W minioną sobotę, 2 marca, Orliki Młodsze udali się do Poznania, by rozegrać turniej organizowany przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. W wydarzeniu wzięło udział dwanaście drużyn podzielonych na dwie grupy. Zawodnicy z klubu UKS Śrem wygrali... wszystkie swoje mecze! Pokonali Wartę Poznań, Akademię Piłkarską Ostrzeszów, Kotwicę Kórnik, Calcio Wągrowiec i AP Reissa. Orliki zagrali rewelacyjnie, pokazali swoją dobrą stronę i niemałe umiejętności, którymi dysponują. Trzymajcie tak dalej!

Skład: W. Łożyński, D. Muchowski, P. Szron, A. Krajewski, W. Walkowiak, N. Skrzypczak, M. Mężyński, L. Worsztynowicz, S. Hyżyk, K. Hilary

1 Warta Poznań 12 38 - 12 28
2 AP Reissa Poznań 11 33 - 13 18