W minioną niedzielę, 24 lutego, zespół Orlików Młodszych rozegrał sparing z Polonią Środa. Warto wspomnieć, iż był to pierwszy mecz rozgrywany na orliku w tym roku, mimo to Zieloni pokazali się z dobrej strony. Śremianie kontrolowali przebieg spotkania, tym samym stwarzając sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramek. W miarę upływu meczu skuteczność naszego zespołu poprawiła się, dzięki czemu mecz zakończył się wygraną drużyny ze Śremu. Sparing z rówieśnikami ze Środy Wielkopolskiej na pewno jest dobrym prognostykiem na przyszłe zmagania w ligowych meczach.

1 Warta Poznań 12 38 - 12 28
2 AP Reissa Poznań 11 33 - 13 18