W sobotę, 24 sierpnia, drużyna Orlików 2009 wybrała się do Szamotuł na turniej Summer Cup 2019. Do rywalizacji stanęło 20 mocnych drużyn, takich jak Warta Poznań, AP Reissa Poznań, Lech Poznań, FA Piła, MKS Błękitni Wronki, Canarinhos Skórzewo, AS Orlik Kaźmierz, Mieszko Gniezno, SPN Szamotuły i wiele innych. Zieloni rozegrali sześć meczów. Po przegranej 0:3 z Progresem Gorzów Wlkp. drużyna nie poddała się i kolejne spotkanie z Orkanem Objezierze zremisowała. Pokaz piłkarskich umiejętności śremianie zaprezentowali w rozgrywce z Unią Swarzędz, którą wygrali 3:0. Bramki strzelili Szymon Hyżyk x2 i Leo Worsztynowicz. Dwa kolejne mecze, z zespołem Canarinhos Skórzewo i Warty Poznań I nie ułożyły się po myśli Zielonych, ale to nie oznaczało jeszcze, że się poddadzą. Ostatni mecz z FA Piła wygrali 4:3. Na listę strzelców ponownie wpisali się Szymon Hyżyk x2, Leo Worsztynowicz, a także Filip Wojciechowski. Po zaciętej walce drużyna Orlików zdobyła siódme miejsce w turnieju.

 

Skład: W. Łoziński, Z. Worsztynowicz, L. Worsztynowicz, N. Skrzypczak, S. Hyżyk, J. Florkowski, A. Krajewski, A. Binert, F. Wojciechowski, W. Walkowiak, K. Reca

Poznań: F2 Żak Grupa 3

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 Warta Poznań 12 38 - 12 28
2 AP Reissa Poznań 11 33 - 13 18
3 UKS Śrem 11 22 - 15 18
4 POLONIA II Środa Wlkp. 12 3 - 56 1
5 VICTORIA WYSOGOTOWO 0 0 - 0 0

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...