Kuba Florkowski to wyróżniający się piłkarz w drużynie trenera Adama Galasa, Orlikach Młodszych (2009). Na ostatnim turnieju Orlików zdobył gola z rzutu karnego, który zadecydował o pierwszym miejscu Zielonych na podium.

 

Jak czujesz się w naszym klubie?

W UKS-ie trenuję od września. Już od samego początku zostałem dobrze przyjęty, dlatego też czuję się wyjątkowo. Bardzo podoba mi się sposób, w jaki odbywają się treningi, które pozwalają mi się rozwijać. Jesteśmy zgraną drużyną, czego dowodem są osiągnięcia zespołu.

Jakie są Twoje wrażenia z ogólnopolskiego turnieju w Gnieźnie?

Jechałem naładowany energią. Konkurencja była na wysokim poziomie i mieliśmy szansę zmierzyć się z najlepszymi. Dzięki temu spotkaniu poznałem swoje możliwości. Były momenty, w których brakowało mi sił, ale walczyłem do końca. Mimo przegranej w finale, jestem zadowolony z całego turnieju.

Czy pomożesz drużynie na wiosnę w osiągnięciu I ligi?

To nie podlega wątpliwości! Oczywiście dam z siebie wszystko, zresztą jak zwykle. To również mój cel i ogromne marzenie.

Poznań: F2 Żak Grupa 3

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 Warta Poznań 12 38 - 12 28
2 AP Reissa Poznań 11 33 - 13 18
3 UKS Śrem 11 22 - 15 18
4 POLONIA II Środa Wlkp. 12 3 - 56 1
5 VICTORIA WYSOGOTOWO 0 0 - 0 0

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...