Dwa zespoły roczników 2009 i 2010 wzięły udział w turnieju Nielba Cup. Żaki 2010 trafili do wymagającej grupy z Poznaniakiem Poznań, Sucharami Suchy Las, Lechem Poznań, Kosą Konstancin i Canarinhos Skórzewo. Z pierwszymi dwoma przeciwnikami wygrali 3:2 i 1:0. Następne spotkania z Lechem i Kosą wysoko przegrali. W ostatnich dwóch rozgrywkach ulegli jedną bramką z Wartą i Canarinhos. Zaledwie sześć punktów nie pozwoliło Zielonym dostać się do rywalizacji o miejsca 1-8 i w niedzielę grali o miejsca 9-14. Drugiego dnia znów wygrali dwa spotkania, a przegrali trzy. Ostatecznie organizator przyjął zasadę, że wszystkie drużyny były wspólnie sklasyfikowane na miejscach 9-14.

Orlicy 2009 w turnieju zajęli drugie miejsce, pokonując w sobotę wszystkich przeciwników i doznając porażki w ostatnim spotkaniu z Deltą Warszawa 2:3. W niedzielę odbyły się rewanże, niestety przydarzył im się remis z Aktywnymi Luboń i ostatni rewanżowy mecz nie miał już dla układu w tabeli żadnego znaczenia. Drużyna Zielonych, mimo dobrego startu i kilku sytuacji z początku meczu, przegrała 0:3. Zespół z Warszawy zasłużenie wygrał, gdyż prezentował bardzo wysoki i ładny dla oka futbol. Orliki cieszy zaś wysokie, drugie miejsce.

1 Warta Poznań 12 38 - 12 28
2 AP Reissa Poznań 11 33 - 13 18