W minioną niedzielę, 24 lutego, zespół Orlików Młodszych rozegrał sparing z Polonią Środa. Warto wspomnieć, iż był to pierwszy mecz rozgrywany na orliku w tym roku, mimo to Zieloni pokazali się z dobrej strony. Śremianie kontrolowali przebieg spotkania, tym samym stwarzając sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramek. W miarę upływu meczu skuteczność naszego zespołu poprawiła się, dzięki czemu mecz zakończył się wygraną drużyny ze Śremu. Sparing z rówieśnikami ze Środy Wielkopolskiej na pewno jest dobrym prognostykiem na przyszłe zmagania w ligowych meczach.

Poznań: F2 Żak Grupa 3

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 Warta Poznań 12 38 - 12 28
2 AP Reissa Poznań 11 33 - 13 18
3 UKS Śrem 11 22 - 15 18
4 POLONIA II Środa Wlkp. 12 3 - 56 1
5 VICTORIA WYSOGOTOWO 0 0 - 0 0

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...