Orlicy grający w III lidze grupy mistrzowskiej rozegrali swój przedostatni mecz z Lech Poznań Football Academy w Śremie. Spotkanie zakończyło się remisem 7:7. Wynik ten spowodował, że Zieloni awansowali do II ligi. Na pewno Orlicy w przyszłym sezonie rozpoczną zmagania w lidze drugiej. To ogromny sukces całego rocznika 2009, bo obie drużyny awansowały do wyższych grup. Był to ostatni pożegnalny mecz trenera Adama Galasa. Trener bardzo dziękuje rodzicom i zawodnikom za wspólnie spędzone chwile - na pewno spotkamy się kiedyś na innych boiskach.

UKS Śrem – LPFA Poznań 7:7

1 Warta Poznań 12 38 - 12 28