W minioną sobotę, 2 marca, Orliki Młodsze udali się do Poznania, by rozegrać turniej organizowany przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. W wydarzeniu wzięło udział dwanaście drużyn podzielonych na dwie grupy. Zawodnicy z klubu UKS Śrem wygrali... wszystkie swoje mecze! Pokonali Wartę Poznań, Akademię Piłkarską Ostrzeszów, Kotwicę Kórnik, Calcio Wągrowiec i AP Reissa. Orliki zagrali rewelacyjnie, pokazali swoją dobrą stronę i niemałe umiejętności, którymi dysponują. Trzymajcie tak dalej!

Skład: W. Łożyński, D. Muchowski, P. Szron, A. Krajewski, W. Walkowiak, N. Skrzypczak, M. Mężyński, L. Worsztynowicz, S. Hyżyk, K. Hilary

Poznań: F2 Żak Grupa 3

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 Warta Poznań 12 38 - 12 28
2 AP Reissa Poznań 11 33 - 13 18
3 UKS Śrem 11 22 - 15 18
4 POLONIA II Środa Wlkp. 12 3 - 56 1
5 VICTORIA WYSOGOTOWO 0 0 - 0 0

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...