sytuacji bramkowych dobrze rokują przed turniejem Polibuda CUP, który odbędzie się w przyszłą sobotę.

Poznań: F2 Żak Grupa 3

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 Warta Poznań 12 38 - 12 28
2 AP Reissa Poznań 11 33 - 13 18
3 UKS Śrem 11 22 - 15 18
4 POLONIA II Środa Wlkp. 12 3 - 56 1
5 VICTORIA WYSOGOTOWO 0 0 - 0 0

Najnowsze zdjęcia w galerii

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...