Orliki Młodsze (2009) uczestniczyli w turnieju Gniezno Winter Cup 2018. W sobotę, 8 grudnia, w pierwszy dzień rozgrywek ulegli jedynie zespołowi Contract Lubawa 1:4. W kolejnych meczach znacząco wygrali z LKS Ślesin 4:1, Salos Szczecin 6:1 i FA Leszno 5:2. Zremisowali zaś 1:1 z drużyną AP Przechlewo. Po zmaganiach w grupie D, UKS Śrem awansował do najlepszej 10 turnieju i zajął drugie miejsce w grupie.

W niedzielę Orliki rozpoczęli zmagania w grupie mistrzowskiej o I miejsce. W pierwszym meczu rundy finałowej Zieloni pokonali Constract Lubawę 2:0 po dwóch bramkach Piotra Śrona. W drugim spotkaniu śremianie zwyciężyli z Wisełką Solec Kujawski. Łupem bramkowym podzielili się Piotr Śron, Damian Muchowski, Kuba Florkowski oraz Leonard Worsztynowicz. Nie gorzej Zieloni poradzili sobie z drużyną z Choszczna. Po bramkach Piotra Śrona Zieloni ponownie wygrali 2:0! Niestety, dobra passa opuściła chłopaków w meczu z zespołem CCC Bolesławiec, w którym musieli uznać wyższość przeciwnika i ulegli mu 0:4. Mimo to, zapewnili sobie miejsce w półfinale.

Po zaciętym, finałowym boju, drużyna Orlików 2009 przegrała z drużyną Constract Lubawa 0:2. Całemu zespołowi i trenerom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca o zwycięstwo w turnieju. Poradziliście sobie świetnie, Orlicy!

Piotr Śron otrzymał wyróżnienie indywidualne i znalazł się
w najlepszej piątce spośród 390 zawodników turnieju. Brawo!

1 Warta Poznań 12 38 - 12 28
2 AP Reissa Poznań 11 33 - 13 18