W minioną niedzielę, 12 maja, Orlicy udali się do Owińsk, gdzie rozegrali mecz z tamtejszymi Błękitnymi Owińska. Spotkanie od początku nie wyglądało najlepiej – już w trzeciej minucie Zieloni stracili bramkę. Jak się później okazało – jedyną, bo goście nie pozwolili już sobie na popełnianie błędów. Orlicy zwyciężyli z przeciwnikami 9:1, a wygrany mecz jest kolejnym krokiem do awansu drużyny trenera Adama Galasa do I ligi. Trzymamy kciuki!

Błękitni Owińska – UKS Śrem 1:9

1 Warta Poznań 12 38 - 12 28