Kolejna runda III ligi WZPN w grupie mistrzowskiej zakończyła się dla Orlików Młodszych zwycięstwem. Zieloni już w trzeciej minucie nieoczekiwanie stracili bramkę. Jak się potem okazało – jedyną w całym spotkaniu. Szybko jednak zaczęli dominować nad przeciwnikiem i do przerwy ustalili wynik 3:1. Druga połowa wyglądała podobnie, a Orlicy zaprezentowali prawdziwy festiwal bramek. Bramki strzelili: Damian Muchowski x5, Kacper Reca, Michał Maciejewski, Kuba Florkowski i Piotr Śron.

 

UKS Śrem – KP Warta Sieraków 10:1

 

Skład: K. Reca, A. Lipiński, O. Kokociński, F. Wojciechowski, W. Walkowiak, M. Mężyński, J. Florkowski, M. Maciejewski, L. Worsztynowicz, F. Wojciechowski, Z. Worsztynowicz, S. Hyżyk, A. Zacharyasz

Poznań: F2 Żak Grupa 3

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 Warta Poznań 12 38 - 12 28
2 AP Reissa Poznań 11 33 - 13 18
3 UKS Śrem 11 22 - 15 18
4 POLONIA II Środa Wlkp. 12 3 - 56 1
5 VICTORIA WYSOGOTOWO 0 0 - 0 0

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...