Po raz pierwszy zorganizowano przez klub UKS Śrem zawody w formie turnieju sparingowego i po raz pierwszy na śremskich murawach Zieloni gościli tak utytułowane drużyny. Udział w rozgrywkach wzięli: Zagłębie Lubin, Talent Poznań 2008, AP Waldemara Przysiudy 2008, Warta Poznań, Lipno Stęszew 2008, Orlik Poznań, AP Reissa Gostyń, Dyskobolia Grodzisk Wlkp. i dwa zespoły UKS wspomagane rocznikiem 2008 (UKS II).

Na pięciu boiskach w parku miejskim, bez presji wyniku i jakichkolwiek statystyk, każda drużyna rozegrała dziewięć dwudziestominutowych meczów. W pamięci zapadł mecz UKS-u (I) z Zagłębiem Lubin w trzeciej kolejce. Zieloni szybko objęli prowadzenie, choć przeciwnicy nie poddawali się i walczyli do końca. Dzięki wielkiej determinacji Natalii Skrzypczak udało się utrzymać jednobramkową przewagę, choć oddana zawodniczka Orlików 2009 zapłaciła za to... kontuzją ręki. Jak zawsze, Natalka zostawiła serce na boisku.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tak wyjątkowego turnieju, a Natalce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Poznań: F2 Żak Grupa 3

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 Warta Poznań 12 38 - 12 28
2 AP Reissa Poznań 11 33 - 13 18
3 UKS Śrem 11 22 - 15 18
4 POLONIA II Środa Wlkp. 12 3 - 56 1
5 VICTORIA WYSOGOTOWO 0 0 - 0 0

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...