Nie lada wyczynu dokonali Orlicy 2009 w rundzie wiosennej tego sezonu. Obie drużyny awansowały poziom wyżej i będą mierzyć się adekwatnie w I i II lidze, podczas gdy ten sezon zaczynały w lidze drugiej i trzeciej. Do wyższego poziomu musi się teraz dostosować cała drużyna wraz z nowym trenerem, który będzie w komfortowej sytuacji mając tak zdolnych zawodników. Pięknie rozwija się ten rocznik Zielonych!

 

UKS Śrem – Korona Zakrzewo 3:1

 

W minioną niedzielę, 16 czerwca, Orlicy Młodsi przypieczętowali swój awans do II ligi zwycięstwem 3:1 z Koroną Zakrzewo. Nie był to łatwy mecz - po pierwszej połowie padł bezbramkowy remis i to goście z Zakrzewa obijali słupki i poprzeczki Zielonych. Obraz gry jednak zmieniał się w miarę trwania meczu. Druga połowa pokazała, że to Orlicy tego dnia byli lepsi. Dobra gra w obronie oraz stwarzanie sytuacji bramkowych przyniosły im zwycięstwo. Na listę strzelców wpisali się: Antoni Binert, Antoni Lipiński i Szymon Hyżyk.

Poznań: F2 Żak Grupa 3

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 Warta Poznań 12 38 - 12 28
2 AP Reissa Poznań 11 33 - 13 18
3 UKS Śrem 11 22 - 15 18
4 POLONIA II Środa Wlkp. 12 3 - 56 1
5 VICTORIA WYSOGOTOWO 0 0 - 0 0

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...