Kuba Florkowski to wyróżniający się piłkarz w drużynie trenera Adama Galasa, Orlikach Młodszych (2009). Na ostatnim turnieju Orlików zdobył gola z rzutu karnego, który zadecydował o pierwszym miejscu Zielonych na podium.

Jak czujesz się w naszym klubie?

W UKS-ie trenuję od września. Już od samego początku zostałem dobrze przyjęty, dlatego też czuję się wyjątkowo. Bardzo podoba mi się sposób, w jaki odbywają się treningi, które pozwalają mi się rozwijać. Jesteśmy zgraną drużyną, czego dowodem są osiągnięcia zespołu.

Jakie są Twoje wrażenia z ogólnopolskiego turnieju w Gnieźnie?

Jechałem naładowany energią. Konkurencja była na wysokim poziomie i mieliśmy szansę zmierzyć się z najlepszymi. Dzięki temu spotkaniu poznałem swoje możliwości. Były momenty, w których brakowało mi sił, ale walczyłem do końca. Mimo przegranej w finale, jestem zadowolony z całego turnieju.

Czy pomożesz drużynie na wiosnę w osiągnięciu I ligi?

To nie podlega wątpliwości! Oczywiście dam z siebie wszystko, zresztą jak zwykle. To również mój cel i ogromne marzenie.

1 Warta Poznań 12 38 - 12 28
2 AP Reissa Poznań 11 33 - 13 18